Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Seks - temat tabu

1110 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 16:24, Młody miro napisał:

czy ten temat nie powinien być zamknięty patrząc na ilość młodocianych??


Lol... Czy seks to zło \m/ i nie wiadomo, co jeszcze, że młodsi się nie mogą wypowiadać? O_o Na biologii o tym jest, więc nie widzę problemu w istnieniu tego tematu. Chyba na każdego przyjdzie kolej, więc lepiej jak się czegoś dowie itp. Może ktoś wstydzi się pogadać o tym z rodzicami, więc anonimowo napisze na forum i będzie happy ;>

@Arlik, dużo może o tym wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że co to "seks" dowiedziałem się mając 7 lat, więc tym bardziej osoba mająca 16 lat o "tym" dużo wie, często nawet ma za sobą swój "pierwszy raz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 16:47, bojanzaw napisał:

> czy ten temat nie powinien być zamknięty patrząc na ilość młodocianych??

Lol... Czy seks to zło \m/ i nie wiadomo, co jeszcze, że młodsi się nie mogą wypowiadać?
O_o Na biologii o tym jest, więc nie widzę problemu w istnieniu tego tematu. Chyba na
każdego przyjdzie kolej, więc lepiej jak się czegoś dowie itp. Może ktoś wstydzi się
pogadać o tym z rodzicami, więc anonimowo napisze na forum i będzie happy ;>

@Arlik, dużo może o tym wiedzieć...

nie mówię że to zło ale takie dziecko coś przeczyta w wieku 10l i co wtedy nie ma biologi zacznie szukać w internecie a tam sam wiesz co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > czy ten temat nie powinien być zamknięty patrząc na ilość młodocianych??
>
> Lol... Czy seks to zło \m/ i nie wiadomo, co jeszcze, że młodsi się nie mogą wypowiadać?
> O_o Na biologii o tym jest, więc nie widzę problemu w istnieniu tego tematu. Chyba na
> każdego przyjdzie kolej, więc lepiej jak się czegoś dowie itp. Może ktoś wstydzi się
> pogadać o tym z rodzicami, więc anonimowo napisze na forum i będzie happy ;>
>
> @Arlik, dużo może o tym wiedzieć...
nie mówię że to zło ale takie dziecko coś przeczyta w wieku 10l i co wtedy nie ma biologi zacznie szukać w internecie a tam sam wiesz co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 16:54, Młody miro napisał:

nie mówię że to zło ale takie dziecko coś przeczyta w wieku 10l i co wtedy nie ma biologi
zacznie szukać w internecie a tam sam wiesz co jest

Lepiej jak 10 latek patrzy, niż sam próbuje robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 16:45, Arlik napisał:

mając 16 lat co Ty możesz o "tym" wiedzieć ?


nie łatwiej było powiedziec "nie" ? po prostu ? kolega z klasy w wieku 14 lat uprawial seks... ale ja nie wnikam w jego życie.. tym bardziej intymne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 lat a często to robie i nie widzę w tym nic złego cieszę się że przy okazji mogę zaspokoić koleżanki, z którymi dość często to robię czasem nawet z 2 ;o są lepsze rzeczy od grania na kompie czy neta ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się swoim rodzicom. Z pewnością będą zadowoleni.
P.S. Koleżanki, jak rozumiem, w twoim wieku? Puszczalstwo nie zna granic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru a co za różnica czy wiedzą czy nie w końcu robię to o czym może oni marzyli w moim wieku a na dodatek się zabezpieczam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ROTFl, LoL, buahahahaha.

> Ja mam 15 lat a często to robie i nie widzę w tym nic złego cieszę się że przy okazji
> mogę zaspokoić koleżanki, z którymi dość często to robię czasem nawet z 2 ;o są lepsze
> rzeczy od grania na kompie czy neta ;d
>

Co ty, chcesz przed nami szpanować? A jak się w kimś zakochasz to co, pewnie tez będziesz spełniał dobry uczynek ,,zaspokajania'''' koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 18:14, Shini napisał:

Holy crap of my life, ale znalazłem zajebiście pasujący do gimnazjalnego forum temat
XD


No i na co bylo ci wyzywac swietosci? No i oto jestem i ostrzezenie za spam daje skoro nie masz nic do powiedzenia w tym temacie. A o tym dlaczego watek o seksie ma prawo byc na forum tlumaczylem sporo postow temu i tego tematu nie zamkne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 18:22, Wojman napisał:

> Holy crap of my life, ale znalazłem zajebiście pasujący do gimnazjalnego forum temat

> XD

No i na co bylo ci wyzywac swietosci? No i oto jestem i ostrzezenie za spam daje
skoro nie masz nic do powiedzenia w tym temacie. A o tym dlaczego watek o seksie ma prawo
byc na forum tlumaczylem sporo postow temu i tego tematu nie zamkne.

A powiedz mi, Wojman, co mam tu napisać?

"też mam 12 lat i robie to z koleżanką, jej siostrą, kuzynką i jeszcze nauczycielką codziennie ze wszystkimi na raz jest super mama o niczym nie wie hahaha"?

Taki żałosny temat powinien zniknąć z tego forum, bo coś mi się dziwnie nie wiem czemu wydaje, że ono jest o... grach, a nie mokrych snach nastolatków?

Ha, i edycją mnie ubiegłeś ;) W takim razie wytłumacz i mi, chyba, że "nie będe tłumaczył jeszcze raz bo już to pisałem, przeczytaj wszystkie 29 stron tematu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 18:23, ANDREO8 napisał:

<lol2> dobre ale miłość w moim wieku raczej się nie zdarza ;d

No tak, do pewnych rzeczy w końcu trzeba dorosnąć... W ogóle głupie pytania zadają - miłość? Obciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 18:25, Shini napisał:

A powiedz mi, Wojman, co mam tu napisać?


Cos na temat dla odmiany?

Dnia 07.08.2008 o 18:25, Shini napisał:

Taki żałosny temat powinien zniknąć z tego forum, bo coś mi się dziwnie nie wiem czemu
wydaje, że ono jest o... grach, a nie mokrych snach nastolatków?


Jak ci ten temat nie odpowiada to go nie odwiedzaj. Jesli mi jakis temat nie odpowiada to go nie odwiedzam.

Dnia 07.08.2008 o 18:25, Shini napisał:

Ha, i edycją mnie ubiegłeś ;) W takim razie wytłumacz i mi, chyba, że "nie będe tłumaczył
jeszcze raz bo już to pisałem, przeczytaj wszystkie 29 stron tematu"?


Nie mam obowiazku sie przed toba tlumaczyc z moich decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 18:25, Shini napisał:

Taki żałosny temat powinien zniknąć z tego forum, bo coś mi się dziwnie nie wiem czemu
wydaje, że ono jest o... grach, a nie mokrych snach nastolatków?

Czyli najlepiej jeszcze zamknąć całą masę innych tematów - polityka, bóg, muzyka, zakłady sportowe, sport, filmy itd.
ANDREO8
nie mam zamiaru a co za różnica czy wiedzą czy nie w końcu robię to o czym może oni marzyli w moim wieku a na dodatek się zabezpieczam ;]
Nie, no jak się zabezpieczasz to powinni Ci wręcz medal dać :P, właściwie to jedyne poważne "ale" w wypadku seksu dzieciaków to to, że często sądzą, że o antykoncepcji wiedzą wszystko, a wiedzą mniej niż g*, a gdy wpadną to odpowiedzialność spadnie na ich rodziców, oraz to, że większość z nich nie wychowa sama dzieci, ponieważ sami są jeszcze dziećmi... nie mówiąc o tym, jak się komplikuje ludziom życie w takim wypadku.
To trzeba robić nie tylko z fantazją, ale i z głową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować