Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze gry roku według Insomniac Games

68 postów w tym temacie

Ludzie o co wy placzecie? że komuś się inne gry podobają niż wam? albo o to że nie podobają im się super mega elo hity takie jak AC badz CoD? to ich zdanie taki wybór i nie ma co go podważać.

a co do listy, utożsamiam się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SUPER MEAT BOY JEST TUTAJ?! <Pozytywne zdziwienie mode-off>

Niezły Ranking. Szukali gier które wnosiły coś ciekawego, Dlatego brak tutaj takich odcinaczy kuponów jak BO czy AV:B, Mogli dać jakieś inne Indie dzieło zamiast zamiast SCII które moim zdaniem jest kpiną. Ale wybór jest na prawdę niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 21:57, giertych1234 napisał:

Jak dla mnie to jakiś 4-5 letni dzieckiak to robil.
Gdzie Assassin''s Creed Brotherhood, Cod Black Ops lub Battlefield Bad Company 2?


no moze Coda nie zamiescili dlatego ze jest kiepski? stare odgrzewane kotlety, to ze gra w niego kupa ludzi nie znaczy ze ta garstka gamerow musi to lubić :P co do Asasyna czy Złej kompanii jeszcze moge sie zgodzic dobre gry warte uwagi, ale zeby zmiescic wszystkie dobre gry z tego roku to trzeba by tak z top 50 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluję o zaprzestanie publikowania top-list jakichkolwiek, bo nóż się w kieszeni otwiera, kiedy widzę ilu czytelników uznaje, że ich ulubione gry musi kochać i wielbić cały świat... :P

Mi akurat ta lista się całkiem podoba, bo przeważają tytuły świeże i oryginalne. Brotherhood przykładowo uważam za grę świetną, lecz to tylko Assassin''s Creed 2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 22:32, giertych1234 napisał:

Nie muszę iść do mamy. Mam słownik i encyklopedie. Chowam je w szufladzie ze skarpetkami
wraz z portfelem. Tam nikt się nie odważył zbliżyć.


Łącznie z Tobą ;p żart.koniec z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej pojawia się artykułów na gramie, tym mniej ludzie je czytają. Teraz nawet na tytuł nikt nie spojrzy.
"WEDŁUG" to słowo coś Wam mówi?
Kurna, głupota powinna być karana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 21:57, giertych1234 napisał:

Jak dla mnie to jakiś 4-5 letni dzieckiak to robil.
Gdzie Assassin''s Creed Brotherhood, Cod Black Ops lub Battlefield Bad Company 2?

Hehe, pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Assassins Creed 2 i Mass Effect 2. Obie kupiłem w dniu premiery, na żadnej się nie zawiodłem, dostarczyły mi wiele godzin znakomitej zabawy. Reszta wydanych w tym roku pozycji daleko w tyle.

Yyy... WTF is Super Meat Boy? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bunt oburzonych graczy(w tym tego co pisał ten news). Ludzie, niektórzy z Was są naprawdę nieźle szurnięci. Wg was, jeżeli gra ma ocenę "10" to musi być grą roku. Insomniac wymieniło SWOJE tytuły, które podobały się IM, więc w czym macie problem?
Super Meat Boy jest grą genialną, więc się nie dziwie że tutaj jest. Większość z tutaj piszących nie ma w ogóle pojęcia o tej grze "no jak?! ja przecież o tej grze nie słyszałem lololololololololooolololol" Gra w której nie zarzynamy nikogo, nie ma dla większości sensu(wnioskuje to po waszych komentarzach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 22:08, Bambusek napisał:

Tylko czy Brotherhood ma cokolwiek, po za podobno szybko nudzącym multi, czego nie miał
AC 2?

No trzeba przyznać, że ma nowego nawet całkiem sporo: nowa, pełnoprawna fabuła, poprawioną grafikę, no i używanie bractwa. Wczoraj siedziałem 5 godzin bez przerwy i oderwać się nie mogłem, więc gra jest na pewno wciągająca. Może nie jest rewolucyjna, ale duużo dodaje do dwójki. Co nie zmienia faktu, że lista Insomniaców to lista Insomniaców i nie można im mówić, że brak jakiejś gry to kpina i bezczelność.
Co zaś do Mass Effecta 2 to naprawdę, nie żartujmy, ta gra wcale nie była taka świetna - fabuła była bardzo powtarzalna i nudna, a też gameplay był o wiele gorszy od jedynki, a niestety na kontynuacje zawsze się patrzy przez pryzmat poprzednika/ów. Dwójka była gorsza od jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 11:17, Kretoszczur napisał:

Co zaś do Mass Effecta 2 to naprawdę, nie żartujmy, ta gra wcale nie była taka świetna
- fabuła była bardzo powtarzalna i nudna, a też gameplay był o wiele gorszy od jedynki,
a niestety na kontynuacje zawsze się patrzy przez pryzmat poprzednika/ów. Dwójka była
gorsza od jedynki.

Nie powiedziałbym, że dwójka jest gorsza od jedynki. Pod wieloma względami na pewno - na przykład maksymalnie uproszczony rozwój postaci i kwestia ekwipunku, ale z drugiej strony- walki są moim zdaniem dużo lepsze, ciekawi członkowie oddziału, ulepszenia, lepsze minigierki (nic mnie tak ostatnio nie wciągnęło jak skanowanie planet :D). To już nie jest RPG, ale dla mnie to świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 11:17, Kretoszczur napisał:

Co zaś do Mass Effecta 2 to naprawdę, nie żartujmy, ta gra wcale nie była taka świetna
- fabuła była bardzo powtarzalna i nudna, a też gameplay był o wiele gorszy od jedynki,
a niestety na kontynuacje zawsze się patrzy przez pryzmat poprzednika/ów. Dwójka była
gorsza od jedynki.

Dla mnie dwójka miała fajniejsze postaci w drużynie, ciekawsze misje poboczne i minigierki. Do tego za wielki plus uważam rezygnację ze zbierania złomu po ubitych przeciwnikach, który w pierwszej części i tak bez mrugnięcia okiem zamieniało na Omni Gel. Skanowanie planet przynudzało ale i tak było lepsze niż jeżdżenie pojazdem po ich powierzchniach. Jedynym elementem, w którym to ME1 przeważało, był główny wątek, tu już nie było takiego opadu szczęki. Ale w generalnym rozrachunku, dodając jeszcze przyjemność z samej gry - ME2 jak dla mnie wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy obecność takich tytułów jak Super Meat Boy i Minecraft które w pełni zasługują na miejsce na tej liście. Z niektórymi tytułami się nie zgadzam ale to tylko moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 11:23, Madoc napisał:

Nie powiedziałbym, że dwójka jest gorsza od jedynki. Pod wieloma względami na pewno -
na przykład maksymalnie uproszczony rozwój postaci i kwestia ekwipunku, ale z drugiej
strony- walki są moim zdaniem dużo lepsze, ciekawi członkowie oddziału, ulepszenia, lepsze
minigierki (nic mnie tak ostatnio nie wciągnęło jak skanowanie planet :D). To już nie
jest RPG, ale dla mnie to świetna gra.

Też uważam, że dwójka jest świetna, ale nie jest tak świetna jak jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować