Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klawiatura Razer BlackWidow Ultimate - test

8 postów w tym temacie

do recek sprzętu powinniście na końcu dołączać tabelkę w której zawarte będą takie informacje jak :
wady i zalety, cena, ocena testującego itp. ...

poza tym jakie są klawisze? z błyszczącego plastiku tak jak obudowa czy z czegoś na czym raczej nie zostają brzydkie ślady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 11:39, Arczir2d2 napisał:

do recek sprzętu powinniście na końcu dołączać tabelkę w której zawarte będą takie informacje
jak :
wady i zalety, cena, ocena testującego itp. ...


Owszem jest ich coraz więcej, więc przydałoby się coś takiego, jak w przypadku recek gier. Wymaga to zmian w cmsie, których ja nie dokonam, ale sprawę zaanonsuję. :)

Dnia 30.12.2010 o 11:39, Arczir2d2 napisał:


poza tym jakie są klawisze? z błyszczącego plastiku tak jak obudowa czy z czegoś na czym
raczej nie zostają brzydkie ślady?


Matowe. W tekście napisałem o "twardym. lecz przyjemnym w dotyku tworzywie", myśląc, że to wystarczy. Poza tym, gdyby były śliskie i błyszczące, na pewno wspomniałbym o tym, jako o wadzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura godna polecenia, posiadam wersje ultimate i moim zdaniem ten produkt doskonale daje rade swoim konkurentom:)
niektorzych moze kurzac odglos klawiszy jest prawie taki jakbysmy pisali na maszynie do pisania xD
aczkolwiek klawisze chodza leciutko, uklad niejest udziwniony,dodatkowe klawisze sa latwo osiagalne.
Klawiatura jest bardzo ciezka:) chyba z 2kg
najwieksza wada (jak dla mnie jedyna) jest to ze blyszczacy plastik bardzo latwo sie brudzi:/ naszczescie wydatek prawie 500zl motywuje do zachowania niemal sterylnych warunkow przy kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem kiedyś klawiaturę z tak dużymi (standardowymi) wystającymi przyciskami, była dobra. ale po przesadce na klawiaturę lycosa (też od razera) która jest puściutka (idealna do gier i pisania), nigdy więcej nie zamierzam wracać do standardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować