Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiadomo czym pojeździmy w Test Drive Unlimited 2!

46 postów w tym temacie

Zmieńcie screen plz. Skoro nie ma lambo na oficjalnej liście to screen, nie pasuje ;) W jedynkę gram do teraz, w bete jakoś nie miałem chęci, chociaż była taka opcja. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale brak lambo to dla mnie duuuuży minus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe czemu nie ma żadnego lambo, czyżby EA dostało exclusive. Mam nadzieje, że nie i jakieś się pojawi, czy to w pełnej wersji, czy też w car packu/dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę, i gra moim zdaniem jest dosyć słaba...(w sensie za duży nacisk na simsowe elementy za mały na model jazdy...) a jak teraz patrzę i widzę kompletny brak Lamborghini to już w ogóle skreślam ten tytuł.... -__-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam, może kupię jak już wypuszczą wszystkie DLC. Nie ma ani Lotusa Elise, ani ŻADNEGO Lamborghini.


Już w NFS World lista aut jest ciekawsza, bo tu niestety jest od cholery wersji tych samych pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę to Hot Pursuit jest chyba niezagrożony tym czymś... Mimo raptem 68? 70? pojazdów zależnie od tego jakie DLC kupimy to mamy dużo ciekawszą listę aut... Nie powtarzają się przynajmniej i są dużo lepiej dobrane do "eksluzywnego" klimatu...

No kurde taki Reventon byłby idealnym rozwinięciem klimatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aut całkiem dużo, ale też dużo brakuje.
I po co tyle wersji Veyron?

Ponad to jeden błąd zauważyłem. Powinno być Aston Martin V12 Vanquish a nie Vantage.


A wiadomo coś na temat tuningu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Ale oprocz lambo brakuje takich marek jak chociaz: BMV czy porsche . Pomimo ze w 1szej czesci tez ich nie było, to i tak jednak modelów aut bylo więcej. Jak ktos juz wspominał ok. 140+ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 19:34, Phenom napisał:

Za dużo superaut, a za mało samochodów z niższej półki, a takimi wolałbym pośmigać.

To złą grę wybrałeś, mówiąc krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować