Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Call of Duty: Black Ops gra naprawdę dużo osób

35 postów w tym temacie

Ciekawe ile z tych godzin zostało przegranych na Nuketown, bo ta mapka dodaje blasku całemu mp. Wydaje mi się, że gdyby nie ona, już bym sobie odpuścił zdobywanie kolejnych poziomów prestiżu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, kupiłem te grę ukończyłem singla w 3h na multi pograłem kilka dni i gra leży na półce BO nie umywa się nawet do MW2 czy genialnego CoD''a 4 gdyby gra nie była na steamie to bym ją odsprzedał bo muszę przyznać, że jest to najgorsza część serii. Jedno wiem na przyszłość żadnej gry wydanej przez Treyarch więcej nie kupię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się Black Ops jest świetny i ma świetny multi : ) Tak więc przez kolejne 2 lata albo i więcej można spokojnie grać bez obaw ze nie będzie z kim. Czego nie można powiedzieć o nowym Mohu, gdzie gra może 3 tys ludzi ? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt sprzedać mogę tylko że bym musiał sprzedać całe konto na którym mam jeszcze 4 inne gry których nie chce sprzedawać. I muszę przyznać że nie wiem co wam podoba się w tej grze, broń jakaś taka plastikowa graficznie gra wygląda gorzej od MW2. Na plus są tylko niektóre rozwiązania ale w ogólnym rozrachunku gra jest słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszy dzień premiery gra była po prostu nie grywalna kompletnie. Po kilku patchach gra się poprawiła, ale bywają wyjątki. Ja jeszcze gry nie nabyłem, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie ją dorwę w swoje łapska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wg STEAM''a w ostatnich 24h szczytem ludzi grających naraz w BO było 41,5k. Dla porównania w CSS grało 61k ludzi, a CS 1.6 58k. (dane oczywiście tylko na pc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie grafy; radeona 4850 i geforca 9800GT. Gra się faktycznie przycina, a nawet zawiesza, ale tylko na radeonie niestety. Na geforcie chodzi niemal idealnie płynnie nie wiem co mam o tym sądzić. Zresztą jak testowałem tak samo było na NFS shift i BBC2, też na radku chodziło zdecydowanie gorzej.

Zastanawia mnie, że na testach na różnych vortalach niby wszystko działa, a jak sam sprawdzam to nvidia zawsze wypada lepie,j po to właśnie trzymam dwie grafy żeby porównać bo testy sobie, a rzeczywistość sobie.

Podkreślam nie jestem żadnym fanboyem, to są moje prywatne spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 17:17, Vampire88 napisał:

Cóż, wg STEAM''a w ostatnich 24h szczytem ludzi grających naraz w BO było 41,5k. Dla
porównania w CSS grało 61k ludzi, a CS 1.6 58k. (dane oczywiście tylko na pc)



call of duty dominuje przede wszystkim na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w sapera czy kulki gra jednak dużo więcej ludzi i jakoś sensacji to nie wzbudza...
A tego typu newsy mnie strasznie wkurzają. Bo gra jest pierwszą z serii którą nie kupiłem bo jest po prostu średnia a do tego zniechęciła mnie perspektywa płatnych "map-paków". Ja wiem że to jest biznes. Że dystrybutorzy muszą z czegoś żyć itd. Ale to już jest żenujące. Te na silę dawane newsy żeby przyciągać nowych chętnych. Żeby temat ciągle się pojawiał. Bardzo lubię wchodzić na gram.pl. Ale proszę redaktorów żeby jednak może czasem nie poddawali się naciskom i zluzowali troszkę z tą reklamą... bo coraz trudniej powstrzymać mdłości!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować