Zaloguj się, aby obserwować  
Sinir

Mafia III - temat ogólny

48 postów w tym temacie

Nie bredzę. Mówię tylko, że takiej Mafii III oczekiwałem, zbliżonej klimatami do "Ojca Chrzestnego" niż z "Rodziny Soprano". Nieco rozczarowały mnie czasu, co z resztą napisałem we wcześniejszym poście. Nie musisz mnie też poprawiać bo uwierz, trochę się tym tematem interesuję i to, co chiałem przekazać przekazałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam bym wolał klimat gry zbliżony do pierwszej części, ale skoro twórcy już zdecydowali się na przejście do tych lat, już lepiej jest moim zdaniem pokazać jak mafia wtedy wyglądała, a nie bazować na, bądź co bądź, stereotypie.

>Nie musisz mnie też poprawiać bo uwierz, trochę się tym tematem interesuję
No jednak musiałem. :P Nigdzie nie jest powiedziane, że bohaterka trailera jest pełnoprawnym członkiem Rodziny. :p To, że będziemy w szeregach akurat sycylijskiej mafii (która nie jest tożsama z włoską) też zdaje się nie zostało potwierdzone.

EDIT: Gdzies pojawiły się głosy, że główny bohater jest czarny. No kurczę, mi nie wygląda. Już bardziej na Kubańczyka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2015 o 11:51, Rick napisał:

No jednak musiałem. :P Nigdzie nie jest powiedziane, że bohaterka trailera jest pełnoprawnym
członkiem Rodziny. :p To, że będziemy w szeregach akurat sycylijskiej mafii (która nie
jest tożsama z włoską) też zdaje się nie zostało potwierdzone.


Nie, nie musiałeś. Albo inaczej, odpowiedziałeś na coś, co ci się zdawało :P Ja mówię o jednym a ty o drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 23:06, Zekzt napisał:

A mi wręcz przeciwnie, setting genialny - Nowy Orlean bejbe, to jest to.
Główny bohater też jest spoko.

Sorry, rozumiem eksperymentowanie ale jednak poprzednie dwie części przyzwyczaiły nas do czegoś. Do pewnego klimatu i stylu który jednak jest najbardziej, że tak to ujmę "elegancki". To mi wygląda jak na porachunki gangów ulicznych a żołnierze ów gangów nawet nie mają klasy i stylu. Mowa tu o ubiorze. Jeden lubi gazowaną inny bez gazu. Najlepsze w tym to, że znaczny % mimo niezadowolenia i tak grę nabędzie. Na zasadzie "a może dam szansę" "może mi się spodoba" itp itd etc.

Dnia 05.08.2015 o 23:06, Zekzt napisał:

P.S.
Obejrzyj sobie trochę kryminałów z tego regionu świata niedouczony ignorancie filmowy
-P

Poczekaj no. Niech no tylko ja cię zgłoszę do moderacji ;-)
Dali by tu Joe Pesci z Chłopców z Ferajny. To dopiero byłby kot. Jeszcze jego niezliczone wulgaryzmy.!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A mi wręcz przeciwnie, setting genialny - Nowy Orlean bejbe, to jest to.

Dnia 05.08.2015 o 23:06, Zekzt napisał:

Główny bohater też jest spoko.



^^ Muzyka i Nowy Orlean to największe plusy. Z automatu mam przed oczami film "Harry Angel" - raanyyyy jakie to miasto jest klimatyczne :)

Bólu zada o "polityczną poprawność" też nie rozumiem. Serio ? Czarnoskóry jest tutaj w trailerze przedstawiony jako brutalny bandzior, więc nie wiem o co kruszenie kopii - tylko biali mają mieć monopol na przemoc i zwyrodnialstwo ;) ?

Mam mieszane uczucia co do gameplayu ;/ Raz - pierwsza Mafia miała strukturę... przygodówki - konkretne, dość liniowe misje, za to ze świetną fabułą.Całe miasto było tylko tłem, dla historii pewnego taksówkarza. Dwójka stała w rozkroku pomiędzy stylem z pierwszej części a "quasi" sandboxem - co wyszło jej wyjątkowo kiepsko (IMO). Trójka według zapowiedzi to "sandbox totalny" wzorowany na GTA V. Mocna zmiana stylu, tylko czy wyjdzie to grze na dobre ? Sam nie wylewam łez, że fabuła od razu się "rozjedzie" (RDR i GTA V to dla mnie najlepsze przykłady, że wcale nie musi tak być), ale na ten moment gameplay wygląda tak sobie :/ Model jazdy to dramat (za Gamespotem - strzał w oponę powoduje, że auto się przewraca i wybucha - lol... w "jedynce" po prostu z koła schodziło powietrze i gorzej się jeździło). W ogóle z wybuchami zdrowo przegięto ;-). No, ale zobaczymy - generalnie skoro już robią sandboxa, to chciałbym żeby przeskoczyli GTA V, a na ten moment wygląda to na średniego klona gry R*. Absolutnie nie widać na przykład takiej kosmicznej dbałości o detale, IMO to jednak nie ta liga :/ Szkoci vs Amerykanie 1:0 ;-)

Ogranicze jednak do minimum narzekanie, do premiery grubo ponad rok, może doszlifują to co trzeba. Chciałbym :)

ps. Mafia to już od dawna nie "eleganccy panowie w garniturkach z honorem i zasadami" jak to przedstawił w filmie Coppola (czy Mario Puzo w książce). Tą organizacje już dawno temu odczłowieczył w filmach Martin Scorsese, a jeśli ktokolwiek miałby jeszcze jakiekolwiek złudzenia, to polecam do przeczytania "Gomorrę" Roberta Saviano (opowieść o współczesnej mafii neapolitańskiej). Bo szczerze to mi trochę ręce opadają jak czytam narzekania, o tym że główny bohater gry strzela nie "pod tym kątem co trzeba", co mafiozowi nie przystoi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2016 o 21:39, Slaverox napisał:

Ktoś orientuje się co to jest ta przepustka sezonowa w Mafii 3 Digital Deluxe?

Przepustka sezonowa to zazwyczaj dostęp do wszystkich dlc jakie wyjdą.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować