Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Seks - temat tabu

1110 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 09:56, morthi napisał:

prosze nie myl perwersji z dewiacjami :) to sa dwie rozne rzeczy

Focus "Perwersje" to tylko tytuł numeru :P zawartość była dość "bogata w różnorakie treści"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 01:03, Olamagato napisał:

> A ja słyszałem, że tylko 2% dziewczyn:P Ciekawych rzeczy sie tu dowiaduje:P
A to słyszałeś? Niemal 100% kobiet karmiących piersią dzieci odczuwa wtedy podniecenie seksualne.
Prawie każda kobieta podczas owulacji ma większe skłonności do zdradzania męża, o ile potencjalny
kochanek ma lepsze cechy samca (pilnujcie swoje dziewczyny podczas jajeczkowania ;).
Co trzecie dziecko (33%!) jest dzieckiem pozamałżeńskim. Nie ma znaczenia czy to Polska, Bangladesz
czy USA, nie ma znaczenia środowisko - slumsy czy bogate przedmieścia Los Angeles. To wykazują
badania genetyczne. Dowody nie do podważenia.
A to oznacza, że przy średniej światowej 3 dzieci na kobietę, co dziesiąta z nich zawsze przynajmniej
raz zdradza i kończy się to ciążą.
W bogatych krajach uwzględniając antykoncepcję i znacznie mniejszą ilość dzieci na kobietę
zdradza przynajmniej raz w życiu, co druga lub częściej.
To tyle w kwestii wierności. :)
Inna sprawa, że faceci nie są lepsi bo i skąd te dzieci pozamałżeńskie?



Zgorszę się zaraz:P BTW z tym co trzecim dzieckiem to nie przesada? O_o Trochę niewiarygodne się to wydaje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 05:42, Deejay napisał:

Ja myślę, że prof. Miodek wiedziałby co z tym problemem uczynić... ;)

Trzeba będzie do niego zadzwonić, albo wysłać maila z prośbą o rozstrzygnięcie naszego małego problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:45, czad93 napisał:

Zgorszę się zaraz:P BTW z tym co trzecim dzieckiem to nie przesada? O_o Trochę niewiarygodne się to wydaje;p

Zgadza się, że jest to nieprawdopodobne, ale to pokazują wyniki badań genetycznych. Potwierdzają to zarówno kliniki w bogatych krajach, ośrodki kryminalistyki (porównują często DNA rodziców i dzieci), jak i sponsorowane przez organizacje pomocowe ośrodki medyczne w biednych krajach.
Ostatnio było to nawet poruszone na kanale Discovery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 08:12, morthi napisał:

jedynym zagrozeniem jest wieloletnia masturbacja i brak jakichkolwiek innych kontaktow
seksualnych gdyz moze (podkreslam moze ale nie musi) dojsc do pewnych uwarunkowac i
trudnosci w osiaganiu orgazmu u osoby dlugo masturbuacej sie w inny sposob niz ta wlasnie masturbacja

Jakoś marynarze i ich żony nie mają z tym żadnego problemu. Nie ma żadnych danych świadczących o większych problemach seksualnych w rodzinach marynarzy lub żołnierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 14:58, Olamagato napisał:

Ostatnio było to nawet poruszone na kanale Discovery.

O ile mnie pamięć nie myli są to dane szacunkowe i raczej nie można ich uznawać za zupełny pewnik. Odnosząc sie zaś do tego co napisał morthi to może wystąpić uwarunkowanie powodujące trudności w życiu seksualnym o jakich mówił. I nie chodzi tylko o marynarzy i żołnierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:45, Graffis napisał:

> Ostatnio było to nawet poruszone na kanale Discovery.
O ile mnie pamięć nie myli są to dane szacunkowe

Tak, te dane to ekstrapolacja wyników jakie są i w Polsce uzyskiwane przy okazji badań ojcostwa oraz przy okazji badań potrzebnych do transplantacji organów w zakresie jednej rodziny.
Nie jest możliwe przebadanie całego świata, ale te dane są bardzo podobne w zupełnie różnych rejonach świata. Dlatego można je uznać za dość wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:04, SinClers napisał:

kiedy to znaczy w jakim momencie baba dostaje orgazmu?

ty, prawdopodonie się nigdy nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 14:58, Olamagato napisał:

> Zgorszę się zaraz:P BTW z tym co trzecim dzieckiem to nie przesada? O_o Trochę niewiarygodne
się to wydaje;p
Zgadza się, że jest to nieprawdopodobne, ale to pokazują wyniki badań genetycznych. Potwierdzają
to zarówno kliniki w bogatych krajach, ośrodki kryminalistyki (porównują często DNA rodziców
i dzieci), jak i sponsorowane przez organizacje pomocowe ośrodki medyczne w biednych krajach.
Ostatnio było to nawet poruszone na kanale Discovery.


Oj Olamagato troszkę podkoloryzowałeś ;). Tez oglądałem ten program ostatnio (na Discovery Science chyba) i było jasno powiedziane, że ok. 30% spośród tych, którzy poddawali się testom na ojcostwo otrzymało wyniki negatywne. Jak wiadomo nie każdy mężczyzna poddaje takim badaniom swojego potomka, najczęściej robią to gdy mają jakieś wątpliwości lub są na tyle bogaci, że dla świętego spokoju sprawdzają DNA, jednak przytłaczająca większość nie bada swoich dzieci nie posiadając podejrzeń (chociaż tendencja ta zaczyna się zmieniać, zwłaszcza w krajach zachodnich, jednak wciąż bardzo im daleko do rutynowych badań na ojcostwo).
Żeby taka próba była wiarygodna, trzeba by zebrać reprezentatywną (tj. różnorodną z zachowaniem proporcji różnych grup składających się na dane społeczeństwo) grupę i zafundować ludziom takowe badania.

Co do badań w zakresie kryminalistyki to badania porównawcze DNA członków rodziny są rzadkością (ciekawe po co mieliby je przeprowadzać ;), pewnie są jakieś rzadkie przypadki, ale ciężko na podstawie kilku badań postawić tezę o % kobiet rodzących dzieci ze stosunków pozamałżeńskich w momencie gdy są one już zamężne).

Inna sprawa, że niewolnice genów mogą często szukać okazji do zdrady, ale od czego jest intercyza XD, czy taka kobieta zaryzykuje zdradę, gdy będzie wiedziała, że każde dziecko będzie badane, a w przypadku negatywnego wyniku zostanie na lodzie? Mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale oni nie maja lat 20 kilku i kilkuletniej (tylko) przygody z masturbacja :)
to sa zwykle uwarunkowania ktore moga ale nie musza sie pojawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 17:45, ROTFL napisał:

Tez oglądałem ten program ostatnio (na Discovery Science chyba)

Tyle, że to nie o jeden program chodzi. Nawet na dwójce było coś o badaniach DNA i to samo było mówione. Podobnie w periodykach medycznych. Wystarczy zresztą zapuścić googla.
Z tego wszystkiego wychodzi, że wyniki na całym świecie są zbieżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:52, Olamagato napisał:

> Tez oglądałem ten program ostatnio (na Discovery Science chyba)
Tyle, że to nie o jeden program chodzi. Nawet na dwójce było coś o badaniach DNA i to samo
było mówione. Podobnie w periodykach medycznych. Wystarczy zresztą zapuścić googla.
Z tego wszystkiego wychodzi, że wyniki na całym świecie są zbieżne.


Przepraszam,ale ktoś mi się włamuje na konto. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 22:53, dominik713 napisał:

Przepraszam,ale ktoś mi się włamuje na konto. ;/


Przepraszam, ale nie ma na to dowodow. Sprawdzilem specjalnie numery IP twoich ostatnich postow. Dziwne, wszedzie takie same... Ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 23:12, Uspatente napisał:

I think you need to shoot the butterfly.


Ja natomiast mysle, ze tobie nalezy sie ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 17:13, xbit71 napisał:

Jeśli mogę zrobić chwilowy offtop;
Po co trzynastolatkowi świadomość tego, kiedy "baba", jak kobieta została tu nazwana, ma orgazm?
Uważam, iż powinny zostać wprowadzone tu jakieś ograniczenia wiekowe. Z pewnością nie jest
to temat dla nastolatków, którzy zadają takie właśnie pytania.

Hehe dobre ;). Ja pamiętam, że jak byłem mały to byłem święcie przekonany o tym, że kobieta ma macice na brzuchu x).

A co do seksu, to jako ciekawostke powiem, że seks oralny występuje wśród szympansów... i to tej samej płci xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 01:58, mesiu59 napisał:

Hehe dobre ;). Ja pamiętam, że jak byłem mały to byłem święcie przekonany o tym, że kobieta
ma macice na brzuchu x).

Troszke niekonkretnie się może wyraziłem, chodziło mi poprostu o pochwe. ;) Zawsze byłem słaby z teorii :>
BTW ktoś nie wie co to "przedsionek pochwy"?? Prosze bardzo xD - http://pl.wikipedia.org/wiki/Przedsionek_pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować