Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy gameplay z Uncharted 3: Drake`s Deception

31 postów w tym temacie

jak patrze na to arcydzielo to zaluje ze nie mam PS3 a jedynie xboxa. chetnie pogralbym w to zeby popatrzec na grafike ktora chyba jest jedna z najlepszych w grach obecnie (czekamy na crysisa 2 :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że te 2 gamplaye w porównaniu do pierwszego to już miód z karmelem i rodzynkami. Moje chwilowe obawy zostały rozwiane. Pozostaje tylko odłożyć troszke grosza na kolejny hicior z Drake''em w roli głównej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 17:28, BCG-pl napisał:

jak patrze na to arcydzielo to zaluje ze nie mam PS3 a jedynie xboxa. chetnie pogralbym w to zeby popatrzec na grafike ktora chyba jest jedna z najlepszych w grach obecnie (czekamy na crysisa 2 :D).

Tylko tak Ci się zdaje. Miałem przyjemność obcować trochę z wcześniejszymi grami z tej serii i graficznie jakoś mnie nie powaliły wbrew temu co wielu posiadaczy PS3 pisało. Jest bardzo dobrze, czasem tylko dobrze ale bez rewelacji.

Jednak nie samą grafiką gra stoi. Reszta jest bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 17:40, Arcadae napisał:

Nic ciekawego,graficznie standart i nic wiecej,widziałem już lepsze technologicznie
gry.


Zazdrość, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metronom nic mu sie nie zdaje ma on racje , mam Pc Bardzo Dobrego oraz Ps3 i do dzisiej zadna gra nie zrobila na mnie takiego wrazenia jak uncharted2 , jest to tytul perfekcyjny graficznie , z pieknymi teksturami oraz masakrycznymi efektami specjalnymi , Nepal wyglada epicko a snieg i woda to poezja .Wiec obstawiam ze uncharted3 zgarnie nagrode ZA GRAFIKE W 2011 ROKU , OCZYWISCIE TRZEBA PAMIETAC O CRYSISie2 I rage ,ale znajac Naughty Dog to wyjda z tego placu boju zwyciesko.Acha a God of war 3 to wogole poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Na mnie takiego wrażenia nie zrobił (zresztą żadnej grze do tej pory się to nie udało) lub może byłem zbyt pochłonięty zabawą by dostrzec tą graficzną perfekcję :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nadal to samo. Niczym nowym na tych staruszkach juz nie zaskocza. Imo jak na dzisiejsze standardy konsole na rynku sa o 2 lata za dlugo i niestety to co sie na nich oglada odpycha wizualnie od dluzszego czasu.
Gameplay gameplayem ale on takze cierpi przez te sprzetowe ograniczenia :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hydzior co Ty wygadujesz? O 2 lata za długo? Przecież każda nowa gra wygląda na konsolach praktycznie tak samo jak na pc więc nie wiem o co Ci chodzi? Co do samej gry to grafika naprawdę świetna. Nie ma co gra będzie genialna. Szkoda tylko, że ja też nie pogram gdyż mam x360 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie komodora! posiadam i pc ( geforce 260) i x360 i ps3. graficznie Uncharted 2 wiedzie prym: ostrymi texturami i ogromna iloscia obiekow na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paulen23 to raczej Ty co wygadujesz. Widać, że nie wiesz jak wyglądają gry na porządnym PC-cie. Na konsolach najlepiej wypadają exclusive''y, reszta zawsze wygląda na PC najlepiej. A nowy Uncharted wygląda i zapowiada się cudnie, absolutny must have dla każdego posiadacza PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On tak poprostu ma, to jego jedyne komentarze na forum ;] Teraz to nawet dowiedzielismy sie, ze cienka grafika w Uncharted sprawia, ze gameplay staje sie cienki ;) Tak, wzdychanie do unrealowego edytorka jest z pewnoscia o wiele ciekawsze ;)) Ale coz, tak to jest jak ktos o 2 lata za wczesnie dostal komputer ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem xboxa sprzedałem miałem ps3 sprzedałem mam pc nadal. Ale chyba znów kupię ps3 tylko że slima zobaczymy pożyjemy jeszcze kawał dobrego czasu zanim ta gra się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qbon11 wiem, że gra multiplatformowa wygląda najlepiej na pc ale : 1.na dobrym pc, 2.chodziło mi o to, że graficznie ta sama gra na konsole prezentuje się prawie tak samo dobrze. Wiem, że niższa rozdzielczość, momentami pewnie bardziej rozmazane tekstury ale tak naprawdę nie ma wielkich różnicy :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować