Zaloguj się, aby obserwować  
Sinir

Mafia III - temat ogólny

48 postów w tym temacie

W tym tygodniu zapowiedziano kolejną część znanej serii Mafia. Na razie wiadomo, że gra powstanie, jednak nie jest znana jej dokładna data premiery.

Warto wspomnieć, że do trzeciej części scenariusza nie będzie już tworzył ten sam człowiek, który był odpowiedzialny za historię części pierwszej i drugiej. Należy tylko mieć nadzieję, że pojawi się inny człowiek, który będzie potrafił nadać kolejnej części taki sam klimat, jak ten z "jedynki".

Zapraszam do dyskusji na temat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, póki co nie ma raczej o czym dyskutować, bo o grze wiemy tylko tyle że MA WYJŚĆ :P
Można co najwyżej gdybać co byśmy chcieli w niej zobaczyć, ale znając życie temat zaraz zamieni się na skamlanie jaka to II część gry była niedorobiona ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ledwo wyszła Mafia 2 a tu już w drodze Mafia 3. Teraz pewnie 2K będzie wypuszczać nowe Mafie co góra 2 - 3 lata. Ciekawe w jakich latach będzie się rozgrywać akcja, i czy sama gra będzie na tym samym silniku graficznym co Mafia 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuje od "Mafia III"?

Żeby nie była poćwiartkowna na DLC, lecz takie fabuły odblokowywało się przechodząc np. różne rzeczy.
Klimatu dwójki.
Długości jedynki.
I żeby były bardziej zróżnicowane formy bicia ludzi =D (to uczucie gdy w Mafii II człowiek leży skulony i zostaje tylko zostawić albo zastrzelić)
Bez liniowości

Tylko czekać.. Mafia 2 była by zdecydowanie hitem gdyby jej długość była z 2-3 razy taka jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 15:39, Slappy napisał:

News jest z sierpnia a ty dopiero w grudniu temat założyłeś??

Cienki jesteś ;)


???
Tam była mowa o ewentualnej kontynuacji, a nie o oficjalnej jej zapowiedzi. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wracaj do gimnazjum, a na forum się nie wypowiadaj.

A temat założyłem, bo lubię tę serię i uważam, że powinien taki istnieć. To jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ty wiesz co ;) znaczy? :P

Do kaczek93 napisałeś że trójka została zapowiedziana a mi piszesz że to ewentualna kontynuacja. Myśl co piszesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 15:52, Slappy napisał:

Heh a ty wiesz co ;) znaczy? :P

Do kaczek93 napisałeś że trójka została zapowiedziana a mi piszesz że to ewentualna kontynuacja.
Myśl co piszesz;)


Nie no, ręce opadają... W newsie z Mafiatown była mowa o ewentualnej kontynuacji, bo wtedy jeszcze gry nie zapowiedziano, więc nie mogłem założyć tematu, ponieważ gra mogła się wcale nie ukazać. A teraz wiadomo że się pojawi... Aj, nieważne, mój rozmówca ma zbyt niski poziom czytania ze zrozumieniem.

Kończę offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze przepraszam że śmiałem się z tobą kłócić??:D

Skoro wiadomo że gra się pojawi to dałbyś link do tej informacji? Tak ładnie proszę ;) Ale do informacji że gra się pojawi a nie o ewentualnej kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no dziękuję :)
Myślałem że mój rozmówca z wyższym lvl załapie o co chodzi ;)
Ale dobra koniec offtopu.

A co do kontynuacji, byle żeby była lepsza niż dwójka która była świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować