Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza recenzja Dead Space 2 - prawie "dycha"!

32 postów w tym temacie

Ja w dead space nie wytrzymalem 30 minut... myslalem ze sie zsikam ze strachu ^^ nie ma to jak 3 w nocy w sluhchawkach sam w domu :D

Gra jest wprost swietna, aczkolwiek wymaga zdrowych nerwow. Nie dla mnie.
Mowie ze swietna bo szwagier gra, i czesto siedzialem z nim jak gral i troche popykalem. Tytul z pewnoscia warty uwagi jesli ktos lubi takie klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:43, arborek napisał:

> Nijak jakoś nie mogę się przekonać do sterowania padem w strzelanki , więć zamówię
wersje
> PC ... choćby i ze względu na spolszczenie . W sumie pierwsza część była bardzo
dopracowana

ja pamiętam że sterowanie w DS1 było na PC koszmarne :( nie mogłem wyczuć celowania podczas
gdy celowanie na padzie było miodne... może miałeś lepszą myszkę :P


Myślę że kwestia osobistych preferencji . Mi grało się lepiej myszką , Tobie znowu na padzie . Na szczęście każdy może sobie wybrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:39, rammi napisał:

> Grałem w demo na xboxa 360 i podobało mi się jak i jedynka :).
> Nijak jakoś nie mogę się przekonać do sterowania padem w strzelanki , więć zamówię
wersje
> PC ... choćby i ze względu na spolszczenie . W sumie pierwsza część była bardzo
dopracowana
> od strony technicznej i twórcy innych gier powinni się uczyć że można stworzyć grę
z
> ładną , klimatyczną grafiką ..... która nie " chrupie " i nie wyskakuje do pulpitu
.
> Na dodatek nie jest krótka :)

A skąd wiadomo, że wersja na PC będzie spolszczona skoro wszędzie widnieje wersja angielska
przy opisie produktu? Część pierwsza była po polsku na wszystkie platformy. W tym przypadku
nadal wielka niewiadoma. Chociaż angielska nie będzie przeszkadzać to polskie napisy
byłyby mile widziane.


W sklepie ultimy widnieje język Polski . Trudno wyczuć , ale EA raczej wypusza wersje PL , tym bardziej na PC.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS to najlepsza gra od EA, jak większość gier od nich to crapy jadące na opinii i rozdmuchanej reklamie, to ta gra (seria teraz) jest naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:43, arborek napisał:

> Nijak jakoś nie mogę się przekonać do sterowania padem w strzelanki , więć zamówię
wersje
> PC ... choćby i ze względu na spolszczenie . W sumie pierwsza część była bardzo
dopracowana

ja pamiętam że sterowanie w DS1 było na PC koszmarne :( nie mogłem wyczuć celowania podczas
gdy celowanie na padzie było miodne... może miałeś lepszą myszkę :P

to prawda, sterowanie na PC bylo skopane, ale wystarczylo je naprawic wylaczajac v-sync i bylo juz dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 19:58, Jumpkov napisał:

O, To Druga część tego średniaka jest już tuż, tuż? Jak ten czas szybko leci...

Tak bywa. Średniak średniaka pogania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bywa. Obiektywizm w tych czasach nie istnieje. Ale jak mawiała Mona Sax "Wszystko jest subiektywne. Wybory, odpowiedzi, dobro i zło"
Cóż, bardzo czekam na tego "średniaka". Jedynka była dobrą produkcją, dwójka - grałem w demo - zapowiada się na grę bardzo dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że coś dostaje 9,5 na konsolach nic nie znaczy, tam niewiele można zrąbać: PC pokaże co to za jeden.

BTW Konsolowy słownik:)
mroczna- nie tylko daje emocje ale jest ciemna: żre mało zasobów, więc chodzi płynnie, podwójny plus
racza ani na moment nie opuszcza uczucie zagrożenia - rezerwa mocy poszła w skrypty
długa -ponad 5 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:57, Lordpilot napisał:

> 9.5? to na pewno takie arcydzielo?... Aaaaa no, tak powalony system ocen.

No w tym wypadku raczej nie bardzo - pierwszej częsci ten sam OXM wystawił 6,5.
Wywołało to spore oburzenie wśród graczy :)


Tym razem EA poszło po rozum do głowy i już nie oszczędzali na "marketingu.

Nawiasem mówiąc, czy to nie smutne, że już tytuły niektórych periodyków sugerują korupcje, tak jakby istotnie był to powód do chwały? Szok, Panie, szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mnie wchłonęła masakrycznie. Mam nadzieję, że dwójka nie wiele się zmieni względem jedynki + multi będzie cholernie dobre (Z tego co czytałem to przypominało mi to L4D... no i dobrze :) )
Oczywiście zakup na pieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować