Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Seks - temat tabu

1110 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 15:31, HiSin napisał:

o co ci chodzi?
jest równouprawnienie.


Współczuję Tobie i Twoim rodzicom - na leczenie nigdy nie jest za późno:)
Zastanawia mnie jedno - skąd masz takie "zainteresowanie" ? Odkryłeś to niedawno czy odziedziczyłeś to w genach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 15:35, Lost Paradise napisał:

Współczuję Tobie i Twoim rodzicom - na leczenie nigdy nie jest za późno:)
Zastanawia mnie jedno - skąd masz takie "zainteresowanie" ? Odkryłeś to niedawno czy
odziedziczyłeś to w genach ?


jak wiadomo homoseksualizm jest efektem dzialania hormonow mamy w czasie ciazy - nie ma nic wspolnego z genami czy przekonaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHODZIMY często na lody
nie dostaje kasy tak po prostu kupuje mi upominki :D i ja mu jak to para<nie chodziło o dawanie du** za kase>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 15:36, morthi napisał:

> Współczuję Tobie i Twoim rodzicom - na leczenie nigdy nie jest za późno:)
> Zastanawia mnie jedno - skąd masz takie "zainteresowanie" ? Odkryłeś to niedawno
czy
> odziedziczyłeś to w genach ?

jak wiadomo homoseksualizm jest efektem dzialania hormonow mamy w czasie ciazy - nie
ma nic wspolnego z genami czy przekonaniami :)


Znam kilku facetów którzy byli normalni do 20-22 roku życia mniej więcej. Jako że część z nich miała problemy życiowe (rodzinne, jak i partnerskie) więc szuka czegoś nowego(?) i próbuje tego z facetem. Rozumiem że ich matki też miały przypływ hormonów podczas ciąż ???:) Można to nazwać "homoseksualizmem ukrytym"??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czym innym jest homoseksuallizm a czym innym zmiana orientacji seksualnej :)

jesli jestes hetero to nawet jesli bedziesz mial problemy emocjonalne i rodzinne to nie zaczniesz sie ogladac za facetami jako obiektem seksualnym prawda?

co innego jest jeszcze podejscie hedonistyczne do zycia i czerpanie w kazdy mozliwy sposob przyjemnosci z zycia :)

wg mnie homoseksualizm ukryty jest wtedy gdy pociagaja Cie faceci ale udajesz ze wolisz kobiety :)
jesli chcesz prowadzic dyskusje dalej na ten temat przeniesmy sie z nia do stosownego watku by nie robic offtopa
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5374&u=6093

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 15:09, HiSin napisał:

z tym ze ja lubię laski i facetów :D.


Dobra nacieszyles sie swoja nowa prowokacja. Wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 01:20, Deejay napisał:

Dawno temu już o tym słyszałem.

Poza tym trochę da się to zauważyć. Np. Dziewczyny dają sobie wzajemnie buziaki na pożegnanie. Wyobrażasz to sobie w gronie mężczyzn..? No właśnie :>.

Nie przywiązywałbym jednak do tej informacji specjalnej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 01:39, Konował napisał:

Poza tym trochę da się to zauważyć. Np. Dziewczyny dają sobie wzajemnie buziaki na pożegnanie.
Wyobrażasz to sobie w gronie mężczyzn..? No właśnie :>.

A byłeś kiedyś we Francji? Tam sobie buziaki na powitanie dają również faceci i wcale nie musi to oznaczać, że są gejami. Wiadomo, że nie wszyscy i nie z każdym wymieniają się "bisous", ale fakt jest faktem. I małe sprostowanie - laski nie dają sobie buziaków na pożegnanie, ale głównie podczas witania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, ten artykuł był zabawny. Czytałam go już jakiś czas temu. Ogólnie wygląda raczej na marzenia paru facetów, by pójść do łóżka z dwiema kobietami, niż na poważną pracę naukową. Trochę żałosny ten przykład z DeGeneres – przecież jest aktorką, a wiele takich ludzi, również gejów, ma partnera na pokaz. Zresztą sama przyznała, że tak było. Notabene kojarzę badania, które wykazywały, że biseksualizm częściej występuje wśród mężczyzn.
A co do całowania się – w naszej kulturze po prostu się utrwaliły takie zachowania, które mają przystawać kobietom, ale nie mężczyznom. Nie ma co się w tym doszukiwać wielkich sensacji. Gdzie indziej z kolei faceci się na powitanie całują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i kto to mówi panna wywrotowiec :D Moze lepiej przestudiujesz swoje posty.
Co do wątku to... wchodze pierwszy raz. i czytam na środku.. ja z nim CHODZE tylko na olody :D i dostaje upominki. o jaaa.. no nie moge..
Co do dziewczyn to fakt całują sie tylko na dzien dobry a potem sobie machają albo mówią nara.. heh...
Co jeszcze lubią udawac i improwizowac oraz stwarzac pozory niedostępnej.
Np takie cos spotkanie .. z pewną np Marią... przychodzisz... jest oschła mówisz do niej a ona strzela focha na pół ulicy idziecie gdzieś usiaść widac po czasie ze sie rozmowa nie układa.... zdenerowana na ciebie jest i wogóle.. ( aha moze w końcu napisze o co.. no bo np ty do niej sie nie odzywałeś jakies 5 pół roku :P ) nom koniec spotkania... i juz spotkanie sms dostajesz... dzieki ze mnie pocałowałes na końcu bardzo teksnie.. chętnie bym ci dzis loda zrobiła .. no i jak to wytłumaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 10:27, Chester001 napisał:

aha i kto to mówi panna wywrotowiec :D Moze lepiej przestudiujesz swoje posty.

Z racji mojego statusu moje posty mają być bezwartościowe? O to ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować