Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza recenzja Dead Space 2 - prawie "dycha"!

32 postów w tym temacie

Grałem w demo na xboxa 360 i podobało mi się jak i jedynka :).
Nijak jakoś nie mogę się przekonać do sterowania padem w strzelanki , więć zamówię wersje PC ... choćby i ze względu na spolszczenie . W sumie pierwsza część była bardzo dopracowana od strony technicznej i twórcy innych gier powinni się uczyć że można stworzyć grę z ładną , klimatyczną grafiką ..... która nie " chrupie " i nie wyskakuje do pulpitu . Na dodatek nie jest krótka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 2 i Deus Ex to jedyne gry na które naprawdę czekam w następnym roku. Kaska na EK już gotowa i czekam na kuriera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Dead Space to jedna z bardziej niedocenianych produkcji ostatnich lat. Mam nadzieje że dwójka będzie trzymać poziom i zostanie doceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 11:34, fenix00 napisał:

Grałem w demo na xboxa 360 i podobało mi się jak i jedynka :).
Nijak jakoś nie mogę się przekonać do sterowania padem w strzelanki , więć zamówię wersje
PC ... choćby i ze względu na spolszczenie . W sumie pierwsza część była bardzo dopracowana
od strony technicznej i twórcy innych gier powinni się uczyć że można stworzyć grę z
ładną , klimatyczną grafiką ..... która nie " chrupie " i nie wyskakuje do pulpitu .
Na dodatek nie jest krótka :)


A skąd wiadomo, że wersja na PC będzie spolszczona skoro wszędzie widnieje wersja angielska przy opisie produktu? Część pierwsza była po polsku na wszystkie platformy. W tym przypadku nadal wielka niewiadoma. Chociaż angielska nie będzie przeszkadzać to polskie napisy byłyby mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 11:34, fenix00 napisał:

Nijak jakoś nie mogę się przekonać do sterowania padem w strzelanki , więć zamówię wersje
PC ... choćby i ze względu na spolszczenie . W sumie pierwsza część była bardzo dopracowana


ja pamiętam że sterowanie w DS1 było na PC koszmarne :( nie mogłem wyczuć celowania podczas gdy celowanie na padzie było miodne... może miałeś lepszą myszkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ te oceny tracą na wartości, czyż nie? Kiedyś 9-tki i 10-tki dostawały gry niemal idealne, które pamiętamy do dziś, ponadczasowe... Bo ja wiem - np. pierwszy Unreal, KOTOR, czy Planescape. A dziś co druga gra dostaje 9, za bycie po prostu "bardzo dobrą grą". Hm. To pewnie przez to, że wielu graczy widząc oceny 7 i 8 myśli - "łe, to pewnie jakiś średniak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 9.5? to na pewno takie arcydzielo?... Aaaaa no, tak powalony system ocen.

No w tym wypadku raczej nie bardzo - pierwszej częsci ten sam OXM wystawił 6,5. Wywołało to spore oburzenie wśród graczy :)
Nigdy nie dogodzi się wszystkim - ocenią za nisko: źle, ocenią za wysoko też źle ;-) Najlepiej kierować się wlasnym gustem (i sprawdzać demo - jeśli jest) zamiast stresować się ocenami ;-)

ps. Prywatnie uważam, że OXM jedynkę ocenił za nisko - nie poznali się na wspaniałości tej gry. Szubrawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo. W sumie większość rzeczy była już w jedynce. Nie zrobiło to na mnie wrażenia ale to pewnie dlatego że obecny był tylko normalny pozom trudności. DS to gra która pokazuje pazur na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Ops dostał 10/10 w pierwszej recenzji więc nie ma się co cieszyć. Większosć najbardziej medialnych gier dostaje na zachodzie super oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować