Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Spodziewam się że będzie równie fascynujące jak Diablo, że będzie miało dużo zróżnicowanych klas, które będziemy rozwijać dłuuugie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythos spodziewam się połączenia Diablo, dobrych rozwiązań z WoWa oraz Torchlight''a. Jednak przede wszystkim życzyłbym sobie grywalności oraz klimatu, który to spowoduje, że do Mythos zawsze będzie się chciało wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gra będzie równie przyciągać do komputera jak Diablo, dużo questów, mało bugów i extremalne widoczki:) No i miła społeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się uzależnienia i braku czasu na inne aktywności, w tym te ważne dla zdrowia. Plus co najmniej połowy spełnionych obietnic, bo nie każda produkcja "twórców Diablo" była takim sukcesem jak oryginał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewam? Hmm, od czego by tu zacząć... Ok na początek będzie klimat podobny do diablo, czyli mroczny, wciągający z dobrze dobraną ścieżką dźwiękową bo to połowa sukcesu. Następnie mam nadzieję że klasy będą odpowiednio zróżnicowane i aby ich rozwój nie przekreślały złe dobrane talenty(z drzewka rozwoju postaci). Spodziewam się że gra będzie wymagała nakładu czasu ze strony gracza, ale żeby nie był on zbytnio przesadzony tak jak w WoW''ie. Ale najbardziej spodziewam się że goście z Acti-blizz dostaną pstryczka w nos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie dobra grafika, małe wymagania,możliwość zarejestrowania na Steam,mało bugów,dużo łatek, widok z perspektywy trzeciej osoby,dużo questów , żeby była realna, ładnych nieprzeładowanych paneli gry, wciągająca fabuła ,dużo klas, i najważniejsze dostępności na PC. Oczywiście nie wszystkie zostaną spełnione ale pomarzyć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję mikro transakcji które zbijają każde darmowe mmo [a co =)]
A tak poważniej oczekuję czegoś grywalnego i z pomysłem bo to co zrobiono z Hellgatem to była profanacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować