Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mikołaj już odwiedził gram.pl! Mamy do rozdania 50 kluczy na zamkniętą betę Mythos!

277 postów w tym temacie

Oczekuje że to nie będzie kolejny klon wow. Postacie powinny wyglądać epicko. Jak będzie to darmowa gra to jest szansa że w nią zagram jak zostanie wydana. Jak będzie jednak z abonamentem to kaplica murowana. Trochę mało klas z tego co czytałem... Szanse przebicia wow ma raczej marne, jak każda gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czegóż spodziewać się od Blizzarda ??
mam wielką nadzieję że Blizzardowi uda się stworzyć taki hit jak WoW , tylko muszą uważać by nie podciąć sobie skrzydeł i samemu się załatwić ;p
Chyba bedzie tak ze ludzie beda chcieli albo WoW''a albo Mythos wiec lepiej by było to tak pół na pół ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nowej grze Mythos spodziewam się iż będę mógł w końcu przysiąść przy jakimś porządnym RPG-u który jest kolorowy , rozbudowany oraz grywalność jego też jest rozbudowana :). Teraz po świętach przyjdą mrozy więc będzie można siedzieć w domu i pograć sobie w Mythosa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że twórcy diablo na pewno stworzyli dobra grę, a ciekawią mnie te klasy. Spodziewam się ciekawych quest-ów innych niż w większości gier mmo, ale tez tego ze do końca pozostanie darmowa, a popularnością dorówna world of warcraft. No i miejmy nadzieje ze umili czas oczekiwania na diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że gra doda coś nowego do tego gatunku coś co przyciągnie na długie godziny i urozmaici rozgrywkę, ale będzie posiadać to coś za co tak polubiliśmy w Diablo. Liczę także że twórcy nie popełnią tych samych błędów jakie doprowadziły do klapy wiele gier z tego gatunku. Wątpię żeby osiągnęło wielką popularność ale mam nadzieje że będzie istnieć na rynku i będzie posiadać swoich oddanych graczy. No i oczywiście dobre insty i pvp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Mythos spodziewam sie ze bedzie dobrym rywalem dla wowa ktory mi sie juz znudzil. Oczekuje wysokiej grywalnosci nie koniecznie z dobra grafika :) duzy rozlegly swiat do zwiedzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję ? Gry w stylu Diablo, choć z wiekszą częścią fabuły, jak wiemy Diablo to była praktycznie nawalanka w wszystko co się ruszy, po tej grze oczekuję, to samo, lecz właśnie z dodatkiem fabuły i bardziej interesujących kwestii w ramach postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że twórcami są ludzie którzy stworzyli niepowtarzalne diablo spoczywa na ich barkach ogromna odpowiedzialność gdyż ludzie mają spore oczekiwania zresztą jak ja :)
Oczekuję tutaj ciekawej fabuły czyli coś pokroju diablo, mrocznego klimatu który sprawi iż nie będę w stanie oderwać się monitora zafascynowany różnorodnym światem kreaturami z którymi będę toczył śmiertelne pojedynki i dzięki którym mój bohater będzie hartował się w walce magi oraz wielu różnych dziedzinach. Pragnę wsiąknąć w tę grę jak miało to miejsce z diablo jednak nie wiem czy to możliwe choć przyznaję mam spore oczekiwana ale także i spore nadzieję że gra będzie hitem obym miał rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się że mnie wciągnie jak Diablo, dużo ciekawych klas postaci; dla każdego coś innego. Wielkiego świata i pięknej grafiki :) Rozbudowanego systemu tworzenia postaci, super efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się niespodziewanego, czegoś czego ziomuś nie uświadczysz w żadnym mmo, czegoś co sprawi, że powiesz sobie, "ta, warto poświęcić kilka godzin życia na to" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się niespodziewanego :) . Po kolejnej grze MMO free2play można spodziewać się niewiele chyba, że nas czymś pozytywnym zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować