Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze gry roku według Insomniac Games

68 postów w tym temacie

Starcraft 2, Alan Wake, Red Dead Redemption tak ok ale gdzie Mass Effect 2, Assassin''s Creed 2
Brotherhood, Battlefield Bad Company 2, CoD Blac Ops hmm... Gdzie ??? no to jakieś żarty są po prostu. ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy Brotherhood ma cokolwiek, po za podobno szybko nudzącym multi, czego nie miał AC 2? Zresztą ludzie naturalnie wybrali gry, w które zagrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że znowu komentarze mnie rozwaliły. Całe 3, a jaki wspaniały poziom reprezentują. darko530, giertych1234, Semi007: proszę zapytajcie się mam, co znaczy słowo "według", a przy okazji o termin subiektywizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, niby człowiek jest wolny, ale jak ma listę ulubionych gier, która nie pokrywa się z opinią ogółu, to wtedy to muszą być żarty, kpiny i robiły to dzieciaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ME2!!!!111oneonone

Tak, ME2, BO, AC:B wszędzie dostały 10/10 i MUSZĄ się każdemu podobać. I dobrze, że nie ekipa z IG ich nie dała na listę, przynajmniej jest trochę śmiechu czytając komentarze (tak jak te 3 pierwsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 22:22, giertych1234 napisał:

Niestety, taki kraj. Polska to kraj zrzęd, partaczy i ludzi na wszystko narzekających.

To po co się zachowujesz tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie obecność Super Meat Boya, RDR i Bayonetty.

@Mass Effect 2 - niby czemu gra gorsza fabularnie i gameplayowo od pierwszej częsci miała by być jedną z najlepszych gier 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 22:48, Rizzan napisał:

Cieszy mnie obecność Super Meat Boya, RDR i Bayonetty.

@Mass Effect 2 - niby czemu gra gorsza fabularnie i gameplayowo od pierwszej częsci miała
by być jedną z najlepszych gier 2010?


Jakos nie przeszkadzało to wręczyć pewnym ludzikom nagrody jako najlepsze rpg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować