Zaloguj się, aby obserwować  
saluczka

Przedstawienie się

113 postów w tym temacie

Witam wszystkich...
Nazywam się Franek i niektórzy mnie pewnie kojarzą, bo na tamtym forum byłem już od jakiegoś czasu, choć niezbyt często się wypowiadałem :) Może się to zmieni na nowym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę jednostką aspołeczną. Jestem walgierz i kiedyś byłem hrabią. Ale rewolucja zmiotła burżuazyjne stopnie i dziś jestem obywatelem.
Na pocieszenie pozostaje mi tylko, że Ludwik XVI w wyniku rewolucji też został tylko "obywatelem Capet".
Chociaż jego później ścięli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 22:23, Domek napisał:

> Niezle niiusy pisujesz.

Smieszne zdanie. Nie wiem czy mam sie raczej obrazic czy ucieszyc. ;)
Tak czy inaczej pozdrawiam
również.

To zdecydowanie komplement mial byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:14, Vramin napisał:

O, czyżby było to z dawna oczekiwane, przekładane w nieskończoność forum 2.0?

Tak. To jest forum 2.0. Brakuje jeszcze kilku drobiazgów, ale niedługo będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:20, Olamagato napisał:


Tak. To jest forum 2.0. Brakuje jeszcze
kilku drobiazgów, ale niedługo będą.

>

Naprawdę to jest forum 2.0? :> Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że "stare" forum było jakieś lepsze, ale może to tylko pozory.
Czy ja się przedstawiałem? Sam nie pamiętam...
A więc:

Jestem DEViANCE, w skrócie mi mówią DEV ;) Na forum byłem od ponad półtora roku i dorobiłem się statusu księcia (księdza :P). A więc pozdrawiam wszystkich co mnie znają i pamiętają ;) no i oczywiście nowych również
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:20, Olamagato napisał:

> O, czyżby było to z dawna oczekiwane, przekładane w nieskończoność forum 2.0?
Tak. To jest forum 2.0. Brakuje jeszcze
kilku drobiazgów, ale niedługo będą.


A wiesz co jeszcze będzie?
Bo fajnie byłoby gdymy napis Moderator był wyróżniony innym kolorem. A i widze, że moderator nie ma statusu takiego jak wszyscy. Czyżby w przyszłości nie mogli mieć własnych?

A tak przy okazji witam, DaimonFrey się kłania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem upiordliwy i mam nadzieję, że w przeciwieństwie to do forum poprzedniego będę tu częsciej bywał:) Bardzo bym prosił modów o dodanie edycji tekstów co byłoby krokiem naprzód w stosunku do użytkowników. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Loonatyk, ale krócej będzie Loon :).
Na forum CDP udzielałem się bardzo sporadycznie (a z 6 postów przez jakieś 3 lata?), bo odrzucalo szatą. Tutaj postaram się częściej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić... jestem Marcin, na starym forum byłem trochę ponad pół roku, przez ten czas dorobiłem się pozycji księcia, znają mnie przede wszystkim ludzie bywający na tematach o Gohicu, a także paru innych: o piłce nożnej, wizytówkach... itp.
obecnie rozpocząłem nowy etap życia czyli studia i w ciągu ostatniego miesiąca zmieniło się w moim życiu tak dużo rzeczy jak nigdy przedtem, a czy na dobre? to się zobaczy...
postaram się bywać na forum, aczkolwiek pewnie rzadziej niż do tej pory, czekam aż poprawią nowe forum upodabniając je choć trochę jeszcze do starego, które było jedyne w swoim rodzaju i do którego się przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gangsta" vel. "Velroth". Na codzień Karol albo Szarek (po nazwisku). Lubie gry, muze, ludzi... Nie lubie siedzenia w miejscu, cały czas musze sie ru(ch)szać :D Tańcze Break Dance z nie byle jaką ekipą (polska czołówka - "liga mistrzów").

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gangsta" vel. "Velroth". Na codzień Karol albo Szarek (po nazwisku). Lubie gry, muze, ludzi... Nie lubie siedzenia w miejscu, cały czas musze sie ru(ch)szać :D Tańcze Break Dance z nie byle jaką ekipą (polska czołówka - "liga mistrzów").

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Keroth znany bliżej jako Keroth! ;-).


Forum 2.0 to nawet nie jest ulepszona wersja forum 1.0 ale to może jakaś beta jest, a wszystko niedlugo ruszy :).


Coś o mnie:

Nazywam się Maciej, ucze się w Wawie w licku im. Władysława IV. Lubię to forum, podobnie jak i stare. Zabrali mi mój ukochany status, ale tak bywa ;].

Etap w życiu: Zjebka totalna :| Ale wbrew pozorom jestem z życia zadowolony, brakuje tylko tego istotnego detalu ważnego dla każdego osobnika, który pewnego dnia dochodzi do wniosku, że druga połowa to coś co jest naprawdę ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DevilFish a w prawdziwym życiu SaQ. Lubię gry cRPG, troche grywam w karcianki i sporo w sieciowe strzelaninki typu Call of Duty i UT 2004. W necie przesiaduję koło godzinki dziennie, dodatkowo grywam w NWN po 2-3 ale w tym roku szkolnym mam maturkę, więc juz niedługo koniec z graniem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2005 o 15:24, DEViANCE napisał:


Naprawdę to jest forum
2.0? :> Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że "stare" forum było jakieś lepsze, ale może to tylko pozory.


DEV, nie tylko tobie się tak wydaje.

Witam jestem Yamamoto! na starym forum miałem tytuł Rycerza. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować