Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Chciał bym aby gra ta potrafiła wciągnąć swoją magią gracza na wiele miesięcy(nie tylko grindujac), fabuły która będzie trzymać cały czas akcję w napięciu. Nawet po przerwie w graniu będzie nas ciągnęło by dowiedzieć się co będzie dalej. Wsparcia z strony twórców na propozycję graczy, ciągłej modernizacji świata. Gry przeznaczonej dla starszego gracza.
Ale niestety wątpię by choć trochę moich oczekiwań się spełniło helgatelondon nie przypadło mi do gustu dla tego nie pokładam w egipie swojej nadziei . Dopiero jak wyjdzie sam się przekonam, czy warta gra jest mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuję? Masę zabawy, niepowtarzalnego klimatu, ciekawych interakcji ale przede wszystkim smacznego karpia :) Oczekuję oraz życzę Wam wszystkim - Gramowiczom oraz ekipie gram.pl

Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako miłośnik MMO spodziewałbym się przedewszystkim rozbudowanego świata, zróżnicowanych quest''ów, fajnego systemu walk. Dzięki temu, że gra będzie darmowa powinna przyciągnąć dużą ilość graczy, czego również oczekuję.
Co by tu jeszcze... ? Oczywiście jak w każdym MMO chciałbym zobaczyć fajne itemy czy różnego rodzaju ekwipunek, który by urozmaicił grę i samą rozgrywkę. Mam nadzieję, że panowie z HanbitSoft (może i panie :]) się postarali i będziemy mogli oderwać się od rzeczywistości i pograć w naprawdę warte uwagi MMO.
Serdecznie pozdrawiam Tomek ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się rozrywki, która nie zakończy się po miesiącu gry, a wręcz przeciwnie. Oczekuje gry która oderwie mnie od szarej rzeczywistości dnia codziennego i przeniesie do świata fantastycznego a zarazem realnego w którym każda sekunda będzie rozrywką, a całą zabawę umili miła muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc zacznijmy może od tego, że jestem fanem MMO. Nie takim zwykłym ,bowiem wypada napomknąć, że nie grałem w WoW (!). Ktoś może się oczywiście oburzyć i rzucić "Jak śmiesz nazywać się fanem MMO nie grając w WoW?" - odpowiedź jest prosta - musiałem zaoszczędzić na buciki i szaliczek na zimę. No i nie chciałem się uzależniać, nie chciałem jeść wigilijnego karpia podczas, gdy raidowałem z moją gildią Lich Kinga. A to właściwie byłoby realne zagrożenie!
Jeśli chodzi o samo Mythos to dowiedziałem się o nim dosyć niedawno - pierwsze newsy przemknęły mi koło uszu.
"Phew, kolejna próba podbicia tytułu Najlepszego MMO." - myślałem.

A więc tak oto nadeszła okazja w której mogę stanąć przed bramą nowego, wielkiego świata MMO, świata Mythos, poznać innych ludzi, rzucić czar, którego nie rzuciłem ani w Guild Wars, ani w Cabalu, ani nawet w Leauge of Legends.

Lecz czego tak naprawdę oczekuję od fazy beta?
Przede wszystkim kulturalnych ludzi, a nie oszołomów z jednego z niżej wymienionych gatunków:

1) "Pro" ( popularny cytat: "Weź się schowaj Ty nie masz nawet 10k nie idziesz z nami na raid głupi nubie!" )
2) Dzieci [ aka. "Wbiłem na konto taty" ] ( popularny cytat: "1000k gold pls bo jótro hcem kópić ten słort" )
3) Wulgarni początkujący ( Gdzie ku*** znajdę ten miecz plus 9? )

Liczę na kulturalną rozgrywkę. Lecz nie tylko oczywiście.
Nie zapominajmy też o samym rdzeniu, esencji MMO - grywalności. Nie mam zamiaru grać w gniota, którego twórcy równie dobrze mogliby umieścić w serwisie miniclip.com.
Gra musi mieć to coś - coś co wciąga ( acz tylko trochę ), powinna być opatrzona w magię innego świata, z innymi rasami, w który mógłbym się wczuć.

Tak więc wyrażam nadzieję, że dacie mi się wgłębić w zupełnie inny świat niż ten, który poznałem w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję, że nie będe zawiedziony i że będe zadowolony , ale także że nie będzie mi się źle grało lecz pragnę świetnej gry w klimatach Diablo, ale moge się zawieść bo nie wiem czego oczekiwać więc moje oczekiwania mogą tylko oczekiwać aż wreszczcie otrzymam klucz od Wielkiego Władcy Gier GRAM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję po Mythos tylko i aż dobrej zabawy.
Czyli jak dla mnie - mnóstwo "rupieci" do zbierania i myszkowania po kątach w celu uzupełniania kolekcji, a co za tym idzie oczekuję również ogromniastego plecaka, który pozwoli na kolekcjonowanie skarbów, bo jakże to tak sprzedawać czy wyrzucać !? My preciousssss !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuje? Hmm tego że zdobędę jedno z tych kont i nie będę musiał gdybać tylko sam zgłębię tajemnice MYTHOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Mythos słyszałem o niej troche, od razu widać że gra będzie ciekawa praca w drużynie pewnie będzie podstawą jak na twórców diablo przystało, duża różnorodność broni spodziewam się że w tej produkcji dostaniemy enchant ^^ broni może nawet skilli. Zresztą to gra MMO będzie ownić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze Mythos spodziewam się czegoś innego niż w zwykłych MMORPG mam nadzieje że postacie jak i sama przestrzeń nas otaczająca będzie od samego początku cieszyć oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować