Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Razerem - Razer przedstawia: podkładki pod myszki

26 postów w tym temacie

Ta, narzekajcie, pewnie.
No ale to nic nie daje, to przecież tylko gówniana podkładka - powiedział Kowalski, żyjąc dalej w nieświadomości.
DOBRA podkładka do DOBREJ myszki to podstawa (dosłownie). Zdecydowanie setki razy lepiej pogrywa się na dobrej podkładce. Z pewnością takie produkuje Razer.
Nie wymieniłbym na nic mojego Deathaddera i Goliathusa Speed. No chyba, że na Mambę i i Vespulę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kto naparza w FPSy multiplayer wie, że dobra mysz i dobra podkladka to podstawa. I nie przesadzajcie tak, ze sa jakos nie wiadomo jak drogie bo za niecale 50 zeta mozna miec goliathusa, ktora jest swietna podkladka. Oczywiscie mozna byc dobrym na zwyklej myszce i blacie biurka - ale jakosc i komfort gry zdecydowanie wzrasta po zakupie odpowiedniego sprzetu. Sam to przerabialem jakies 5 lat temu. No chyba, ze tesco produkuje teraz takie swietne produkty dla graczy. ale kilka lat temu optyczny a4tech w porownaniu do diamondbacka to byl zwykly zlom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być? Nigdy nie lubiłem tych sponsorowanych "Tygodni z...", ale tym razem przegięliście. Chyba sam Razer wam te teksty robił, bo brak w nich jakichkolwiek konkretów, to czysto reklamowy bełkot bez pokrycia w rzeczywistości. Nawet cen nie ma.

Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 02:23, Stingerji napisał:

Ten kto naparza w FPSy multiplayer wie, że dobra mysz i dobra podkladka to podstawa.
I nie przesadzajcie tak, ze sa jakos nie wiadomo jak drogie bo za niecale 50 zeta mozna
miec goliathusa, ktora jest swietna podkladka. Oczywiscie mozna byc dobrym na zwyklej
myszce i blacie biurka - ale jakosc i komfort gry zdecydowanie wzrasta po zakupie odpowiedniego
sprzetu. Sam to przerabialem jakies 5 lat temu. No chyba, ze tesco produkuje teraz takie
swietne produkty dla graczy. ale kilka lat temu optyczny a4tech w porownaniu do diamondbacka
to byl zwykly zlom :P


Jak najbardziej się zgadzam, pierwsza mysz Razera kupiłem jak grałem jeszcze w Wolfa ET. Od razy widać było wielką zmianę. Co do podkładki to ja zamieniłem podkładkę SS i Razera na matę to gier karcianych. Duży format - A4 i niska cena -> tematyczna mata np. WoW kosztuje od 25 PLN. Testowałem podkładke SS Starcraft 2 SE oraz matę WoW TCG SW SE i mata wypadła lepiej. Mysz (Razer Mamba oraz Deathadder) ślizga się inaczej. Oczywiście to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować