Zaloguj się, aby obserwować  
saluczka

Przedstawienie się

113 postów w tym temacie

Siemka,
na starym forum byłem od zawsze, a nawet dluzej i wcześniej. Przez ponad trzy lata dorobiłem się statusu HRABIEGO, he, he (pisze to bo cinus'' się przedstawia, ze w pol roku został księciem - da się nie spamując?)
CO mnie interesuje? To samo co zawsze, choć z uplywem czasu czasu coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:54, temist napisał:

he, he (pisze to bo cinus'''' się przedstawia, ze w pol roku został księciem - da się nie spamując?)


no jak widać da się, tak wyszło i trzeba o tym zapomnieć, ale to nic, ogólnie dużo czasu spędzałem na forum, (niemal codzień). z początku zdarzyło mi się kilka uwag od modków, ale szybko sie nauczyłem co można a co nie i ogólnie to raczej nie spamiłem, bo jakoś nikt mi później uwagi nie zwracał, a że miałem, mam i zapewne będę miał dużo do powiedzenia w niektórych sprawach to już inna sprawa.
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niestety nie ma jeszcze wizytówek - i dobrze że powstał taki temacik. Coś a''la ''Wszyscy My'' ze Starego Forum.

Toteż z góry chciałbym wszystkich przywitać i pozdrowić szczególnie starą ekipę ForumCDP. Zapewne gdzieniegdzie zasłyszeli moje imię bądź mieli możliwość debatować ze mną o tych i owych sprawach.
Pozdro!
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|P.S.|
Co tu dużo o mnie mówić. Jestem... byłem... może i będę... Najlepiej powie o mnie moja stara wizytówka:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. na forum jestem od 17 września (chyba) tego roku. Na starym forum byłem Rycerzem, później spadłem na Spalmionego :((. Interesuje się ufo i poddobnymi rzeczami. Gram w strategie i erpegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Łukasz Urynowicz i raczej znany jestem jako Lukaszeq. Jestem v-ce naczelnym Strefy WWW z CD-Action i piszę proste programiki, np. WWWorker (mogło Wam obić się o uszy - made by Szotgan Software ;)). Lubię jogurt brzoskwiniowy, Erasure, książki o Jakubie Wędrowyczu i jazdę na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Patryk R lubię prawie wszystko co jest związane z komputerem (no prawie wszystko z wyjątkiem wirków, i koniecznych wymian części cóż lubię mieć lepsze części w kompie ale ceny to już fe) moimi ulubionymi rodzajami gier są strategie, erpegi i strzelankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować