Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To się nazywa hardkor, czyli wyścig przez całe USA w Google Streetview

37 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2010 o 15:57, Pietro87 napisał:

Dla innych z drugiej strony łowienie ryb to nudy, marnowanie czasu... i debilizm.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Fakt faktem - można to nazwać cholernym marnowaniem czasu, nie mniej jeden lubi rybkę
drugi lubi pipkę.
Jak komuś sprawia frajdę klikanie po googlach - jego wola.

Lubię grac w RTSy po sieci, strzelam w weekend sesję 3-6h jak mam czas - jestem wedle
twojej definicji debilem bo nie pojechałem na wycieczkę, czy nie poleciałem jak większość
społeczeństwa wydawać kasę w supermarkecie w weekendowy szał zakupowy ?


Tylko porównaj sobie klikanie z przechodzeniem np. Bioshocka. Każdy ma swoją miarę i dla mnie takie coś jest przesadą i dziwactwem. Dlatego nie równajmy grania z takim czymś.

Według mojej definicji granie jest częścią naszego życia i może być emocjonującą rozrywką. Dlatego nie przesadzajmy i nie uznawajmy takiej marnacji czasu jak kilkanie jako coś zwyczajnego:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikanie po mapie google a klikanie po mapie taktycznej w rtsie czy turowej strategi - to jak by nie patrzeć... klikanie myszką i tyle.
Dla jednego przechodzenie bioshocka to jedynie "klikanie myszką w odpowiednim momencie."

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 15:49, Quandor napisał:

> Więc teraz powiedz mi dlaczego nie byliby wtedy debilami.

Zachowywaliby się jak większość społeczeństwa.


I dlatego, że nie zachowują się jak większość to są debilami? Debilny w tym przypadku jest raczej Twój tok myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się spytał najpierw ile wzięli za to kasy - potem ewentualnie nazwałbym ich dziwakami...

przepraszam za spam - przez przypadek kliknąłem zły przycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za odpowiednie pieniądze też mogę siedzieć i klikać jak debil. Przy okazji można sobie zapodać jakąś naukę języka na słuchawkach w tle ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 16:17, Quandor napisał:

> Dla innych z drugiej strony łowienie ryb to nudy, marnowanie czasu... i debilizm.

> Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
>
> Fakt faktem - można to nazwać cholernym marnowaniem czasu, nie mniej jeden lubi
rybkę
> drugi lubi pipkę.
> Jak komuś sprawia frajdę klikanie po googlach - jego wola.
>
> Lubię grac w RTSy po sieci, strzelam w weekend sesję 3-6h jak mam czas - jestem
wedle
> twojej definicji debilem bo nie pojechałem na wycieczkę, czy nie poleciałem jak
większość
> społeczeństwa wydawać kasę w supermarkecie w weekendowy szał zakupowy ?

Tylko porównaj sobie klikanie z przechodzeniem np. Bioshocka. Każdy ma swoją miarę i
dla mnie takie coś jest przesadą i dziwactwem. Dlatego nie równajmy grania z takim czymś.

Według mojej definicji granie jest częścią naszego życia i może być emocjonującą rozrywką.
Dlatego nie przesadzajmy i nie uznawajmy takiej marnacji czasu jak kilkanie jako coś
zwyczajnego:/.

Twój tok myślenia to debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azjaci to dziwni ludzie, których pewnie nigdy nie zrozumiemy, ale za to mamy dowód, dalczego tak dobrze farmią w WoW-ie i innych MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak robiła połowa młodzież to byłoby to chore. Jednak to robi dwóch pasjonatów więc chyba nie jest tak źle ;]

Chociaż przydatność tego czynu jest bliska zeru. No może niezła reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, jaki sens ma bezcelowe klikanie, trwające aż 4 dni. Google chyba nieźle musiało zapłacić tym dwóm azjatom za robienie tego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież to marketing. Wy tu się kłócicie czy debile czy nie, po co i dlaczego, a o to właśnie chodzi w marketingu. Rozgłos, kontrowersja itp. Chociaż ja tam nie widzę nic kontrowersyjnego. Fajny pomysł by rozreklamować usługę. Goście na pewno dostali za to dobrą kasę, google raczej nie skąpi, a wy macie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 17:25, YoRRu napisał:

Twój tok myślenia to debilizm.


Hmm... Zaciekawiłeś mnie. Może wytłumaczysz mi to szerzej? Bo po twojej skomplikowanej i obszernej wypowiedzi nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 17:25, YoRRu napisał:

Twój tok myślenia to debilizm.



Za to twoja opinia to prymitywna oznaka chamstwa i braku tolerancji dla poglądów innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że tak za całkiem za darmo tego nie zrobili. Coś czuję że google maczało w tym palce i coś mi się wydaję że dostali ciekawe honorarium za to, ogólnie fajna reklama dosyć ciekawej usługi jaką google oferuje swoim klientom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem całymi dniami w The Great American Cross-Country Road Race i nie uwierzyłbym wtedy w coś takiego. A już na pewno nie uwierzyłbym, że dzieci będą w przyszłości tak zblazowane, że uznają tych dwóch ze debili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować