Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heavy Rain odniósł sukces

15 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2010 o 09:58, kelus napisał:

to teraz dawać na PC :<


Możemy pomarzyć.
W przyszłym roku i tak kupuję konsolę, ale nadal nie wiem, na którą się zdecydować.
Na X360 jest Alan Wake a na PS3 właśnie Heavy Rain.
Pozostałe tytuły, które mnie interesują są na obie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas czekam aż stanieje, a tu nie tanieje.
Używki chodzą niewiele taniej od nówki i wszyscy się rzucają na grę jak bankier na odsetki.

Już GOW 3 jest po 75 zł , a Heavy rain mocno i drogo przedziale 100 zł.
Na PC pół roczna gra byłaby juz po 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 10:28, thiefi napisał:

Ja cały czas czekam aż stanieje, a tu nie tanieje.
Używki chodzą niewiele taniej od nówki i wszyscy się rzucają na grę jak bankier na odsetki.

Już GOW 3 jest po 75 zł , a Heavy rain mocno i drogo przedziale 100 zł.
Na PC pół roczna gra byłaby juz po 40 zł.



RLY? Modern Warfare 2 nadal jest droższe od Black Ops, które dopiero co wyszło.

A co do Heavy Rain, to ja nie nazwałbym tego takim dobrym wynikiem. Jedynym atrakcyjniejszym (z ekonomicznego punktu widzenia) exclusivem był GoW3, a HR zajmuje dopiero ósme miejsce? Jeśli lepiej sie sprzedały FIFA, Hary Pojeb albo Call of Duty, to nie ma sie czym zbytnio chwalić.

Co nie zmienia faktu, że gra zajefajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie PS3 (Heavy Rain,God Of War 3) w tym roku miał znacznie lepsze exclusivy niż xbox 360 (Halo reach, Allan Wake) zresztą dużo gier które są na xbox 360 pojawiają się też na PC, z PS3 nie wygląda to tak różowo...

No ale to już własne gusta, najlepiej by było mieć wszystkie 3 platformy i wtedy problem z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain to jedna z najlepszych pozycji na PS3 tego roku i wynik jest na prawdę imponujący patrząc na odmienność tego tytułu od całej reszty.
Cieszę się że ambitne projekty Quantic Dream się nieźle sprzedają bo to oznacza że będzie ich więcej.
Z niecierpliwością czekam na kolejny tytuł David''a Cage''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 14:35, dark_master napisał:

to nagle 1.7 mln to niesamowity, miażdżący wynik? Jak pierwszy crysis po 3 miechach zszedł
w 1,5 mln kopii to mówiło się o wielkim rozczarowaniu..


exclusive, tylko na ps3. no chyba że crysis też był liczony tylko na jedną platforme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, że liczba ta - jak zresztą wszystkie podawane przez Sony - to "shipped", a nie "sold". :)
Ale kogo to obchodzi, trzeba inwestorom poprawić samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę miał PS3 i Heavy Rain jest jedną z gier, które będą dla mnie must have, więc się nie dziwie takim wynikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2010 o 14:49, Arkads napisał:

exclusive, tylko na ps3. no chyba że crysis też był liczony tylko na jedną platforme.

crysisa mogli nawet liczyć nawet na lodówki, ale nie zmieni to faktu, że ta gra była pc-only..i to high-end-pc-only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się do tej liczby dołożyłem, i nie żałuję ani grosza, oddziałuje mi na emocje prawie jak końcówki MGS3 i MGS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować