Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer i kooperacja w Batman: Arkham City. Znamy szczegóły

15 postów w tym temacie

Ja chciał bym kooperacje polegającą na współpracy Batmana i Gordona.Niby nierealne ale jakby nad tym pomyśleć...
Gra Gordonem była by bardziej jak przygódówka z elementami akcji,w której pracuje się nad jakąś sprawą,w której pomagały by nam wskazówki dostarczane przez gracza który gra Batmanem i wykonuje bardziej bezpośrednie zadania,na które nie może sobie pozwolić policja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ale mało mi to wiarygodnością brzmi czekam na wypowiedzi producentów i potwierdzeniu wiadomości o multi :)
a grę może kupie 1 mi się spodobała ale na 2 pewnie będzie trzeba kupić nowego kompa bądź laptopa :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 19:35, kalif185 napisał:

oby co do multi była to tylko plotka co-op-tak,multi-nie

Dlaczego nie chcesz multi w Batmanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie wygląda to ciekawie. Nikt nie wierzył, że multi w ACB będzie dobre a wg mnie jest i zapewne w tym przypadku również wyjdzie innowacyjne i świetne. ;) Teraz trzeba tylko czekać. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ploty, ploty, ploty. Taki multi brzmi mało prawdopodobnie. Szczególnie wyszukiwanie serwerów, żeby trafić akurat na taki, na którym jeszcze nie ma "naszej" postaci. Pomijając już fakt - jakie ma szanse Joker z Batmanem i jego gadżetami na ulicach miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych informacji przychodzi mi do głowy tylko jedno "Batman: No Man''s Land". Kto czytał wie o co chodzi :P. Jednak wolę poczekać na bardziej wiarygodne informacje bo taki scenariusz jest mało prawdopodobny a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować