Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Ja za to oczekuje, że będzie to gra, która będzie miała zaawansowany system rozgrywki, dobrą grafikę i to "coś", dzięki czemu z chęcią będę w nią grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się ze gra nie będzie jakoś kolejną podróbką komercyjnego hitu (czytaj WoWa) . Spodziewam się że gra wniesie jakiś powiew świeżości i ... może dobrą grafikę jak w Final Fantasy 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy patrzę wieczorami na niebo nie widzę na nich gwiazd... Gdy JEJ nie ma przy mnie, przypominam właśnie takie niebo... Czuję się niekompletny. Brakuje mi gry, która oświetliłaby mi ścieżkę życia, niczym gwiazda wskazała kierunek i zawsze była gdzieś blisko bym mógł podziwiać jej piękno. Mythos bądź taką grą... przy której będe budził się i... zasypiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do tej krainy wędrowiec próbował się dostać znudzony wszystkimi innymi, podobnymi do siebie krajami, gdzie stwory głupie, wojny niemrawa, statyczne jakby sztywną ramą obrazu ograniczone. Przed wrotami, sezamem mitycznym próbował różnych zaklęć, na wzór "Sezamie otwórz się!", próśb wielu, błagań. Jednakże wrota Mythos pozostawały zamknięte, zrozpaczony tłukł w bramy, lecz te ani drgnęły, strażnicy wrót nawet nie wyjrzeli sprawdzić co się dzieje, tak pewni byli wytrzymałości bram.
Sporo czasu upłynęło, zanim ktokolwiek ulitował się nad wędrowcem, oto sam potężny Gramos przybył i oświadczył:
-Pokaż żeś godzien, powiedz czego chcesz od krainy Mythos, a klucz otrzymasz!
Wtem ja w przypływie rozpaczy takoż mu rzekłem:
-O Gramosie wielki
Jestem taki miękki!
Byłem w krajach wielu
Było trochę chmielu

Walczyłem w bitwach niezliczonych
Jakże nudnych, słabych
Wędrowałem od jednego do drugiego
Bez celu, sensu, broń Mythosie od tego!

Daj mi walką ekscytację
Historią porwij w głąb
Rozbudź mą imaginację
Niech nie zabraknie też trąb!

Daj zobaczyć coś nowego
Dziwy, strachy- coś pięknego
Proszę też o różnorodność
Mythosie, daj mi to!

Po tych słowach Gramos zamyślił się mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czego mozna sie spodziewać jak po pierwsze to beta a po drugie niewiele o grez wiemy, nie oczekuje po niej wiele skoro będzie darmowa jednak mam nadzieje że będzie to mniej ambitny odpowiednik WoW''a jednak ze swoim klimatem, światem i świeżymi pomysłami a z czasem jak sie spodoba to kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Mythos oczekuje pochłonięcia pozwalającego mi się zapomnieć i przesiedzieć pół nocy. Ale przede wszystkim tego, że walki nie będą tak monotonne jak w konkurencji. Oraz piersi, dużych piersi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Mythos okaże się równą grą Diablo, a może ją przewyższy. Możliwe że szykuje się konkurent dla World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Od gry Mythos, twórców legendarnej gry Diablo spodziewam się wspaniałego świata fantasy, jak i bardzo rozbudowanego schematu gry i dobrej fabuły, która przyciągnie uwagę na długie zimowe wieczory. Mam nadzieję, że klasy postaci będą dobrze zbalansowane. Miło by było jak po paru latach do gry Mythos wracało się z chęcią tak samo jak do Diablo lub World of Warcraft.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że cyklop będzie rozrywał każdego pomiota piekieł i go jadł oraz chciałbym żeby każda postać miała po 60 umiejętności tak jak w Diablo II. I mam jedno pytanie kto to do ******* jest ten Nimrod???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuje... Trochę tego jest:
- skoro free2play muszą być wyrównane szanse pomiędzy tymi płacącymi za walutę gry oraz tymi, którzy nie płacą, by każdy mógł czerpać z gry maksimum przyjemności bez względu czy ma pieniądze i czy chce je wydawać;
- przydałoby się też dość mocne wsparcie bo naturalne jest, że podczas bety nie da się wyłapać wszystkich błędów więc po premierze mam nadzieję, że nie ustaną z naprawianiem gry;
- a co bardziej do gry to wymagam także sumiennej pracy twórców i rozszerzania możliwości graczy, ogólnie ciągły rozwój gry;
- no i na końcu przydałoby się porządne drzewko rozwoju postaci by gra nie była liniowa, a każdy mógłby swoją postać rozwijać według upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się totalnej rewolucji w gatunku h`n`s. Gry wymagającej kooperacji z innymi graczami by móc osiągnąć naprawde wiele, czegoś na co będzie warto poświęcić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythos spodziewam się powiewu świeżości , ale nie odbiegającego zbytnio od standardów , do których się przyzwyczailiśmy ( czytaj "All Points Bulletin") I nowego arsenału broni. na grafice widać muszkiet - ok , niech bedzie zatem w grze... Żeby były inne bronie niż "swordy +3" i "bowy +4"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego można oczekiwać po nowej grze twórców Diablo? Ja oczekuję, że będzie grywalna jak Diablo, wciągająca jak World of Warcraft oraz abym spędził przy niej długie wieczory. Chciałbym siadać o 8 wieczorem przed kompem, o północy mówić ''''jeszcze 5 minut, tylko ten boss i idę spać'''', a o 4 nad ranem wyłączać kompa i iść spać w dobrym nastroju. Tego się spodziewam po Mythos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HM..? Oczekuje tak zabujczego klimatu jak w Diablo II / nawet lepszego :) o ile się da .. Duży wybór klas oraz żeby klasy można było ulepszać na różynch poziomach np.. wojownik może stac się ziomkiem bijącym z 2 broni lub silnego dwuręcznego miecza.Dobra oprawa muzyczna / zależnie od lokacji muzyka ma być dostosowana do niej i tworzyć klimat pomieszczenia. Cenie sobie w grach mmo żeby poziom maksymalny postaci mogł by być dosyć mały ale żeby ciężko sie go nabijało.. Tak jak jest w guild war...max 20 długo się bije! Możliwość ulepszania broni runami lub czarami,... ORAZ trybu MULTIPLAYER na którym będzie kilka trybów takich jak deathmach , przetrwanie , podbój i ctf.. Grafika powinna stać na wysokim poziomie ale gra musi byc b.dobrze zoptymalizowana i nie na kosmicznych wymaganiach :))... Wracając do trybu mp to żeby tam też były poziomy i na każdym poziomie dało się coś ulepszać i kupowac do swojej postaci , az bedzie potężna:) I możliwość tworzenia klanów/gildi w mp,.. Mógłbym tak dóżo wymieniac ale to są najważniejsze rzeczy które chciał żeby były zrealizowane w pełnej werski gry ;) życze to z całego mojego serca ekipa pracującej przy grze..

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... chciałbym żeby nie było rzeczy typu : dodatkowe przedmioty za kasę, umiejętności, bonusy itp
Jak darmowe, to niech będzie w pełni darmowe, aby wszystko można było zdobyć w świecie gry, dzięki umiejętności gracza, a nie dzięki sms''om i kontom bankowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować