Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Po Mythos oczekuję, że okaże się kolejną całkowicie przeciętną, nie wyróżniającą się absolutnie niczym spośród miliona innych, MMO, co bezpośrednio spowoduje, że po kilku miesiącach podzieli los Hellgate - przestanie być wspieraną przez twórców i ostatecznie zakończy żywot z zamkniętymi serwerami i gorącymi przeprosinami ekipy za nią odpowiedzialnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno pierwsze MMO w stylu hack''n''slash. Ciekawy pomysł. Liczę na bogaty system rozbudowy postaci, wiele przedmiotów do zebrania, ładnie wyglądające efekty ( ten gatunek gier powinien posiadać to obowiązkowo), no i przede wszystkim na to co w grach tego typu jest najważniejsze - kawał dobrej rąbanki, do której będzie można zasiąść z kumplami;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko gram w gry MMO, ale mam nadzieję, że Mythos okaże się fascynującą grą MMO i wciągnie mnie na długi czas oraz przekona do wielu innych tytułów z tego rodzaju gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie spodziewam się, że będzie to jakakolwiek konkurencja dla WoW-a, LotRO czy niedlugo wychodzącego RIFT, ale chcę, żeby była to solidnie skonstruowana siepanina MMO (szczególnie, że palce w niej maczali byli twórcy hitów blizza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie PvP. Co mi brakuje w grach to dobry system walki który sprowadza się do umiejetnosci grania postacią a nie samym lvlem. Kiedyś Guild Wars był bardzo dobrym przykładem takiej gry, gdzie zeby wygrac w PvP potrzebny był teamplay oraz umiejetnosci. Lvl w ogole sie nie liczyl,ewentualnie tylko w PvE. Niedawno free2play mozna zauwazyc League of Legends na podobnej zasadzie, gdzie teamplay oraz sam doswiadczenie w grze pozwalaja wygrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego ja sie spodziewam? Czegos takiego co zmiecie ze sceny WoW''a i mam nadzieje , ze Blizzard zadba o to aby ta gra nie byla tylko kolejnym banalnym MMO o ktorym sluch zaginie po 2tyg od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po tej grze oczekuje, że wciągnie mnie chociaż w połowie jak diablo, wytrąci WOWa z tronu no i oczywiście, że stracę przy niej miłą część mojego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, ze tak mnie wciągnie, że umrę po pięciu dniach z powodu nie załatwiania potrzeb fizjologicznych i głodu. Po premierze tej gry Blizzard pojdzie z torbami, a ArenaNet może przerwać prace nad Guild Wars II bo to już chyba nie ma sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze zapewnie wiele godzin milej rozgrywki :D Ze nie bedzie miala nieliczonej ilosci bugów, lagów na serverach :D No i bedzie grywalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej grze oczekuje przede wszystkim tego czegoś, czegoś co sprawi że nie będę chciał jej wyłączyć lub zagrać w inny tytuł. Oraz dużo czasu jakie mi zajmie rozwinięcie bohatera oraz super grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję na grywalność i prostote Diablo 2 w połączeniu z trybem questów i otwartości świata Runes of Magic. Gdyby połączyć te dwa tytuły wg mnie powstałby tytuł idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować