Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobaczcie jak zmieniła się rozgrywka w Uncharted 3: Drake`s Deception!

11 postów w tym temacie

Michał Ostasz

"Kto stoi w miejscu ten się cofa" - stara jak świat prawda ma odzwierciedlenie także w naszej branży. Posłuchajcie Richarda Lemancharda ze studia Naughty Dog, który opowie Wam co nowego znajdziecie w

Przeczytaj cały tekst " Zobaczcie jak zmieniła się rozgrywka w Uncharted 3: Drake's Deception!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele w kwestii grafiki już nie zrobią, to wzieli się za ulepszenie itak świetnego gameplaya! Nic tylko chwalić Naughty Dog.

Jakby jeszcze było więcej taktyki, mniej strzelaniny, to byłaby rewelacja. Tylko żeby nie poszli w styl nie daj się zauważyć bo będzie alarm i game over, bo to wkurza (misja w muzeum w Instambule to moim zdaniem najgorsza misja w U2, ten alarm wnerwiał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, animacje? Wy już zrobiliście najlepsze animacje w historii gier wideo w U2, bijecie własne rekordy? :P Jak widać ekipa nie spoczywa na laurach, to właśnie sprawia, że seria gier z Nathanem Drakiem w roli głównej wygląda jak wygląda. Niektóre studia nie potrafią przeskoczyć samych siebie na przestrzeni dwóch generacji, a tu proszę. To będzie coś niesamowitego. Chciałbym zobaczyć więcej sekcji, które można opcjonalnie zrobić po cichu, eliminując czterech gości i powstrzymać spawn chmary wrogów, coś jak fragment sanktuarium w U2. Nie przeginałbym jednak z tą walka wręcz - ostatecznie kiedy gra się na Crushing, traci na znaczeniu :P
Ogólnie to chciałbym poznać, co nowego w multi. O singiel bowiem nie ma co się bać, dużo lepszy nie będzie, bo ten z U2 jest już znakomity :P Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy jakieś dev diary traktujące właśnie o tym elemencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem gry, ale szczerze mówiąć nie do końca mi się podoba jak Drake skacze na tych przeciwników. Wygląda to trochę tak jakby skakał ze spadochronem(tylko bez spadochronu :P). W tej wersji gry brakuje "łączników animacji" w paru scenach walki Drake po prostu przeskakuje z uderzenia na drugie uderzenie. Mimo wszystko jestem dobrej myśli i ufam Naughty Dog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że w poprzednich częściach brakowało mi urozmaicenia. Dodałbym jazdę samochodem czy latanie awionetką. Jedno jest pewne: nadzieje pokładane w trójce sprawią, że nie pobije ona wyników dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że w poprzednich częściach brakowało mi urozmaicenia. Dodałbym jazdę samochodem czy latanie awionetką. Jedno jest pewne: nadzieje pokładane w trójce sprawią, że nie pobije ona wyników dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować