Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Po tej grze oczekuje że będzie podobna do drugiej części Diablo, przyjemne levelowanie, pomysłowe zadania (chociaż mogły by być bardziej różnorodne), przyjemnego trybu PvP coś "ala" WoW. Z tego co czytałem w internecia gra zapowiada się ciekawie i chętnie odstąpił bym od Counter-Strike''a aby ją wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się: Jakości, grywalności, przytulności, miodności, braku płatnych zawartości, dużej ilości zadań i przedmiotów, możliwości gry solo, wspaniałej społeczności, różnorodności, świeżości, i wszystkiego co ma ości! I w ogóle Zaje****ości!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się czegoś z połączenia Diablo, WoWa, R.O.H.A.N.: Blood Feud . Innymi słowy gry która wciągnie. Gry która da swobodę. Gry która nie skończy tak jak wiele innych już zapomnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się po niej czegoś niezwykle prostego i magicznie złożonego, jak wszystkie najbardziej fascynujące rzeczy na tym świecie. Niczego więcej, niźli Diablo 2 w wersji MMO. Grywanego i wciągającego właściwie wbrew zdrowemu rozsądkowi.
Mam nadzieję, że będę zmotywowany, by przez wiele godzin z rzędu przemierzać pretekstowe lokacje, różniące się przeważnie jedynie kolorem tekstur symulującym strefę klimatyczną i rozmieszczeniem beczek i patrzeć, jak kierowany mym kaprysem Heros mężnie kładzie zastępy oponentów przy pomocy zapętlonej animacji ataku. Jak za dawnych czasów, chciałbym być szczerze zafrasowany losem tej zlepki tekstur i shaderów. Ubierać ją w pełne, płytowe piksele dodające obrażenia od ognia i irytować się jak kobieta, gdy w garderobie długo nie pojawia się żadna wyszukana nowość. W wyimaginowane łapki wkładać mu oręż, wypadający z zastanawiająco niewielkich przeciwników jak wrona, i patrzeć, jak dziarsko nim macha. Czując coś, co niepokojąco przypomina dumę.
Po położeniu trupem odpowiedniej ilości niemilców pewnie osiągnę mistyczną iluminację. Tak długo będę tłukł nieboskie stworzenia tępymi przedmiotami, aż mój Heros odkryje w sobie nowe pokłady sił i po dwustu sześćdziesięciu trzech uderzeniach młotem nauczy się miotać fireballe. Pewnie pod wpływem refleksji nad życiem i śmiercią, które muszą trapić człowieka, kładącego trupem setki świadomych istot.
A to wszystko w świecie wypełnionym podobnymi mojemu Herosowi psychopatami z zespołem Aspergera, bez pytań czy wątpliwości eliminujących obiekty zleceń za garść poszczerbionych srebrników i bezwartościowych przedmiotów. Wydawanych oczywiście po wykonaniu zadania.
Trzymam kciuki za to, by Mythos był wypełniony klimatem tak gęstym, że przez jego opary nie dostrzegę tych wszystkich umowności i pchany do przodu żądzą artefaktów, bezrefleksyjnie będę marnował czas, na śmierć dociskając kursorem następnych przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po grze spodziewam się, że będzie fenomenalnym tytułem, który ''na łeb'' pobije komercyjnego WOWa :).
Zależy mi na dużym świecie, nie tyle z questami, ile z nieliniowością - żeby każdy mógł robić co mu się podoba. Do tego ekscytujące walki pvp :D albo jakieś wojny pomiędzy frakcjami/rasami (jakby była walka na wzór tej z Mount&Blade: Warband to byłbym w raju :D). Ogólnie to spodziewam się dobrego tytuły, który pobije inne mmorpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po grze oczekuję, że będzie jedną z najlepszych gier MMO F2P (free to play), w której nie będzie zbyt wielu płatnych przedmiotów, dzięki którym będzie można zagrać kilka(naście) razy dłużej. Poza tym liczę, że cały czas, na który czekam na grę nie pójdzie na marne. Grałem zarówno w Diablo jak i Hellgate: London i oczekuję, że gra utrzyma się bardzo długo (szkoda, że niestety nie było tak z Hellgate) i nie zawiodę się.

No, jeszcze nie minął 26 grudzień, to chyba można się jeszcze wpisać (tak sądzę). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Mythos chcialbym widziec:
- bogaty, różnorodny i obszerny swiat
- rozne mozliwosci rozwoju postaci (lubie duzo opcji rozwoju)
- roznorodne questy, rodem wprost z sesji RPG
- różnorodne tworzenie przedmiotów
- mozliwosc fajnej i ciekawej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam sie po Mythos ze Bardzie jeszcze lepsza grą niż diablo i jeszcze bardziej wciągnie oraz duża ilość Questów i rożnych sposobów rozwiązania ich.Po za Tym Sam fakt ze twórcy Diablo zrobili nowa grę świadczy ze dużo jest nowych pomysłów których nie wykorzystali w Diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat gry Mythos jest dla mnie nowy. Spodziewam sie po tej grze, że Blizzard pokaże nam zupełnie nowe spojrzenie na realia świata przedstawionego. Oryginalne postacie, profesje i ciekawe najlepiej nowatorskie rozwiązania w walce. Zróznicowanie postaci i charakterów rozgrywki. Mam nadzieję, że w grze pojawi się coś dla duszy nie tylko dla oka. Spodziewam się ciekwej wciągającej historii, i jeszcze ciekawszy i zaskakujących zakończeń poszczególnych wątków. Spodziewam się, że gra zaserwuje nam czystą przyjemność odstępując od przesiąknietych grindem gier MMO. Jeżeli przy tym pojawi się ciekawa oprawa wizualna świata, w którym dane nam będzie grać to produkt może być czymś naprawdę ciekawym. Blizzardowi już kilka razy udała się ta sztuka więc czemu miałaby nie udać się po raz kolejny? Jestem bardzo ciekaw czy tym razem producenci sprostają oczekiwaniom graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za kluczyk do bety, już ściągam wraz z czym mam pytanie. Nie macie jakiś innych źródeł, z których można ściągnąć klienta? Ten jedyny ma szybkość 30-50 kb/s co nie jest dobrym osiągnięciem przy 6MB. :) W każdym razie do jutra jakoś się wyrobię. Dzięki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez gram.pl konta nie dostałem, ale za to dostałem Beta konto od producenta. :)

Jak coś to serwer jeszcze jest off. Niech ktoś napisze, kiedy będzie można już wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować