Zaloguj się, aby obserwować  
saluczka

Przedstawienie się

113 postów w tym temacie

No to witam wszystkich. Teraz pewnie bede sie udzielal czesciej niz kiedys;) Jestem Keiran, jak ktos ss-ng czytywal albo na forum PPK bywal to mnie zna, gralem tez troche w jk2 (ronin blades).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Da Ghost" vel "Mr.K" vel "Jasper" ale na tym forum będe pod pierwszym z tych xsyfkuf. Tak na codzień Kacper całkiem przyjazny duch. Lubię gry, ludzi, i ... gry, ludzi. Poza tym dobry browarek. Moim koronnym hobby jest moja żona i synek. Więcej info wyjdzie pewnie w trakcie przbywania na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:57, Keiran napisał:

No to witam wszystkich. Teraz pewnie bede sie udzielal czesciej niz kiedys;) Jestem Keiran, jak ktos ss-ng czytywal albo
na forum PPK bywal to mnie zna, gralem tez troche w jk2 (ronin blades).


Ja Cie jeszcze stamtad kojarze. Tak mi cos sie kolatalo w glowie, ale nie bylem pewien. ;) Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witom wszystkich :)
Oj chyba na dobre mi wyjdzie to nowe forum :P na starym nie chciało mi się udzielać bo za duże było i nie chciało mi się niczego szukać ^^ A w co lubie pograć? Przede wszystkim dobry RPG, strategie. Zainteresowania: film, star wars, kompy, rysunek :)

Jeszcze raz witam serdecznie i gratz dla CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jestem shrekinator najcześciej bywałem w temacie o gothicach teraz doszedł jeszcze DS2 a tak poza tym bywam wszedzie POzdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No to i ja się przedstawię. Budo (kiedyś DeTomaso) fan wszelkiej maści rpg, rts a także fpp oraz dobreg filmu, książki i piwa. Bywam w wątkach o Morrowindzie, Forumowej Mafii, Spellforce, Etherlords II i wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze pewnie wielu mnei pamięta ze starego Forum jak i ja pamiętam was mam nadzieje że dalej bedziemy rozwijać tematy jakie nas interesują.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem Latniak... pewnie parę osób mnie ze starego forum jeszcze pamięta, chociaż dawno się tam nie udzielałem, a jak już to baardzo rzadko. Mam nadzieję że na tym nowym forum będę częściej.

Pozdro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem "snopek" ale jak zwykle moja ksywka byla zarezerwowana...wiec jestem snopek9 :) heh to juz taka tradycja...na GOLu snopek9 to i tu snopek9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam starych i nowych forumowiczów.Szkoda tylko że statusy z poprzedniego forum nie zostały zachowane, ale może dzięki temu ciekawiej będzie.

Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować