Zaloguj się, aby obserwować  
saluczka

Przedstawienie się

113 postów w tym temacie

Elo ziom elo! Wiadroman wita wszystkich forumowiczow. Ponownie. :) Jak kiedys wroci opcja wizytowek, albo cos na ich podobienstwo, to napisze wiecej. Na starym forum dorobilem sie statusu Hrabia. A teraz co? Obywatel? Phi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiam wszystkich, od początku istnienia starego forum raczej mu tylko towarzyszyłem (pewno to był kwiecień, maj 2002?), dość rzadko pisałem, byłem za to codziennie (prawie) i dochrapałem się barona - na tym forum pewnie będzie podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz. Witam :). Na razie jest jakos tak... no nie wiem ;). Przyzwyczailem sie do starego wygladu, choc akurat to, ze jest tak jasno mi odpowiada :). Zobaczymy jak to sie wszystko rozwinie. Mam nadzieje, ze bedzie coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:32, Piotrek K. napisał:

No coz. Witam :). Na razie jest jakos tak... no nie wiem ;). Przyzwyczailem sie do starego wygladu, choc akurat to, ze jest
tak jasno mi odpowiada :). Zobaczymy jak to sie wszystko rozwinie. Mam nadzieje, ze bedzie coraz lepiej :)


Jak to się mówi? Zobaczymy jak wyjdzie w praniu ;) Forum istnieje zaledwie od ponad 4 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, nie jest. :-)
Ale te kolory... moje gałki oczne zostaną niedługo wypalone przez te biel. Ciemna strona Mocy rox ;)

Poza tym Pozdro600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle osób wita się w ten sposób z nowym forum, to ja też ;p
Jestem LifaR, kiedyś bywałem na forum CDP dość często, ale jakoś przestałem ;> Zobaczymy co wyjdzie z tego forumowego stwora na gram.pl, jeśli spodoba mi się, pewnie znów zacznę pisać więcej ;> Pozdrowienia dla wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:02, Domek napisał:

> No to witam wszystkich. Teraz pewnie bede sie udzielal czesciej niz kiedys;) Jestem Keiran, jak ktos ss-ng czytywal
albo
> na forum PPK bywal to mnie zna, gralem tez troche w jk2 (ronin blades).

Ja Cie jeszcze stamtad kojarze. Tak
mi cos sie kolatalo w glowie, ale nie bylem pewien. ;) Hej!

No prosze, milo jest jak mnie ktos zna :D Niezle niiusy pisujesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo Man ! Siemka fo` All :) No teraz zobaczymy jakie będą rangi - narazie widzę, że pełno tu obywateli jakoś :) Nie wiem, ale dla mnie brakuje jeszcze "przejezdnych" :P Może znów więcej będę pisał na 4um kiedyś znanym jako CDPF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie napisze jaki mialem status na starym forum, bo to niewazne (tytul z drugiej polowy).
i jako ze to moj pierwszy post :> wyraze swoja opinie. to forum jest ladniejsze, nowoczesniejsze i lepiej sie w nim pisze ale brak mu klimatycznosci (przynajmniej na ta chwile), no coz - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. :)

Jestem Jasió, być może część z Was pamięta mnie jeszcze z czasów forum CDProjekt.info. Postaram się udzielać częściej niż kiedyś i... hm, myślę, że bardziej sensownie, niźli to drzewiej bywało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również witam.
Backside z serwisu o grach strategicznych www.sztab.com

Na starym forum nie udzielałem się prawie w ogóle, poza długą wymianą zdań na temat dema AoE 3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może lekko spóźnione, ale...
Witam Was, Szanowni Forumowicze!
Mam nadzieję, że będzie się przyjemnie dyskutowało na nowym forum~~.
Obywatele, pracujcie i bądźcie wydajni :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na starym forum byłem prawie 3 lata. Tu trochę razi mnie biel ale z pewnością będzie szybciej. Dodatkowo obiecują szybki, darmowy FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować