Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pobierz demo Dead Space 2

35 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2010 o 18:54, golic napisał:

Tak, tak juz to widze jak kupicie na PC. Nie zesrajcie sie czasem. Developerzy these
days z czystego obowiazku, albo sumienia wydaja cos na PC co w przytlaczajacej wiekszosci
(90-95% sprzedazy) sprzeda sie na konsolach.

Myslicie, ze wasze fochy cos dadza? Co najwyzej usmiech politowania na twarzach obserwujacych.
Jeszcze troche pofoszycie to bedziecie mogli sobie co najwyzej w przegladarce pograc,
bo wiekszosc wydawcow polozy na Was lache.

Ja tam biore na PS3 i przynajmniej nie musze sie spinac na wszystkich.


< wycieczka osobista on>
Masz jakieś problemy ze sobą ? Może podesłać Ci czegoś na uspokojenie ?
< wycieczka osobista off>

Czy nasze (moje) fochy coś dadzą ? owszem developer czy wydawca mający gdzieś rynek PC-towy, nie dostaną moich pieniędzy ( również gdzieś mam to czy będe jedyną taką osobą na świecie czy tez będzie tych osób więcej ) Chce być traktowany chcąc zagrać w cokolwiek na komputerze na równi z rynkami konsolowymi, chce mieć możliwość przetestowania produktu przed jego zakupem ( a nie traktowany jak baran który wedle wydawcy i tak kupi ) Wedle Twojego rozumowania to powinniśmy grzecznie nastawić pupcie i dać sie , ze tak to kolokwialnie ujme wydymać w pupcie bez mydła ( łykać bez zastanowienia ukonsolowione i ograniczone do bolu tytuły, dodatkowo pozbvawione mozliwosci wyprobowania przed premierą ) bo tako rzecze wydawca jeden z drugim ?
Nie wiem jak Ty ale ja się nie zamierzam dawać dymać, i mam gdzieś wydawców i developerów ktorzy postanowili zepchnąc rynek PC na trzeci plan ( żeby nie powiedzieć gorzej ) Jeśli zamierzają "wypuszczać" tytuły na PC niejako na doczepke ...to niech to robią ale nie moim kosztem. KROPKA ! A jeśli tytuł jest multiplatformowy i traktowany na każdej platformie poważnie , to oczekuję takiego samego traktowania jak klient konsolowy ( a co za tym idzie wypisywać nie będę )

Tak dla podsumowania żeby uciszyć na wstepie ewentualnych pieniaczy ( na czele z Tobą ) jestem posiadaczekm również PS3 tylko ze względu na kilka exclusivów ktore wiadomo ze prawdopodobnie nigdy nie zmienią platformy. W gro pozostyałych tytułów wliczając w to fps-y i tpp, gram i grać bede na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 18:54, golic napisał:

Tak, tak juz to widze jak kupicie na PC.


Ja kupię. I co mi zrobisz?

Dnia 21.12.2010 o 18:54, golic napisał:

Nie zesrajcie sie czasem.


Postaram się.

Dnia 21.12.2010 o 18:54, golic napisał:

Developerzy these days z czystego obowiazku,


Z jakiego obowiązku? Kto im coś narzuca? Deweloperzy wydają na PC, bo gra tak czy inaczej powstaje na PC i nie jest większym problemem tworzenie gry jednocześnie na konsole i PC, więc "czemu by tu nie zarobić paru dodatkowych $, które nam dadzą takie osiołki jak ten Feallan".

Poza tym podoba mi się zwrot "these days". Taki... modernistyczny.

Dnia 21.12.2010 o 18:54, golic napisał:

albo sumienia wydaja cos na PC co w przytlaczajacej wiekszosci
(90-95% sprzedazy) sprzeda sie na konsolach.


95%? Konkrety poproszę, panie. W 95% na konsolach sprzedają się chyba tylko konsolowe exclusive''y. :D

Dnia 21.12.2010 o 18:54, golic napisał:

Myslicie, ze wasze fochy cos dadza?


Oczywiście, że tak. Jeśli tylko za słowami pójdą czyny.

$ będzie mniej.

Dnia 21.12.2010 o 18:54, golic napisał:

Co najwyzej usmiech politowania na twarzach obserwujacych.


... konsolowców plujących na PC. :D

Dnia 21.12.2010 o 18:54, golic napisał:

Jeszcze troche pofoszycie to bedziecie mogli sobie co najwyzej w przegladarce pograc,
bo wiekszosc wydawcow polozy na Was lache.


Tu się rozpiszę dłużej. Jak myślisz, dlaczego wydawcy postawili lachę na PC? Bo masa osiołków dała sobie wmówić, że konsola do gry jest wszystkim, czego pragną do grania. Była to guzik prawda, te konsole były głośne, wadliwe i niezbyt wygodne w użyciu, a teraz są też przestarzałe. Badziewny Xboxik jest głównym hamulcowym technicznego postępu w branży - 40 milionów Xboxowców jest największą siłą nabywczą w społeczeństwie graczy. 40 milionów ludzi, którzy za cenę swojej konsolki mogliby mieć dobry PC, na którym TEŻ mogliby grać, nawet padem, poza tym PC służy do 10000 rzeczy poza graniem. Ale marketing okazał się zbyt silny. To gracze położyli lachę na PC uciekając do konsolek i paląc za sobą mosty. Bodajże 12 lat temu Half-Life wydany tylko na PC nie miał problemu ze sprzedaniem się w 10 milionach egzemplarzy. Teraz ludzie, którzy grali w HL mają w domu Xboxa i PC/laptopa nadającego się tylko do neta, którego używają do wylewania żółci na ludzi, którzy nie dali się zrobić w konia.

Dnia 21.12.2010 o 18:54, golic napisał:

Ja tam biore na PS3 i przynajmniej nie musze sie spinac na wszystkich.


A co teraz niby robisz? Spinasz się. "Mam PS3 i nie jestem taki beznadziejny jak wy, pogram w demo, kupię i będzie super". Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 19:26, mr-nadol napisał:

To jutro będzie dzień ściągania, zwłaszcza że prócz tego będzie dostępne demo ME2 i LBP2.
Nie mogę się doczekać.

Dzięki za informacje bo nic a nic nie wiedziałem od demie ME2 i LBP2. Czyli 3 dema na jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając to co piszą czasem ludzie na forach, zastanawiam się czy na pewno ogólny dostęp do Internetu i informacji to taka dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dzisiaj pobierać, facepalm że nie zauważyłem tego newsa wcześniej, i nie zaglądałem na XBL. : O

EDIT: Od dwóch dni można pobrać również demo nowej Castlevanii: Lords of Shadow. Serdecznie polecam tym którzy czekali : ) A tutaj wzmianki takowej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mnie wkurzyli swoim programikiem origin, to najwieksze badziewie na swiecie, probuje juz 4 raz pobrac dead space 2 w wersji elektronicznej a tiu w polowie pobierania blad , szlak mnie zaraz trafi-nigdy wiecej ich badziewnych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 19:07, twilitekid napisał:

Krzyk pecetowców! Niee nie kupię, bo dema nie dali. Ściągnę z torrenta i "sprawdzę",
co nie? A potem narzekają, że ich wydawcy olewają...


Czy ty jesteś normalny? Dla twojej wiadomości nie każdy PCtowiec zaciąga z torrentów. Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff kto miał kupic, to kupil.Kto czeka na classic to poczeka.
Brak dema to raczej juz normalnosc, choc troche szkoda, ze nie dali na pc.
Wydawcy tez zapominaja, ze ich zadaniem jest wydac taki produkt ktory zacheci graczy do kupna,
bo gracze nie robia im łaski, ze kupuja, czy oni nie robia łaski nam, ze w ogole wydają.
Ciekawe kiedy w koncu ta sytuacja sie unormalni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować