Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiadomo czym pojeździmy w Test Drive Unlimited 2!

46 postów w tym temacie

Porsche jest, tylko że pod znakiem RUF - znowu, znowu nie ma Diablo, gdzieś wcięło motocykle, Brak jakiegokolwiek Plymouth, a liczyłem na Cudę i Roadrunnera, brakuje bardzo Impali ''67 4ds, gdzie jest buick albo Saleen?! Dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 18:52, Arczir2d2 napisał:

Aut całkiem dużo, ale też dużo brakuje.
I po co tyle wersji Veyron?

Ponad to jeden błąd zauważyłem. Powinno być Aston Martin V12 Vanquish a nie Vantage.


A wiadomo coś na temat tuningu??


Istnieje zarówno Aston V8 Vantage jak i V12 Vantage

---->aTF-KUDLaTY666
Ruf to niestety nie to samo co Porsche. Tuning mechaniczny i o zgrozo optyczny zmienia postać rzeczy. Diablo? Gdzie jest jakiekolwiek Lambo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się mocno zastanawiać, czy różnice pomiędzy TDU 2 a pierwszą częścią są na tyle duże, żeby w ogóle było warto wydawać na to drugi raz 100 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa straszna, ze nie ma lambo, mojej ulubionej marki z pierwszej czesci. I czym ja bede jezdzil ? Chyba caly czas w jedynke bedzie sie gralo. Lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 20:38, Yappen napisał:

Dla mnie absurdem jest 5 wersji Veyrona...


Dokładnie, dlatego uważam, że to jest trochę "gra dla nikogo". Bo dla zagorzałych fanów motoryzacji, znających na pamięć każdy model wraz z wszystkimi parametrami, poniższa lista i tak jest zbyt uboga i brakuje na niej wielu ważnych aut. A dla kogoś, kto nie orientuje się zbytnio w tematyce samochodowej, 5 wersji Bugatti Veyron to o 4 za dużo.

Dla fanów symulacji gierka będzie zbyt prosta, za to dla fanów arcade''owych ścigałek zbyt surowa, zbyt poważna i za mało efekciarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Volkswagen (abbreviated VW) is one of the world''s largest automobile manufacturers.[1] The company is headquartered in Wolfsburg, Lower Saxony, Germany.

Kto z gramu wpadl na genialny pomysl zapisywania tej marki w taki sposob :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc krótko, zwięźle i na temat - jeżeli to faktycznie okaże się pełną listą aut, albo pełną listą aut nie wliczając DLC, to jak dla mnie gra dramatycznie spada w dół. Naliczyłem 7 aut, które mnie interesują...

Jeszcze może dla mnie TDU2 nie umarło, ale to już jest stan śmierci klinicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z obecnych grał w bete? Ja się w sumie zapisałem i była okazja pograć, tylko czasu brakło. Może jakieś opinie?
Mam też wrażenie, że za bardzo rozbudowano możliwości naszej postaci, po co te wszystkie imprezy itd? Normalnie Simsami zalatuje na kilometr. Toż to ma być porządna gierka wyścigowa a nie jakieś cuda.

Edit: No właśnie oddajcie LAMBOOOO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gulllwing z pierwszej części, SLR McLaren w odmianie 722 oraz Stirling Moss - i jestem w niebie.

No prawie. Ktoś zeżarł Lamborghini. Aż się prosi o jakieś DLC z tą marką (gorąco kibicuję pojawieniu się LM002!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować