Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Po Mythos spodziewam się tego, że będzie dużo bardziej grywalny od oklepanego WoW-a i innych podobnych tworów. Mam nadzieję, że tytuł ten wyróżni się klimatem oraz rozwojem postaci, że będzie miał świeży system pvp, i w ogóle będzie zupełnie inny od dzisiejszych mmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się dziecka.. errm, to nie tutaj. (zresztą to i tak nieprawda ;) )

No to tak.. Po Mythos spodziewam się, że pokaże iż na rynku darmowych gier MMORPG może pojawić się coś porządnego.. że DARMOWE i DOBRE to nie jakiś - o ironio - mythos.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się spodziewam tego żeby w grze nie zabrakło dwuokich cyklopów, ludzi z długimi uszami i gremlinów takich jak w filmie! :D
A po drugie to spodziewam się żeby gra nie była taka jak np. Aion. Wszystkie trailery i screeny idealne a po 3 miesiącach brakowało ludzi na pvp na offie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Ja się spodziewam, że doświadczy się w tej grze czegoś nowego. Nie chciałbym ujrzeć tu monotonnego expienia. WoW mi się szybko znudził. Mam nadzieję, że w Mythos będzie bardziej rozwinięte. Całe kreowanie swojej postaci będzie bardziej rozbudowane, więcej różnych cech, aniżeli standardowe, które spotyka się prawie w każdym MMO. PvP... Oby był jakiś pomysł na tą rozgrywkę, a nie znane już schematy, jak jakieś obrony, lub zwykłe areny. Mogłoby pojawić się coś pomysłowego. Np. dwie drużyny, zamek i zajęcie jakiś wież w jakiś sposób. Niby proste, ale gdyby dodać jeszcze zwykłe moby, które utrudniałyby rozgrywkę ? Gracze nie tylko zajmowaliby się sobą, ale i mieli by na karku potworki. Walczy gracz z graczem, a tu nagle silny mob atakuje jednego z nich. Broni również mogłoby pojawić się dużo. Zdecydowanie więcej rodzajów uzbrojenia i większa możliwość ich edycji. Nie tylko właściwości, ale i zmieniania wyglądu. Tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mythosa spodziewam się jak Hiszpańskiej Inkwizycji - w formie niespodzianki, działającej błyskawicznie, zgodnie z planem, zawierając w sobie dawkę świeżych pomysłów po których odwrócę się od obecnych liderów.
Spodziewam się jak Hitchcock, trzęsienia ziemi, by każdą chwilę spędzoną z grą przeżyć na najwyższych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję w końcu świeżego pomysłu a nie klonowania wowa poraz nty czy festiwalu koreańskieog grindu. Nagrałem się w wiele mmo i nic mnie jeszcze(prócz wowa i aoc) nie wciągnęło na dłużej. Najbardziej oczekuję dość trudnej mechaniki by odstraszała trolli i miała najlepsze community na świecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythos spodziewam się świetnego klimatu,tego że niebędzie kolejną podróbą wowa,znośnej grafiki,ciekawego systemu walki,rozwijania postaci i tak jak na twórców diablo przystało olbrzymiej grywalnośc i ogólnej miodności.Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję, żeby dało się pograć więcej niż 1 godzinę bez znudzenia, grywalne jak Diablo, by nie zostało porzucone po miesiącu (jak APB), co jeszcze... a, żeby nie było mikropłatności (czego ja się spodziewam po darmowej grze?).
I żeby można było legalnie sprzedawać walutę za prawdziwe $ :DDDDDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythos spodziewam sie genialnego polaczenia trybu gry z Diablo z rozbudowanym wątkiem MMO jak w Wowie, a jednak chciałbym także aby nie było to nic w stylu Ctrl+C Ctrl+V a raczej coś nowego, świat do którego bede mogl czesto wracac aby sie rozluznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogę liczyć na szybką akcję, ciekawe questy i nie zbyt uciążliwe mikrotransakcje. Ale myślę, że zadanie te zostanie spełnione - dlatego chciałbym się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja spodziewam się (choć to bardziej nadzieja) świetnego klimatu rodem ze starożytnych mitologii. Klimatu nie tylko serwowanego przez grę, ale podtrzymywanego i pielęgnowanego przez graczy. Oczekuję gry, która będzie INNA, niż większość MMO. Która sprawi, że będę chciał wracać do monitora nie ze względu na kolejny level do osiągnięcia czy mega-hiper-super- miecz, który czeka mnie za wykonanie questa. Mam nadzieję, że wracał będę do niej ze względu na klimat budowany wspólnie przez twórców i graczy.

Chcąc reformować gry, zacznijmy od siebie samych. Naprawdę, istnieją inne określenia, niż "noob", "expienie" czy "epic fail". Określenia, które o wiele barwniej opiszą stan rzeczy, i nie przypomną boleśnie, że to tylko piksele na ekranie, a nie wspaniały, wielowymiarowy świat.

Nie oczekuję, że gra połączy cokolwiek z Diablo, WoW i innych. Oczekuję, że gra ta będzie nie do porównania z innymi. Że będzie klasą sama w sobie, a nie kalką tego, co już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ja za dużo nie oczekuję, bo tej gry nie znam. Za to klucz przyjmę z chęcią, bo Diablo "żondzi" nadal;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję porządnej grafiki o co ciężko w grach MMO. Ale nie o to w nich chodzi, dlatego też poszukuję klimatycznych misji, zróżnicowanej ilości "armorków" i innych zabaweczek (mam na myśli mieczyki). Ciężko wytłumaczyć czego oczekuję od tej gry. Musi być po prostu dobra i klimatyczna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować