Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - Materiał Tygodnia

16 postów w tym temacie

Domek

Twórcy Wiedźmina w ramach Materiału Tygodnia prezentują po raz kolejny odpowiedzi na wybrane pytania graczy. Znaleźć je można pod tym adresem. Zaś jeżeli chcecie, by i na Wasze pytanie została udzielona odpowiedź, zadajcie je na oficjalnym forum gry.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin - Materiał Tygodnia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż prezentuje się ciekawie:) Zresztą jak wcześniej:) Już się nie mogę doczekać gry:) Byle cena nie była zbyt duża, ale nawet jeśli to cóż będe musiał oszczędzać, żeby mieć Wiedźmina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i ciekawe jakie beda wymagania i ta cena, raczej nie bedzie wysoka bo to Polska gra, później na pewno stanieje, ale kiedy... chyba kupie ja wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W konstrukcji i wielości porównywalny z Gothicem (a właściwie z jego rozszerzeniem), z tą różnicą, że dodatkowo dajemy graczowi naprawdę wielkie miasto, jakiego jeszcze nie widziałem w żadnej grze RPG – stolicę Temerii Wyzimę.

Jeżeli swiat ma być taki jak Dolina Budowniczych z GII: NK to czy będzie on aż taki duży ??? Miejmy nadzieję, że będzie tam troszeczkę (ale nie za dużo) lochów i podziemii jak to napisali w Materiale tygodnia. I oby grafika była dobra, a wymagania nie za duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy materiał tygodnia, nie jak te wszystkie nic nie wnoszące fan arty. Muszę przyznać że do tej pory bardzo sceptycznie podchodziłem do tego projektu, ale teraz trzymam kciuki za zrealizowanie wszystkich pomysłów przez programistów. Ok wracam do Obliviona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam jak Wiedźmian odbiorą na zachodzie... tzn bardiej w USA. Bo maerykańce mogą nie zrozumieć klimatu słowiańskiego. Bo niemcy, francuzi, naglicy pojma o co chodzi w tym, ale ci "zacofani" amerykańce... W poslce pzyjmie się najlepiej. A i liczą na Białego Kruka! I nie chce widziec u CDPR żadnego niebieskeigo ptaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej spodobalo mi sie to, jak bedzie ukazana gra w karczmie :D. Nie no ja juz sie doczekac nie moge...Zapowiada sie najlepszy RPG ostatnich lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może jaka jest szansa wydania Wiedźmina na konsolki ? Padopilot od Revo byłby idealny do walki mieczem, chociaż jak zdążyłem poznać ludzi pracujących w CDP to najprawdopodobniejsza wydaje się wersja na Xboxa 360.

Pytam dlatego, ponieważ będzie to pewnie pierwsza od kilku lat gra na PC warta uwagi, a dla jednej gry na pewno nie wydam kilku tysięcy na nowego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 00:23, Arin napisał:

Czy wie ktoś może jaka jest szansa wydania Wiedźmina na konsolki ? Padopilot od Revo byłby
idealny do walki mieczem, chociaż jak zdążyłem poznać ludzi pracujących w CDP to najprawdopodobniejsza
wydaje się wersja na Xboxa 360.

Pytam dlatego, ponieważ będzie to pewnie pierwsza od kilku lat gra na PC warta uwagi, a dla
jednej gry na pewno nie wydam kilku tysięcy na nowego kompa.


Rozpędziłem się z nową generacją konsol a gra mogłaby wyjść jeszcze na obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować