Zaloguj się, aby obserwować  
Sinir

Mafia III - temat ogólny

48 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2015 o 09:32, Ecko09 napisał:

5 sierpnia pojawi się trailer i zapewne jakieś szczegóły o fabule. Chodzą plotki, że
Vito ma się pojawić w grze.

Ten Vito?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się zawiodłem po trailerze i gameplayu. Wychodzi no to że tak jak ktoś napisał "grupka przyjaciół będzie chciała dorobić sobie na boku i przejąć kilka interesów" Główny bohater mi się nie podoba, Mechanika jazdy samochodem wygląda nieciekawie i te wybuchy od zwykłej stłuczki. Grafika też jakaś drętwa liczyłem że dostaniemy coś pokroju pierwszej Mafii a nie Saints row

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer nie wbił mnie w fotel, nie zwracam uwagi póki co na grafikę, model sterowanie itp. toć to dopiero pierwszy trailer a nie finalny gameplay.
Najważniejszy jest zarys fabuły.
Średnio mi się podoba, liczyłem na gangsterkę z lat 40-50 no ale jako zagorzały fan Mafii, z niecierpliwością czekam na każdą informację o trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 16:03, Veerceti napisał:

Strasznie się zawiodłem po trailerze i gameplayu. Wychodzi no to że tak jak ktoś napisał
"grupka przyjaciół będzie chciała dorobić sobie na boku i przejąć kilka interesów" Główny
bohater mi się nie podoba, Mechanika jazdy samochodem wygląda nieciekawie i te wybuchy
od zwykłej stłuczki. Grafika też jakaś drętwa liczyłem że dostaniemy coś pokroju pierwszej
Mafii a nie Saints row


Jakim gameplayu?

A dobra widzę -,-'

@Citkowsky

Ja tak podejrzewałem, że z każdą kolejną częścią będą do przodu iść z latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi takich historii jak ta z jedyneczki, zwykły taksówkarz staje się członkiem mafii. Eleganccy panowie w czarnych płaszczach ze schowanym automatem już chyba nie powrócą. Teraz w modzie widać sieroty z zemstą w oku, rozwałka, akcja itd. Zobaczymy co z tego będzie, liczę na otwarty świat z masą rzeczy do roboty w przemyślany sposób. Jeśli wyjdzie z tego poprzednia odsłona to niech się bujają za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy to spodziewałem się więcej klimatów mafii w "Mafii". Wiem, to tylko trailer ale mniej więcej obrazuje klimat gry. Liczyłem na prawdziwą gangsterkę rodem z Ojca Chrzestnego czy czegoś z czasów kiedy żył Al Capone. Gangsterzy w garniakach, thompson po łapą i kij bejsbolowy(może trochę w tym holywoodu, ale jednak)
Sama zaś rozgrywka przypomina z resztą GTA V(nawet radar podobny) więc póki co, zachwytu nie ma. Bardziej zawód, ale czas pokaże.

PS: Jakiś ziomek na FB(na gramowym wpisie o trailerze) chciał pochwalić się wiedzą nt. Mafii II, swoją wypowiedź kończąc "tacy z was "fani" Mafii". Najśmiejszniejsza jest cała jego wypowiedź. W skrócie: gościu mówi że przecież historia Vita się skończyła bo umarł na zawał serca i władze po nim przejął Michael :D- prawdę powiedziawszy to trochę przykro, gość się nagrał w Mafię 2 w przekonaniu że kieruje losem Dona Corleone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 22:18, Phenom napisał:

Zwiastun jest w porządku, ale gameplay ( https://www.youtube.com/watch?v=KCxXOSZABLc)
mnie rozczarował. Wygląda jak Saints Row z tym modelem jazdy i wybuchami pojazdów. Oby
finalny produkt prezentował się lepiej.

Nie tylko Ciebie... Główny bohater mi kompletnie nie pasuje... nawet jego ubiór nie pasuje i psuje cały kontrast. Jakiś szczeniak dorwał się do zabawek którymi można zabić ot to co... Czarno to widzę. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi wręcz przeciwnie, setting genialny - Nowy Orlean bejbe, to jest to.
Główny bohater też jest spoko.

P.S.
Obejrzyj sobie trochę kryminałów z tego regionu świata niedouczony ignorancie filmowy -P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 23:06, Zekzt napisał:

A mi wręcz przeciwnie, setting genialny - Nowy Orlean bejbe, to jest to.
Główny bohater też jest spoko.

Nowy Orlean jest ok, tylko nie pasuje mi do tej serii. Chętnie bym zobaczył np. GTA w tym mieście.

Wolałbym żeby Mafia została przy klasycznym klimacie włoskich Rodzin. Nie jest to mocno eksploatowany temat przez gry, nie widzę powodu, by konieczne było wprowadzenie jakichś urozmaiceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko według mnie TEN VITO jest cholernie nie podobny do bohatera dwójki? Aż niedowierzałem, że to on.

Jeśli chodzi o moje odczucia - na tym etapie nienawidzę, gdy ktoś wyrokuje. To gra akcji więc mają być wybuchy, koncowka lat 60 to pierwsze zaawansowane gitary elektryczne, piece lampowe, technologia poszła do przodu, mamy szybsze samochody, muscle cary, granatniki i mam nadzieję że w ten sposób to ukażą. Bohater na pierwszy rzut oka jest dziwny, ale mam nadzieję, że nie zrobią z niego pachołka jak z Vito, którego ni cholery nie polubiłem(choć charyzmę to on miał, zabijał każdego w oka mgnieniu). Nowy Orlean to świetnie umiejscowienie akcji. Czekam na kolejne wieści.

No i jak Purple Haze weszło w głośniki, to wiedziałem, że będzie o coś z Vietnamem chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wyrokowanie, to stwierdzenie faktu. Gameplay prezentuje się faktycznie bardzo dobrze i co do niego nic nie mam. Bo gdyby to była inna gra, to zapowiadałby się ciekawie a nawet bardzo ciekawie. Ale to Mafia, w końcu jedna z niewielu gier która dawała tak mocno odczuć na sobie klimat włoskich familii w Stanach. Pierwsza części jest takim "Ojcem Chrzestnym" z tym, że dla gier. Wbrew pozorom gangsterskie klimaty nie są często poruszane w grach a szkoda, bo mają olbrzymi potencjał. Sorry, ale do "La Cosa Nostry" mogli przyłączać się tylko sycylijczycy czystej krwi, nie murzyni, nie irlandczycy czy inni. Przynajmniej ja właśnie o to mam żal. Żal, że raczej porzucono świetny klimat z pierwszej i drugiej części.

Też nie lubię takiego wyrokowania, ale w tym wypadku akurat wyraźnie widać. Murzyn nijak może zostać włoskim gangsterem. Trochę się to upodobni do GTA a to nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 23:49, Kirabaxior napisał:

Czy tylko według mnie TEN VITO jest cholernie nie podobny do bohatera dwójki? Aż niedowierzałem,
że to on.


Obejrzałem trailer i nie miałem pojęcia, że to on. Dopiero potem wyczytałem, że ludzie piszą, że ten siwy to Vito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz. Być w mafii to jedno, a być na usługach mafii to zupełnie co innego. Murzyni, Irlandczycy, Polacy - wielu z nich było na usługach mafii wykonując wyroki, zbierając haracze, ochraniając mafiozów. Nigdzie nie jest powiedziane, że ta czy inna postać akurat należy do rodziny. Poza tym Cosa Nostra nie była jedyną mafią w Stanach. Działały tez inne mafie włoskie, irlandzkie, żydowskie. Po Konferencji w Atlantic City i stworzeniu ogólnoamerykańskiego syndykatu przynależność krwi już przestawała mieć tak duże znaczenie, które później osłabło jeszcze bardziej. Z tego co wiem, teraz do rodziny (m.in w mafii nowoorleańskiej) może wejśc każdy, kto ma na koncie przynajmniej jedno morderstwo i zapłaci odpowiednią kwotę.

W tych latach mafiozi to już nie są eleganccy panowie w garniturach, przypominają bardziej tych z "Rodziny Soprano".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może być dobra, ale to już jednak inne czasy, inne klimaty. Jednak lata 40-50 miały swój urok, była jakaś elegancja w tej przestępczości. A teraz tylko wybuchy, wybuchy, strzelanie. Fajnie, że miejscem akcji będzie Nowy Orlean - bardzo klimatyczne miasto, ale jak na razie przedstawieni bohaterowie i zarys fabuły mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować