Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dla chaosu, dla Imperatora, dla odkupienia - obejrzyj nowy zwiastun Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution

6 postów w tym temacie

Dużo to tu nie pokazali. ;p Nadal jestem ciekawy tego stylizowanego "I". Może motyw w kampanii będzie podobny do tego z DoW 1 (Inkwizytor Toth)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu wspominano o pojawieniu się w grze dwóch nowych ras, a jak dotąd pokazano jedynie zajawki kampanii wszystkich dotychczasowych stron konfliktu zaprezentowanego w Dawn of War II. Wiadomo cokolwiek na wspomniany przeze mnie temat? Byłbym bardziej niż zadowolony, gdyby Tau pojawili się w nowym dodatku do tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 16:47, Azuredragon napisał:

Swego czasu wspominano o pojawieniu się w grze dwóch nowych ras, a jak dotąd pokazano
jedynie zajawki kampanii wszystkich dotychczasowych stron konfliktu zaprezentowanego
w Dawn of War II. Wiadomo cokolwiek na wspomniany przeze mnie temat? Byłbym bardziej
niż zadowolony, gdyby Tau pojawili się w nowym dodatku do tego tytułu.


Jeszcze nie wiadomo jakie rasy dorzucą, ale spekuluje się iż będzie to Inkwizycja - Demon Hunters, wszystko przez odpowiednio stylizowaną literkę "I" w "Retribution".

Ja tam najchętniej ujrzałbym Gwardię Imperialną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować