Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Spodziewam się dobrze spędzonego czasu przy tej grze aby mnie wciągnęła podobnie jak Diablo. Wiele lokacji do farmu / pvp mam nadzieje ze twórcy gry spisali się i stworzyli piękny, urzekający i pozostający w pamięci na długi czas świat gry. I liczę że to nie będzie kolejna gra typu farm sam rób sam questy . Liczę na rozbudowany system klanów party podobnie jak ma to miejsce w grze Lineage 2 . Walki o terytorium o chwałę, kobiety i alkohol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że twórcy i wydawca liczą, że gracze oczekują, iż Mythos będzie świetną grą i nie będzie widać, że jest tworzony przez mniej zasobną finansowo firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby ten tytuł nie okazał się takim samym niewypałem jak Hellgates, który hucznie zapowiadany, był klapą. Spodziewam się przede wszystkim świetnej grywalności, odrobinę innowacji, żeby gra nie była kolejną bezmyślną copy-pastą Warcrafta. Spodziewam się również niebanalnej fabuły, kompetentnego wsparcia supportu i doszlifowania gry przed jej wydaniem :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się osobiście po tym spodziewam? Wszystkiego!! Przede wszystkim jednak tego magicznego składnika który spowoduje że będzie się chciało wracać do tego wyjątkowego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja oczekuję produkcji, która rzuci trochę powiewu świeżości - chociaż w jednym aspekcie - na rynek MMO. Od WoW nie było absolutnie nic, za co warto płacić przez wiele miesięcy/lat. Niech będzie dużo ciekawych questów i ciekawy system rozwoju postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spodziewam się, a raczej mam nadzieję, że to nie będzie azjatycki grindfest, niechże to chociaż ma jakieś porządne questy bez zadań typu: przeprowadź dziewczynę z wielkim biustem przez jaskinie zabijając po drodze 100 smokoświń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika,dzwięk i grywalność na dobrym poziomie, duży świat gry, ładne pancerze i bronie, ciekawe questy, własny klimat, duzo ras i klas postaci, ładny i przejrzysty interface. ciekawe skile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczekuję, że ktoś mi wyjaśni jakim cudem "zabawa służąca do testowania rozwiązań z Hellgate London, może kiedyś ją wydamy" trafiła od Billa Ropera i Flagship Studio do Frogstera ;|...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuje że mój wojownik w lśniącej greckiej zbroi będzie kładł trupem zastępy minotaurów i cyklopów z gracją niczym Kratos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Mythos''a oczekuje pewnej małej ''rewolucji". Mam nadzieję, że w grę będzie grało bardzo dużo osób i rozgrywka będzie różnorodna :)
Oczekuję też wspaniałej rozgrywki w stylu co-op, wraz z przyjacielem :)

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję że gra wciagągnie na długie godziny i zaprezentuje esensje z różnych typów mmo. Niechiałbym żeby brak różnorodności ścieżek rozwoju doprowadziła do nudy i stagnacjii tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja spodziewam się takiego "czasoumilacza" do czasu premiery diablo, ktory bedzie mial dobry "ciężki" klimat i przyzwoitą grywalność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować