Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Ja spodziewam bardzo dobrej grafiki, jak również wciągającej rozgrywki pełnej przeróżnych questów w najróżniejszych krainach, których strzegą groźne wielkie stwory, które można pokonać na osobny sposób.
Oczekuje również wielu ras i jeszcze więcej klas , i przeogromny wybór ekwipunku oraz możliwości ulepszania go jak również zdobywania niepowtarzalnych itemów z przeróżnych osiągnięć, chciałbym też ujrzeć sprawny system gry multiplayer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewam? Powiem tak: jeśli ten "konkurs" zacząłby się trochę wcześniej to oczekiwałbym, żeby Mythos odciągnął mnie od rodziny w święta. Chędożyć rodzinną wigilię. Chędożyć "Kevina samego w domu". Chędożyć "Last Christmas" w wykonaniu Wham! Ta gra ma ociekać miodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czego oczekuje? wyglada ze bedzie ciekawe i nareszcie nie bedzie sie obraniczac do ciachania jakims sztylecikiem xD --> jakies pistoletki widac i bedzie w co pograc przez swieta a potem ferie ;) Pozatym moze nareszcie bedzie jakies ciekawe fantazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po grze Mythos spodziewam się wielowątkowej i wciągającej fabuły, rozbudowanego systemu walki, PvP i rozwoju postaci, gry nastawionej na współpracę między graczami oraz klimatu, który będzie sprawiał że nie będzie można się oderwać od gry. Mam też nadzieję, że twórcy będą wciąż rozwijać grę (patche, eventy itd.) i nie odejdzie w zapomnienie po kilku miesiącach po premierze, a mikrotransakcje nie będą konieczne do normalnej gry, a będą jedynie dodatkiem urozmaicającym grę (unikalne wyglądy EQ itd.)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję, że gra nie znudzi się po kilku lvlach, będzie mieć dużo ciekawych i długich questów. Mam też nadzieję, że będzie dużo easter eggów i innych, różnych smaczków oraz spodziwam się klimatu wylewającego się z ekranu monitora. Ogólnie spodziewam się "Diablo Multiplayer" z licznymi usprawnieniami i klimatyczną grafiką oraz ciekawymi potworami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythos spodziewam się że rozwiąże problem głodu w Afryce, uniezależni Polskę od rosyjskiego gazu i wybuduje 100 tys. km dróg ekspresowych, autostrad, miejskich i osiedlowych w Kujawsko-Pomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po Mythosie spodziewam się czegoś więcej niż tego co prezentują obecne MMO, czyli choćby ciut jakiejś składnej fabuły czy choćby historii, że będzie po Polsku i ciekawego systemu walki a nie ciągłego wciskania tych samych przycisków bez znaczenia z kim lub czym walczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje oczekiwania są proste - duży, otwarty świat, ciekawa, urozmaicona fabuła, umiejętności rasowe (żeby wybór się nie ograniczał tylko do wyglądu. ;)), duuuużo questów i oczywiście żadnych dodatkowych, płatnych zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythosie spodziewam się grywalności Diablo,współpracy jak w WoWie,dodatkowych smaczków jak z Torchlighta.By gra trzymała poziom,bo po twórcach Diablo oczekuje czegos mocnego i na poziomie:) By można było pograć z znajomymi i pobawić się troszkę z grą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję otwartego świata, nielimitowanej rozgrywki, dużej ilości pobocznych questów do wykonania, wciągającej i spójnej fabuły, która nie pozwoli oderwać się od monitora, świata gry który całkowicie pochłonie gracza a ten będzie wciąż do niego powracał, by dowiedzieć się co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuje? Świetnej, ciekawej gry, która będzie podobna do Diablo i Torchlight oraz umilała czas nawet po wyjściu kolejnych części tych gier. Mam nadzieje również, że przedstawione klasy będą ciekawe, bo już nazwy rzucają się w oko jako rzadko używane(nie ma stricte wojownika, maga ani łotrzyka wtf!?!?!? ^^). Dużo ciekawych czarów i ekwipunku, może jakiś fajny tryb pvp i czyszczenie całą gildia katakumb-miodzio. ;) Oby to wszystko zawierał Mythos. Aha, zapomniałbym- żeby Item Shop nie posiadał uber ekwipunku. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuję od Mythos pytacie
Powiem wam, że liczę na fajne postacie.
Torchlight był fajny,
Hellgate grywalny,
Niech Mythos zatem będzie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować