Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Spodziewam się, czy raczej mam nadzieję na MMO które nie opiera się tylko na zwykłym wyżynaniu, grindowaniu i zbieraniu jak najlepszego sprzętu, żeby chwalić się jaki to jestem ekstra. Gra nazywa się Mythos i tak jak mity chciałbym aby miała bogatą i głęboką fabułę, jak i świat. Żeby questy były zróżnicowane i wymagały nie tylko siły i strategii, ale też sprytu i zręczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zsamej nazwy spodziewam się, że będą jakieś fajne zagadki, np questy na rozstrzygniecie jakiejs sprawy (tylko nie znów "idz tam zabij to, a dostaniesz to" :P). Poza questami spodziewał bym się rozbudowanego systemu walki i systemu raidów/bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwania (te na plus):
- klimat, klimat i jeszcze raz klimat
- historia, która wciągnie
- wciągające PvP, a wręcz mass PvP
- dobrze zbalansowane postaci
- niezbyt duże wymagania dla sprzętu (więcej graczy = większa szansa na godnego przeciwnika)
- częste aktualizacje
(na minus):
- zapewne grind, grind, grind
- jak free2play, to cała masa "polaczków" (bez urazy, ale kultura gry niektórych od razu demaskuje)
- oby słuchali graczy, bo skończą jak APB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się, że nie zamkną jej tak szybko jak zamknęli hellgate i, że nie wrzucą do gry malware szpiegującego tak jak zrobili to w hellgate.
... a klucza mi nie wysyłajcie, mam swoje LOTRO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż liczę, że będzie to dobry odstresowywacz, po hack''n''slashu nikt nie oczekuje wciągającej fabuły itp. tylko dobrej jatki w co-opie. Miałem okazję brać udział w betach wersji z 2008 roku i zapowiadało się ciekawie, chętnie bym sprawdził co przez ten czas twórcy udoskonalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się że dostanę klucz bo jako jedyny napiszę trochę inny komentarz: dajcie mi klucz plz bardzo chcę w to pograć. Powinienem też dostać go za to, że piszę poprawnie po polsku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze gra będzie zaj***** ******* ****** ********* ******* ******** ********* ********* ****** ******* ************ *********** ************** ****** ************ w kosmos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po produkcji ludzi odpowiedzialnych za Diablo czy Hellgate można się spodziewać na pewno czegoś podobnego do ich poprzednich produkcji. Aczkolwiek mam nadzieję, że nie zrobią tego co zrobili twórcy Call of Duty kopia kopii i kopiowanie następnej kopii, tylko zamiast cyferki dać jakiś podpis, w tym przypadku w ogóle zmienić grę i jej nazwę. Liczę na jakąś ciekawą innowację co przykuje do ekranu, ale też nie za dużą, żeby się nie przejadło i nadto skomplikowało rozgrywkę. I też, żeby nie było czegoś w stylu World of Warcraft tylko w wersji hack''n''slash. Ale mam też cichą nadzieję, że może w końcu wyjdzie jakaś gra free2play gdzie twórcy rzeczywiście przyłożą się do produkcji a nie tylko darmowy kicz. A zresztą, powiedzmy sobie szczerze po takich twórcach można wiele żądać co do gry RPG, a tym bardziej hack''n''slash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w MMO ale jeżeli to coś będzie miało cokolwiek wspolnego z Diablo, to ja się na to piszę. Nie muszę mieć pierwszego klucza, zadowolę się nawet 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythos oczekuję tego najwspanialszego świata MMO (dla mnie). Czyli mix skillów z WoW''a, przyjemności grania Lineage''a, liczby broni z Diablo (o tak!). oby nie tak nużących questów jak w LOTRO, i wreszczie bez cukierkowiej grafiki. Ale jednak czekam na.... Wyrafinowane animacje i ruchy, godne hack&slash''om. Tego brakuje MMO. Mianowicie szybkości, naprawdę panowie, dla mnie idzie zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauroczyć się piękną kolorową grafiką, utonąć w morzu klimatycznej muzyki i oddać się sprawdzonej grywalności, okraszonej trybem MMO, gdzie wraz z rzeszą innych graczy narażać się można na brak snu i ból głowy. Czy to czego spodziewam się od gry Mythos Online się spełni? Mam taką nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować