Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - napisz zapowiedź Dead Space 2 i zgarnij grę!

158 postów w tym temacie

Wow, tak w ogóle to dopiero teraz zauważyłam, że ogłoszenie wyników zgra się z dniem moich urodzin XD ech, fajnie by było gdybym wbiła na stronkę a tutaj taka niespodzianka na urodzinki :3 w sensie z głupią nadzieją na wygraną :P ale jest tak wiele dobrych prac, że do końca nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dużo lepsze prace niż zapowiedź Gandalfa, jednak gratuluję wygranej.

@ down: ja wiedziałem, że od razu ktoś wpadnie na taki pomysł. Nie, nie twierdzę, że moja praca powinna wygrać, ponieważ było sporo prac lepszych od niej, ale tak: moja praca jest lepsza od tej, która wygrała (ale to moja, do granic możliwości subiektywna, opinia).

Już własnego zdania na temat werdyktu nie można wyrazić, bo zaraz znajdą się detektywi moralności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o_O

Początkowo byłem w tak dużym szoku, że sprawdzałem link do zapowiedzi 5 razy, żeby zobaczyć, czy nie zaszła jakaś pomyłka. :O

Dziękuję pięknie za wybranie mej skromnej pracy. Ha, ale chyba powinienem podziękować sobie. :D

Dziękuję za gratulacje, a wszystkich, którzy poczuli się skrzywdzeni - z góry przepraszam. ;)

O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem Ci, że wygrasz. Niby miały wygrać te pierdoły: "Jesteś w kosmosie. Znów nic nie słyszysz..." albo "Budzisz się sam..." i nieskładne zdania pozbawione interpunkcji itd.? Albo podlizywanie się i wazeliniarstwo?

Nie było lepszej pracy.

@dyskograf, chyba żartujesz. Dalej widać, że ludzie mają ciężko ze swoją wyobraźnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie będę tutaj pisał swojego zdania, przeczytałem tylko kilka innych zapowiedzi i trudno mi porównać, tekst jest jednak jak najbardziej ok - gratuluję.

Up - Albo "w kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie żartuję. Inni przynajmniej wiedzą co to są przypadki i potrafią przez nie odmieniać (vide "chwili grozy zapewnią nam wizje"), a także znają różnicę między średnikiem a przecinkiem ("Chwili grozy zapewnią nam niepokojące wizje, pozostałość po traumatycznych przeżyciach inżyniera, odetchnąć od zagrożenia pozwolą liczne zagadki logiczne, a kontakt z innymi ludźmi odzyskamy dzięki trybowi multiplayer").

Nie wyobrażam sobie żeby tekst z takimi błędami został opublikowany na gram.pl (a to jest jedna z nagród).
Jeszcze raz napiszę: nie czepiam się tej zapowiedzi z żalu po przegranej ale dlatego, że wygrała zapowiedź niedopracowana i, mając na uwadze całokształt, średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 20:05, dyskograf napisał:

Ja nie żartuję. Inni przynajmniej wiedzą co to są przypadki i potrafią przez nie odmieniać


Wiesz, moim zdaniem nie ma się co czepiać. Wiadomo przecież, że najlepszy tekst wybierały osoby o takim, a nie innym guście. Nie każdemu można dogodzić. Uważam, że w sumie tekst jest co najmniej dobry. Pamiętajmy również, że czy tak czy siak różnorakie publikacje na gram.pl raczej przechodzą przez korektę, więc takie błędy to w sumie nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdaniem wygrana mogła być przyznana kilku osobom, bo tez na kilka sposobów były napisane zapowiedzi. A że właśnie sposób (wiem, powtarzam się;)), w który zapowiedź napisał Gandalf, najbardziej przypadł do gustu jurorom? Cóż trudno, może innym razem mi sie uda. A zwycięzcy gratuluję, bo naprawdę dobra zapowiedź :] Pozdro dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mowi sie trudno, jak zapewnie kazdy liczylem na wygrana ale nic sie nie poradzi. Nie chce sie wypowiadac czy wygrala najlepsza zapowiedz. Wygral Gandalf wiec gratuluje wygranej, oby wiecej takich konkursow.

BTW Sorki za brak polskich znakow ale jestem za granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować