Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer Goliathus Extended - najdłuższa karimata na świecie?

19 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2010 o 20:42, przyczaj napisał:

Ta podkładka powiem jedno - WYMIATA :)


Myślałem, że wymiatać może np. gracz w swoim ulubionym FPS-ie.

Ale głupi byłem. :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 21:41, Feallan napisał:

Myślałem, że wymiatać może np. gracz w swoim ulubionym FPS-ie.

Ale głupi byłem. :C


Wymiatać:

Słownik języka polskiego
cz. ndk VIIIa, ~any
zobacz także: wymieść
przesuwając miotłą, szczotką po jakiejś, zwykle częściowo zasłoniętej powierzchni, wygarniać zalegający na niej kurz, śmieci itp.
powodować, że ktoś opuszcza jakieś miejsce lub że coś znika, usuwa się skądś


Myślę że nawet to "wymiatanie w FPS-ie" nie jest poprawne, a jeżeli mamy się bawić w potoczne znaczenie to wymiatać byłoby mniej więcej tyle co "dobry" lub "wspaniały" tak więc użycie tego nie jest wcale takie straszne ;) Wydaje mi się że jeżeli każdy wie o co chodzi to nie ma sensu prowadzić zawiłej rozmowy n/t mojej lub Twojej poprawnej polszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli raczej potoczne określenie. I nie chodziło mi o język, tylko o to, że kiedyś żeby były sukcesy, to gracz musiał być dobry, a teraz superhiper mysz i podkładka gra za niego. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Brakuje tylko podgrzewania, które zapewne ucieszyłoby dziesiątki kotów..." Aż się posmarkałem ze śmiechu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej popatrzył na te 29cm. Trochę mało jak dla low sens, a ta podkładka jest na 99% do takich osób kierowana. Imo lepszy będzie QCK+ 45x40cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 11:59, Jaki_Gahn napisał:

Ehm, a ja jadę na podkładce za 5 zł :| Jestem ciekaw czy naprawdę odczułbym różnicę grając
lepszą myszką na lepszej podkładce. ;>


To prawda. W końcu nie myszka i nie podkładka strzelają. Podobnie fotograf robi zdjęcie, a aparat jest tylko narzędziem. Amatorowi nie pomoże lustrzanka za 12 tysięcy. Profesjonalista będzie mógł zrobic świetną fotkę nawet zwykłym kompaktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale wychodzę z założenia, że dość dobrze gram w Counter-Strike''a. Mam zwykłą, optyczną myszkę i najzwyczajniejszą, materiałową podkładkę. Czy mając taki profesjonalny osprzęt naprawdę byłoby łatwiej, tj. czy strzały byłby precyzyjniejsze? ;> Przecież moja myszka też potrafi, o dziwo, namierzać wrogów! A podkładka zapewnia doskonałe wyczucie, przynajmniej jak dla mnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować