Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To jednak tak wygląda PSP2?

27 postów w tym temacie

Jak dobrze widze z tytułów na czasopismie to PSP2 ma być w symbiozie razem z Playstation Phone tak ? Wygląd raczej taki sam jak w przypadku PSP Go! Cóż istny klon, mam nadzieję ze chociaż analogi zostały zmienione w "Go" były strasznie nie wygodne :P Zobaczymy co nam przyniesie nowy rok :P Tylko żeby cena nowego PSP2 nie wzrosła do granic obsurdu, chociaż w Polsce to i tak cena 1500 zł to będzie standart za tego typu telefonu-konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak nie będzie wyglądać, ale skoro sam BOSS mówi o systemie sterowanie, który się tu potwierdza (w prototypie zdjęcia) to już raczej pozamiatane. Teraz konsola musi bronić się grami...żeby mnie zachęcić. Sony od jakiegoś czasu nie trafia w mój gust designami sprzętu (PSP Go, PS3 Slim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć, jaka jest różnica pomiędzy modelami PSP od 3004 do PSP GO. :P Dla mnie nie ma żadnej. :D
A osobiście to mam PSP 2004 Slim Piono Black. :D
I nie podoba mi się układ klawiszy w "nowym" PSP2,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tak, kiedyś ktoś (bodaj stron vg247) opublikował zdjęcia konsoli jakimś aparacikiem przemyconym, zdjęcia były bardzo a to bardzo podobne do tego urządzenia (choć w tekście zaznaczyli, że na zdjęciach widnieje model w najbardziej pierwotnej formie).

Cieszę się, że najprawdopodobniej tak będzie wyglądało psp2, te grafiki poprzedniego klocka z dinozaurami na ekranie były... cóż kompletnie do SONY''ego nie podobne, bardziej widziałbym w tym rękę Nintendo...
Po tym modelu widać w 100%, że to SONY, gdyby nie było znaczka to i tak każdy na świecie powiedziałby "hmm. PSP2?"

Fajnie, że jedzie na odległość zwykłym plastikiem, a nie jakieś błyszczące materiały na których widać każdą ryskę i każdy odcisk palca. Drażni mnie ta moda, że teraz każdy sprzęt musi stawiać ponad wszystkim na wygląd zamiast użyteczności i ergonomiczności.

Mam pewne... hmm... obawy co do rozstawu klawiszy, no ale może.

3DS VS PSP 2 - FIGHT <a w tle muzyczka z MK>

Teraz najważniejsze pytanie... czy psp2 tak jak pspGO stanie się ofiarą cyfryzacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się podoba? Nie. Ale nie jest znowu jakieś wyjątkowo tragiczne, by przez wygląd nie kupować. Poczekam na dalsze newsy dotyczące możliwości sprzętu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP2 zaoferuje nam co najwyżej bardzo dobrą grafikę jak na handhelda. Ale co dalej? 3DS da nam dobrze zrealizowane 3D bez okularów, oraz szeroką bibliotekę gier - zarówno tych typowo "deesowych", oryginalnych i japońskich, jak i bardziej popularnych na zachodzie (RE, MGS itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAKE bo niby co na tym PSP robi Killzone 3? :P Przydałyby się większe skany. IMO Sony się wstrzymuje z PSP2 do momentu premiery 3DSa więc pierwszych informacji spodziewałbym się wiosną (już po premierze konkurencyjnego handhelda) a premiery gdzieś na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie pomieszanie zwykłej z Go!, albo wersja Go! powiększona z wszystkimi guziczkami. Mało oryginalne, ale wiele się wymyślić nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle już prezentowano różnych różnych wyglądów PSP2... Jestem ciekaw co będzie dalej. Pewnie będą prezentować różne dziwadła, potem uznają, że PSP2 nie będzie bo nie chce im się go robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 16:57, Lethal_Doze napisał:

To nie jest oficjalne zdjęcie, to KONCEPT zrobiony przez grafika na bazie fotki którą
znamy na użytek tej gazety !!!!

to jest napisane w tym tekście, ale i tak kazdy ogląda tylko zdjęcia
>> http://forums.luxology.com/discussion/topic.aspx?id=51654


No tak, fajnie przeczytać tekst ale niestety powiększyć się nie da, a pobierać plik na dysk, cóż można ale po co zaśmiecać dysk. Fajnie, że to wygrzebałeś, cóż... nic dziwnego, że wyglądał jak ten prototyp co mu zdjęcie zrobili, skoro ktoś stworzył model komputerowy na podstawie tego zdjęcia.
Więc, nic nie jest potwierdzone znów, czekamy na cokolwiek co rzuciłoby światło na PSP2.

TobiAlex
A ty już wiesz... bo oczywiście masz PSP2? Nostradamusem jesteś?
Poczekamy na premierę/ na więcej danych to się dowiemy. W psp wyświetlacze były raczej słabą stroną lecz grafika a wyświetlacz to co innego.
Inną sprawą, że produkty Jobsa mają rzesze fanów... i na tym się kończy ich asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde no, czy nikt nie czytał tego artykułu? Jak byk jest napisane, że jest to render na podstawie zdjęć, które wyciekły jakiś czas temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować