Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Razerem - Razer przedstawia: podkładki pod myszki

26 postów w tym temacie

gram.pl

Dzisiejszy dzień naszego Tygodnia z Razerem w całości poświęcimy podkładkom pod myszki, czyli wykonanym z różnorodnych materiałów matom, które mają nam zapewnić płynność i precyzję ruchów ultranowoczesnych gryzoni.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Razerem - Razer przedstawia: podkładki pod myszki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam używam goliathusa frageda alphy w controlu. Jest przecudowna. Miałem wiele podkładek ale ta najbardziej przypadła mi do gustu. Rozmiar 444x355 polecam nawet osobom które grają na bardzo wielkich dpikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam Kabuto i jest całkiem niezła. Podoba mi się, że jest cienka i nie ślizga się po biurku, ale niestety dość łatwo się brudzi i kurzy i widać na niej wszystkie zabrudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po paru różnych typach podkładek ostatecznie do gustu przypadł mi Icemat. Wersja Original 2nd ed. Dlaczego? Ponieważ zapewnia wyśmienitą dokładność, łatwe i błyskawiczne czyszczenie, praktycznie brak oporów w porównaniu do "szmat". Wcześniej używałem dwóch podkładek firmy Steelpad - bodajże 3 lub 4d (dwustronny plastik) i qck+. 4D był do wyrzucenia po roku - wyraźnie się starł. Qck+ był w porządku, ale znowu brudził się w zastraszającym tempie, a "szmatę" żeby dobrze wyczyścić trzeba wyprać, a to zajmuje pewien czas, w którym jest się bez podkładki pod mysz. Kto ma kota czy inne biegające futro ten wie, że materiał się dość szybko nadaje do czyszczenia :) . Icemat''a mam od ponad 3 lat i dosłownie jest jak nowy. Dla mnie idealna podkładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 17:17, Ari13 napisał:

Zwykła podkładka z Tesco.
Zwykła myszka z Tesco.

Zwykła myszka optyczna z małego sklepiku komputerowego i brak podkładki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 19:49, Kadaj napisał:

> Zwykła podkładka z Tesco.
> Zwykła myszka z Tesco.
Zwykła myszka optyczna z małego sklepiku komputerowego i brak podkładki. :D


O! I to jest zestaw dla prawdziwego gracza a nie jakieś pieprzoty za Bóg wie ile kasy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 19:59, Zatha napisał:

> > Zwykła podkładka z Tesco.
> > Zwykła myszka z Tesco.
> Zwykła myszka optyczna z małego sklepiku komputerowego i brak podkładki. :D
>

O! I to jest zestaw dla prawdziwego gracza a nie jakieś pieprzoty za Bóg wie ile kasy
;p


Taa. Tesco Pro Gamers. Profesjonalny sprzęt dla graczy za małe pieniądze. Z tym powinien gram zrobić tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 17:17, Ari13 napisał:

Zwykła podkładka z Tesco.
Zwykła myszka z Tesco.

A i tak jest w miarę dobry w FPS-y. Nie wiem po co komu takie ustrojstwa.


W sumie sie nie dziwie... Osobiscie tez tak kiedys myslalem, a potem kupilem Razer Deathadder ^^
Ogolnie przy czulosci 0.6 w ET nie da sie grac myszka z tesco ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chciałem sobie kupić jedną z podkładek Razera ale gdy zobaczyłem cenę to się przeraziłem. 150 zł za podkładkę to jak dla mnie zdecydowanie zbyt dużo.
Za taką kasę mogę sobie kupić 2 dobre lub jedną naprawdę dobrą myszkę. Ta cena ostatnio zraziła mnie trochę do tej firmy. Wolę kupić sobie jakąś fajną grę niż podkładkę, i to droższą od gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Ja za swojego Death Addera + Goliathus Speed Standard dałem 150 zł i jestem bardzo zadowolony. Ale to było przed kryzysem :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mówiłem, że podkładka jest zbędna dopóki nie zakupiłem razem z myszką Goliathusa. Grać na niej to prawdziwy komfort i precyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te ''parametry'' to kpina... kazda z wymienionych podkladek jest ''stabilna'' i ''pasuje idealnie do kazdej myszki'' - nie lubie takich czysto reklamowych tekstow... zadnego porowniania pomiedzy poszczegolnymi modelami, zadnych cen itp slabiutko gram, slabiutko. Calosc ratuja screeny, ktore tez nie sa doskonale - czarna podkladk prezentowana na czarnym tle - geniusz to wymyslil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować