Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

LCD vs. CRT które lepsze i wydajniejsze

367 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2006 o 19:06, SD4HJ napisał:

> >

Ehh mi moj monitor narazie wystarczy bo co bende widzial jakas roznice w grach? A i to byla
prznoscnia za karta bo mam GeForce 6800gs 256/256 co jest baardzo odobny do GeForce 7600Gt,
chcialem tego 2 wziasc ale nie mam plyty pod niego weic wybraelm 6800gs tym bardziej ze sie
niemazle niczym nie roznia, a moj ma nawet 256 bit wiec..

no dokładniejeśli nie masz takiej potrzeby nia ma sensu kupawać czegoś nowszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 19:49, penny napisał:

> zapraszam także na temat o iRAM http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8374&u=18
> wypowiadajcie się na ten temat bo malutko tam postów :P
bo ten iRam to lipa :) dla zwykłego usera to nic atrakcyjnego. to można traktować raczej jako
gadget do kompa.

Oo stary ty chyba nie wiesz co gadasz... do super wydajne rozwiązanie system ładuję ci się 24 sekund od wciśnioęcia przycisku power!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 21:48, Dark SMG napisał:

Oo stary ty chyba nie wiesz co gadasz... do super wydajne rozwiązanie system ładuję ci się
24 sekund od wciśnioęcia przycisku power!!

wiem co mówię. zapoznałem się z tą technologią. pamiętaj, że toto musi cały czas mieć prąd :) no i cenę ma raczej niezachęcającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 22:12, penny napisał:

> Oo stary ty chyba nie wiesz co gadasz... do super wydajne rozwiązanie system ładuję ci
się
> 24 sekund od wciśnioęcia przycisku power!!
wiem co mówię. zapoznałem się z tą technologią. pamiętaj, że toto musi cały czas mieć prąd
:) no i cenę ma raczej niezachęcającą.

to jest rozmowa na inny (mój) temat ale ok powiem ci że komp nie musi być 24h 7 dni w tygodniu włączony, starczy że będzie podpięty do gniazdka a jeśli musisz go przenieść lub coś takiego to masz baterię która trzyma się 12 godzin no i earto mieć backup danych na HDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok. ujmę to tak. nie interesuje mnie ryzykowny komfort 24sek boot up time w cenie wypasionej karty graficznej - równie dobrze możesz wcale nie wyłączać kompa - efekt będzie podobny. możesz go też hibernować - pobudka po hibernacji trwa dużo krócej niż start od zera.

ale racja. to jest offtop, więc koniec rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 14:18, penny napisał:

ok. ujmę to tak. nie interesuje mnie ryzykowny komfort 24sek boot up time w cenie wypasionej
karty graficznej - równie dobrze możesz wcale nie wyłączać kompa - efekt będzie podobny. możesz
go też hibernować - pobudka po hibernacji trwa dużo krócej niż start od zera.

ale racja. to jest offtop, więc koniec rozmowy.

Tja widać że nie czytałeś dokładnie tematu a nowych info się nie chciało poszukać... ale tak to offtpo więc koniec rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 14:57, Harmegidon napisał:

Ja wytrawny gracz używam CRT''eka i będę go używał aż do wymęczenia kineskopu.

niby prawda ale CRT też ma wady LCD jest w sumie OK i Bardzo bym chciał, zresztą niedługo funduje sobie LCD samsunga za 1300 1400 zeta z 8 MS 19" więcej o nim podam niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 15:36, speedraid napisał:

Ja jak kupowałem prawie 2 lata temu to były tylko 25 ms! No było 12ms, ale za ponad 2 patyki!

i jak się na nim pracowało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 15:45, Dark SMG napisał:

> Ja jak kupowałem prawie 2 lata temu to były tylko 25 ms! No było 12ms, ale za ponad 2
patyki!
i jak się na nim pracowało??

Nie narzekałem! Ten czas reakcji to czasami czysta ściema! W ogóle przejście z CRT na LCD (nawet 25ms) to duża różnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK teraz podajcie swoje propozycje na najlepszy monitor, w kategorii Economy, Power wszystkie modele biorą udział tak jak CRT tak i LCD KONKURS czasa zacząć!!!!!! czekamy na wasze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 18:46, Cossack777 napisał:

Moim zdaniem bardzo dobry jest LG Flatron F900P - CRT. Dobry obraz, nowoczesny wygląd. Cena
- ok. 750 zł

ok Może podawajcie odrazu linki jeśli takowe macie oficjalne zakończenie konkursu 13 sierpnia 2006 wtedy to wylosuję jedną osobę która otrzyma nagrodę niespodziankę, jeśli się będziecie udzielać to zdradzę jaką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:11, Dark SMG napisał:

Ej no bo jeszcze wygra LG F900P i nagrodę dostanie Cossack777 z braku przeciwników :) brać
udział w plebiscycie!!!!


hehe, ale konkurecja.....
to co, jaka nagroda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:02, Cossack777 napisał:

> Ej no bo jeszcze wygra LG F900P i nagrodę dostanie Cossack777 z braku przeciwników :)
brać
> udział w plebiscycie!!!!

hehe, ale konkurecja.....
to co, jaka nagroda????

a nagroda to niespodzianka poznasz ją przed rostrzygnięciem plebiscytu :) spokojnie nagroda jest fajna ( jak dla mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować