Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze gry roku według Insomniac Games

68 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2010 o 22:32, giertych1234 napisał:

Nie muszę iść do mamy. Mam słownik i encyklopedie. Chowam je w szufladzie ze skarpetkami
wraz z portfelem. Tam nikt się nie odważył zbliżyć.


Niestety ty też się chyba nie odważyłeś.
A lista jest moim zdaniem OK, dałbym jeszcze God of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 13:58, kodi24 napisał:

Troche luzu Wacpany, wybrali widac z tego w co akurat grali. Mieli rzucac na oslep tytulami,
w ktore Wy graliscie?


bo w pewne tytuły wypada zagrać. Przynajmniej profesjonalistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może grali, tylko im się nie podobały co? boże, jacy z Was egoiści. właściwie nie ma tu czego tłumaczyć, za parę lat dojrzejecie i zrozumiecie co to znaczy mieć własne zdanie. I to nie tylko na temat gier video...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 14:07, castlerock napisał:

bo w pewne tytuły wypada zagrać. Przynajmniej profesjonalistom.


Co nie znaczy, że będą wychwalać gry jako najlepsze w roku 2010. Tylko dlatego, że tobie się podobają.
Moga uwazać inaczej i mają ku temu swoje powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie te tytuły o których tak płaczecie nie spodobały się ekipie z Insomniaca, choć z pewnością grali w nie.
I mieliby umieszczać w swoim zestawieniu odgrzewane kotlety żeby zagrać pod publiczkę?
Pojęli?

Co to, jakaś manifestacja zombiakowych ofiar marketingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę tytuły z konsoli w które nie grałem, więc na ich temat się nie wypowiem - jednakże gdybym to ja układał swoją listę top10 gier z 2010r. na pewno znalazła by się na niej MafiaII i z chęcią nowego Assassin''s Creeda który w tym roku niestety pojawił się tylko na konsolach, czego u twórców gier nie trawie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 23:06, Zgreed66 napisał:

Jakos nie przeszkadzało to wręczyć pewnym ludzikom nagrody jako najlepsze rpg ;)

niektórzy jazdę konną i zabijanie potworów nazywają kwintesencją RPG, co nie znaczy że nią jest.

Dnia 30.12.2010 o 23:06, Zgreed66 napisał:

Moga uwazać inaczej i mają ku temu swoje powody.

całe grube miliony powodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 14:46, dark_master napisał:

niektórzy jazdę konną i zabijanie potworów nazywają kwintesencją RPG, co nie znaczy
że nią jest.


Tylko ironizowałem ;) Sa ludziki co twierdza, że to świetne RPG, ba dają nawet ową nagrodę. Inni twierdzą, że nadaje się ta gra jako tytuł należacy do najlepszych gier 2010. IMO ;)

Dnia 31.12.2010 o 14:46, dark_master napisał:

> Moga uwazać inaczej i mają ku temu swoje powody.
całe grube miliony powodów ;)


Jezeli twierdzisz, że wzeli kase za to zestawienie (tak to rozumiem). To raczej, nie. Nie ma tu przereklamowanych gniotów. Nawet utopiona w kiczu Bayonetta, może kogoś "urzec". Jak mówilem. Jak wiele osób wzraca uwagę, jest to "wedlug" nich.
Częsci gier nie znam, wierzę jednak, że są świetne i warte zagrania.

Co do komentarzy. To twierdzę, że Mafia II będąca wielkim zawodem, po przegenialnej jedynce. Gdzie nie jest tym, co większość osób chcialaby zeby była. Choć jest dobra, to jednak nie wpisuje sie jako naj 2010. Assasins Creed dla mnie tez, nie.
Mass Effect 2, pomimo, że jest na prawdę fajną i wartą zagrania pozycją pozostawia jednak wiele do życzenia. Praktycznie zerowy wątek głowny; totalnie marna częsc rpg. Nienadaje sie na tytuł naj 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 14:07, castlerock napisał:

bo w pewne tytuły wypada zagrać. Przynajmniej profesjonalistom.


I od razu mają im się podobać? Chyba żartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2010 o 16:02, Zgreed66 napisał:

Tylko ironizowałem ;) Sa ludziki co twierdza, że to świetne RPG, ba dają nawet ową nagrodę.
Inni twierdzą, że nadaje się ta gra jako tytuł należacy do najlepszych gier 2010. IMO
;)

oj wiem, ale są tacy co w to wierzą

Dnia 31.12.2010 o 16:02, Zgreed66 napisał:

Jezeli twierdzisz, że wzeli kase za to zestawienie (tak to rozumiem). To raczej, nie.

piłem ogólnie, nie do tego jednego konkretnego zestawienia. W połowę z nich nie grałem więc ciężko się wypowiedzieć, a co do ME to się zgodzię - RPG na miarę obecnych czasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 16:49, Witka1995 napisał:

ME2 to już nawet nie RPG, zwykła strzelanka z dobrą fabuła.

Łał, myślałem, że na całej Ziemi tylko ja tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować