Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam - recenzja

38 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2010 o 00:59, hans_olo napisał:

Ani w HC nie grałeś, ani posta nie przeczytałeś. Żal.


Że niby co???? Posta przeczytałem na tyle wyraźnie, że nawet umieściłem go w swojej odpowiedzi. A co do HC - gram praktycznie tylko to, więc raczej wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 19:42, Llordus napisał:

> Ani w HC nie grałeś, ani posta nie przeczytałeś. Żal.

Że niby co???? Posta przeczytałem na tyle wyraźnie, że nawet umieściłem go w swojej odpowiedzi.
A co do HC - gram praktycznie tylko to, więc raczej wiem co mówię.


Proste. Nie czytałeś, bo kolega napisał jasno, że nie ma killcama na HC, co jest prawdą i co przeoczyłeś pisząc, że można go sobie obejrzeć po śmierci. Nie grałeś, bo zwyczajnie nie jesteś tego faktu świadom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 20:12, hans_olo napisał:

Proste. Nie czytałeś, bo kolega napisał jasno, że nie ma killcama na HC, co jest prawdą
i co przeoczyłeś pisząc, że można go sobie obejrzeć po śmierci. Nie grałeś, bo zwyczajnie
nie jesteś tego faktu świadom.

A w którym to niby miejscu napisałem, że potrzebuje do tego killcama i że na HC można sobie go obejrzeć? Widzę czytanie ze zrozumieniem to coraz rzadsza umiejętność.
Napisałem że na HC spokojnie da się określić (dosyć często) skąd padł strzał - i killcam jest ostatnią potrzebną do tego rzeczą.
Znajomość mapy (czyli również miejsc dogodnych dla większości kamperów) + obserwacja (choćby smugi z M95) czy w końcu czerwone "plamy" na ekranie w momencie trafienia wystarczają bardzo często do zdefiniowania kierunku z którego padł strzał.
Oczywiście grając nie-HC człowiek polega na trójkącikach i killkamach i takie elementy po prostu przegapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie umiesz grać. Ja gram średnio po 3-4h tygodniowo i statsy przy pierwszym odpaleniu vietnama(kilak dni po premierze gdy inni już znali mapy):
31/14 i I miejsce w teamie
12/6 i I miejsce w teamie

A teraz wzywają mnie obowiązki, wiec te 2 rundki muszą na jakiś czas wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny slyszny tryb Hardcore! Oczywiscie ze tak, jak mozna dostac 5 strzalow z m16 i pasc dopiero po 6tym? Po jednym juz bys sie nie ruszy.Mmapka duzo nie pomaga ale spotowanie przeciwnika to tez bez sensu, w hardkore tez jest spotowanie ale nie zaznacza sie nic nad glowa tak ze mozna strzelac bo cos sie swieci, dostajesz poprostu info ze heli jest albo czolg w poblizu lub snajper sie czai gdzies i tak ma byc. A ukrywanie sie i pozostawanie w niewidoku dla oka przeciwnika to cel tej gry, tu sie nie da biegac jak w COD gdzie popadnie. A co do helikopterow w Vietnam to sa calkiem slabe, ledwo startujesz jak sie uda kogos ubic bo nie uwarza to super i zaraz medyk lub czog cie zciaga, strasznie slabe sa heli.
A ja kupilem z EA store i mnialem juz 18.12 HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Jak można umrzeć na miejscu od postrzału w stopę? I co z tego, że z karabinu snajperskiego? Jak już chcecie coś rozpatrywać logicznie, to chociaż nie pomijajcie czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HC można tylko pograć jak cały twój squad ma mica. bez tego to team play leży. i pozatym ekwipunek wykrywający wrogów na śmietnik. Najzabawniejsze są działka naziemne bez celownika ale to inna bajka. tryb HC sprawdzał mi się w CoD4 i 5, w 6 już a nie, w BFie to Pierwsza cześć w której widziałem ten tryb. W Batlefield, BF Wietnam, BF2, BF21214 ich nie było chyba ze na jakiś modach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 01:20, hans_olo napisał:

Oczywiście. Jak można umrzeć na miejscu od postrzału w stopę? I co z tego, że z karabinu
snajperskiego? Jak już chcecie coś rozpatrywać logicznie, to chociaż nie pomijajcie czynników.


W trybie HC strzał w stope nie zabija. Imho w trybie HC można dostać nawet kilka strzałów i przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W HC strzał ze snajperki zabija po trafieniu w stopę ale trzeba mieć amunicje magnum. osobiście wole normal wymaga trochę więcej kombinowania jak się wychylisz zostaniesz zmarkowany i wszystkie lufy idą na ciebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 13:16, Bralo napisał:

cześć mam pytanie żeby zagrac w ten dodatek to trzeba miec zainstalowaną podstawe gry
czyli Bad Company 2?

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować