Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Oczekuję świetnego MMO, które spełni nadzieje wszystkich. Ma ciekawą lokacje świata, której lepiej by nie skopali. Mitologia grecka jest znana każdemu i gra powinna być naprawdę świetna, bo gra na podstawie takich opowieści będzie srogo oceniona przez każdego. Cieszę się również, że Mythos nie bazuje na mitologiach azjatyckich czy choćby słowiańskich, a wchodzi na trochę nie odkryty grunt, który może nieść spory potencjał. Czekam również na wciągającą rozgrywkę i współ graczy na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Mythos szczyci się tym, iż tworzyli go ludzie od "Diablo", to oczekuję tego, czym było diablo, co najmniej po części, czyli rozbudowanego, aczkolwiek niezbyt monotonnego lub zbyt pustego świata, wciągających jak diabli możliwości zabawy z czymś na podobę Kostki Horadrimów, odrobiny humoru, pewnego klimatu oddzielających tą grę od dziesiątek innych, ciekawych lokacji, niezłych "Sprzętów Masowego Ubijania Potworów", epickich setów, ciekawych umiejętności oraz-i przede wszystkim- że przykuje mnie do fotela na długie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythos spodziewam się czegoś....MITYCZNEGO! Fajnej rozgrywki, z toporami, długimi brodami i nawalajacymi we wszystko wkurzonymi wojownikami. Mam również nadzieję, że rozgrywka nie będzie polegać jedynie na klikaniu ile wlezie LPM... takie MMORPG już wychodzą wszystkim uszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuje od Mythos:
-zaangażowania od twórców czyli rożnego rodzaju eventów, patchów, balansu gry
- zabijanie tysięcy adwersarzy nie nużyło,
- nie było tak ciężko ze zdobyciem przedmiotów jak w diablo
- ciekawego systemu pvp
- jakiego kolwiek end-game-u, aby zdobywanie kolejnych poziomow nie bylo jedynym zajeciem
-możliwości konkurowania z innymi graczami nie tylko w systemie pvp, może jakieś osiągnięcia
-chciał bym aby Mythos było tytułem oryginalnym abym nie okazało sie klonem jakiegoś tytułu, aby czerpał co najlepsze od najlepszych oraz dodawał coś nowego świeżego, pomysłowego, ciekawego, wciągającego, od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuje po kolejnej grze free2play mikro-platności Mam jednak nadzieje, że nie będzie tak jak w przypadku lotro i nie trzeba będzie wykupywać questpacków i terenów dla high lvlowców bo np darmowe obszary pozwalaja na osiągnięcie tylko 20 poziomu. Co mija się z celem kiedy ktoś gra z zamiarem endgamingu bez wydawania kupy kasy. Mam nadzieje, że pomysły na questy i endgaming producenci poniekąd zgapią od blizzarda bo chyba tylko ten content utrzyma początkujących i hight lvlowych graczy przy tej produkcji. A po wyjściu cataclysm, nie wykorzystanie pomysłów blizzarda, byłoby po prostu głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuje świetnej grafiki krajobrazów i dobrych (i co najważniejsza oryginalnych) design''ów postaci i klas postaci !, pomysłowych questów wsysających na godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam sie czegoś co naprawdę przykuję moją uwagę i tego czego nie ma w innych MMO. Gra zapowiada sie naprawdę dobrze i nie chciałbym tej szansy zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Mythos zmieni trochę strukturę mmo. Nie bedzie to tylko naciskanie klawiszy w odpowiednim momencie tylko gra która wciągnie gracza na dlugie lata. Chciałbym aby Mythos było czymś takim w świecie MMO jak jest DIABLO w świecie single playerowych RPG. Idealne polaczenie to system walki wyjety z diablo i wiele questow jak np w WOW. Jeżeli by to się sprawdziło byłoby to MMO idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythos spodziewam się czegoś co ma tak wspaniały klimat co World of Warcraft ,ale i łączącą w sobie akcje i nutkę tajemnicy, która była wyczuwalna w Diablo mam nadzieje, że twórcy wykorzystają cały swój potenciał a mają go wiele. Na koniec dodam że liczę że gra wniesie coś nowego do świata MMO pokaże coś świeżego coś co sprawie że bez mrugnięcia okiem postanowię ją zakupić ją zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mythos - spodziewam się po niej tego "czegoś" co urzekło mnie w Diablo I. A że to będzie mmo to zapewne tych smaczków może być więcej. Oczekuje od gry że będzie dobrym h&s, gdzie nie będzie nudnych strategi jak w wowie. Chciałbym żeby gra oferowała zupełnie nowe zdolności poza nowymi klasami postaci, też nowe skille. Ogólnie po grze free2play nie można niczego oczekiwac, ale skoro gra będzie od ojców Diablo to mam nadzieję że jednak coś się z tego wykluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuje ze będzie to gra przy ktorej bedzie mozna spedzic kilkadziesiat ladnych godzin bez znudzenia, co do zawartosci gry, fajnie by bylo dostac cos podobnego do wowa w klimacie diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, od Mythos oczekiwałbym aby zapewniała szerokie spektrum interakcji między graczami wykraczające poza to co oferują zwykłe gry tego typu a także aby posiadała odrobinę więcej elementów rpg niż typowe Hack''nSlashe. Chciałbym też aby gra wymagała szybkich reakcji na wydarzenia w grze i dużego refleksu i aby rozgrywka była dynamiczna, szczerze mówiąc mam dosyć gier mmo w których wystarczy stanąć sobie w jednym miejscu i w przewach między posiłkami kliknąć jakąś barwną ikonę raczej banalnej umiejętności. Rozgrywka będzie się toczyła w czasie rzeczywistym czy tego chcę czy nie, więc na tym polu nie mam specjanych wymagań a podane w newsie rasy i klasy wydają się ciekawe i oryginalne. Od samej gry oczekiwałbym także otwartego świata, przejrzystego interfejsu i ciekawych rozwiązań w dziedzinie rozwoju postaci.
Ale tak naprawdę wymagam klimatu, oryginalności i grywalności. Jeżeli same postacie będą naprawdę oryginalne a w grze będzie dało się wyczuć "To Cóś" - strach się bać - to będę naprawdę zadowolony.
Kto wie, może to właśnie Mythos przywróci mi wiarę w ten gatunek gier komputerowych.
Jak dla mnie cały ten wywód jest raczej dosyć nierozwinięty, ale nie chcę dłużej nudzić.
Z pozdrowieniami dla całej ekipy Gram.pl
Igor "Iwar" R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się dobrej zabawy, która chociaż parę wolnych, świątecznych dni mi umili :). Mam nadzieję, że gra okaże się przyzwoita i będzie realną alternatywą dla aktualnych ''królów'' MMO z WoW-em na czele :)
Oh! Spodziewam się też dziesiątek lvli do wbicia i tysięcy itemów do zebrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Pana autora newsa. 28 grudnia nie zaczyna się beta a tzw. streestest, czyli przez parę godzin chcą aby do gry weszło jak najwięcej graczy. I to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się epickiego klimatu, takiego którego jeszce nie było w grach mmo, dużego świata, różnorodności klas, a także wspaniałej społeczności !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować