Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 22, ultrakrótki, megaserdeczny

33 postów w tym temacie

Duke Nukem nie będzie HIT-em 2011, niestety takie czasy. Oczekujemy zbyt długo aby spełnił nasze oczekiwania, coś jak Gran Turismo 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziem słuchac ^^

Noo, przeczytalem tego newsa w ostatniej chwili przed wyjsciem :P

Wzajemnie ;) takich gier to, kurcze nie mozna nie zyczyc :]

Duke, duke, duke ^^ woooaaaah tez czekam :D:D:D

Muahahahahaha, prezentowanie genialnych pomyslów deweloperow i spellbound :D:D:D:D o fack, ownd.

Co do konstruktywności postów ludzi, szczególnie Vojtasa +1 ;)
Totalny brak argumentow i totalny shit sux. Nawet czytać sie tego nie da.
A,ze robicie Topki i "reklamy" to swoja drogą inny temat ;)

Tak btw. Nie lubicie grać? :>

Jak zwykle gelnialny podcast ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja chciałem złożyć wam życzenia. Wszystkiego najlepszego w nowym roku ;) I wielkie dzięki, za wszystkie wspaniałe chwile spędzone z waszymi prOgramami. Nie słuchajcie antyfanów, wasze dygresje są rozbrajające Sprawiają, że wasz podcast jest wolny! Zatem do siego roku i róbcie dalej, to co robicie i jak to robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 20:03, Dejred napisał:

Duke Nukem nie będzie HIT-em 2011, niestety takie czasy. Oczekujemy zbyt długo aby spełnił
nasze oczekiwania, coś jak Gran Turismo 5...


Jakos gt 5 sprzedalo sie ladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 16:10, Zgreed66 napisał:

> Duke Nukem nie będzie HIT-em 2011, niestety takie czasy. Oczekujemy zbyt długo aby
spełnił
> nasze oczekiwania, coś jak Gran Turismo 5...

Jakos gt 5 sprzedalo sie ladnie ;)


Co ma piernik do wiatraka? PS3-kowcy byli napaleni, bo dawno dobrej samochodówki nie mieli, a na dodatek to marka Gran Turismo, więc...nie o sprzedaż tu chodzi, tylko o szał jaki gra robi, o metacritics i to jak wypowiadają się o niej gracze...Na 100% Duke Nukem sprzeda się w kilku milionach egzemplarzy, bo tyle lat czekania, zapowiadania, każdy będzie chciał sprawdzić...ale czy gra będzie czymś więcej niż tylko dobrą grą? nie sądzę. To co jarało nas 10 lat temu, teraz jest głupie, banalne, i śmieszne, taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 16:24, Dejred napisał:

Co ma piernik do wiatraka? PS3-kowcy byli napaleni, bo dawno dobrej samochodówki nie
mieli, a na dodatek to marka Gran Turismo, więc...nie o sprzedaż tu chodzi, tylko o szał
jaki gra robi, o metacritics i to jak wypowiadają się o niej gracze...Na 100% Duke Nukem
sprzeda się w kilku milionach egzemplarzy, bo tyle lat czekania, zapowiadania, każdy
będzie chciał sprawdzić...ale czy gra będzie czymś więcej niż tylko dobrą grą? nie sądzę.
To co jarało nas 10 lat temu, teraz jest głupie, banalne, i śmieszne, taka prawda...


hity, to są miliony sprzedanych egezmplarzy ;)
Jest wiele świetnych gier które swiat olal albo zapomnial o nich, przez co się nie sprzedaly, czy to byly hity? To była po prostu swietna niedoceniona gra. Duke''i ma wiele powód by zostac hitem, jezeli wyjdzie i zbierze w miarę pochlebne recenzję - puff będzie hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, często gra zarabia na marce, nie na jakości...Duke sprzeda się bo ta nazwa Duke Nukem jest rozpoznawalna, od lat wyczekiwana. Aktualnie twórcy nie pokazali zbyt wiele z gry, a to co pokazali to tylko głupie pif paf, to jarało parę lat temu ,ale nie teraz...Owszem choćby Alan Wake - jak dla mnie świetna gra, z super klimatem, a sprzedaż kiepska. Ja o tym wiem, tylko że ja mówię o grach które sprzedają się przez PR, marketing, reklamę, czy lata oczekiwań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 18:44, Dejred napisał:

Duke sprzeda się bo ta nazwa Duke Nukem jest rozpoznawalna, od lat wyczekiwana.


Jak się sprzeda, to będzie hit, jak nie. To nie bedzie ;)

Dnia 01.01.2011 o 18:44, Dejred napisał:

Niekoniecznie, często gra zarabia na marce, nie na jakości..
Owszem choćby Alan Wake - jak dla mnie świetna gra, z super klimatem, a sprzedaż
kiepska. Ja o tym wiem, tylko że ja mówię o grach które sprzedają się przez PR, marketing,
reklamę, czy lata oczekiwań...



Wiem o tym bardzo dobrze. Dlatego mówie, ze gra potrafi być swietna, nawet wtedy gry swiat nie bedzie o niej wiedzieć, albo nie pozna sie na jej wspaniałosci - VtMB itd :]
Hit to moze być, conajwyzej dla nas. Wyniki to zrewiduja ^^

Dnia 01.01.2011 o 18:44, Dejred napisał:

Aktualnie twórcy nie pokazali zbyt wiele z gry, a to co pokazali to tylko głupie pif paf
to jarało parę lat temu ,ale nie teraz...


Wlasnie, że Duke nigdy nie byl glupim pif paf ;)
Humor, rożne bronie (zmniejszara/zamrazara/dewastator), totalny rozwal świata. Rózne potworki. Kolosalna interakcja ze światem. Widzialeś filmik prezentujacy wycinki z gry, tablicę/kibelek itd? :> Dlaczego ludzie wyczekują bulletstorma? Nawet, dlaczego Painkiller tak się podobał?
Bo te gry sa tym czego brakuje dzisiejszym grom. Stawia wyłącznie na rozrywkę, nie na sztuczną filmowość, czy udawanie powaznych gier ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem jednym z tych którzy wysłuchali go w nowym roku :D Chłopaki jedna sprawa, bo jak jest więcej niż 2 osoby, lub jak zaczynacie się śmiać lub jednocześnie mówić to się robi masakra :( i bardzo ciężko się tego słucha. Wiem, że to trudno zauważyć gdy nagrywacie podcast, no i że się tego nauczycie w ciągu następnych podcastów. Lubię bardzo te podcasty i chciałbym zadbać też o ich jakość. Mam dla Was rozwiązanie, z tego co pamiętam to Lucas_the_Murderer (:D) ma PS3, założę się, że ma mikrofony do Singstara, którymi możecie nagrywać się dwukanałowo. Wtedy np Myszasty będzie w lewym kanale, a Lucas w prawym. Z pewnością zwiększy to trochę rozmiar pliku, ale myślę, że gramowicze z pewnością docenią tak "ogarnięty" podcast kosztem tych kilku megabajtów. Co wy na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 15:36, Hans92 napisał:

Co wy na to? :D


Te podcasty mają swój klimat, slychac, ze to nie jest sztucznie nagrywane w studio, co ma swoje zalety.
Dla mnie swojskie klimaty ftw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym oczywiście wiem. Tylko klimat tworzą Lucas i Myszasty, a nie mikrofon. A to nie będzie brzmiało sztucznie, jak w studiu. To tylko kanał więcej i mikrofony od Sinstara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz, to ja na to ;)
Mi się właśnie takie naturalne podejście do podcastów bardzo podoba, nie chcę słuchać sztywniaków, którzy mówią wszystko według rozpisanego planu, a graczy, którzy pasjonują się grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 10:54, Harrolfo napisał:

Głupoty gadasz, to ja na to ;)
Mi się właśnie takie naturalne podejście do podcastów bardzo podoba, nie chcę słuchać
sztywniaków, którzy mówią wszystko według rozpisanego planu, a graczy, którzy pasjonują
się grami

No pewnie, że tak też tego nie chcę. Ale przeczytaj własne słowa i zastanów się czy zmiana mikrofonów zmieni Lucasa i Myszastego w sztywniaków mówiących według rozpisanego planu? To tak jakby dać Ci lepszego kompa (nie wiem jakiego masz i nie o to tu chodzi) co by zrobiło z Ciebie zupełnie innego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to, że "jak jest więcej niż 2 osoby, lub jak zaczynacie się śmiać lub jednocześnie mówić to się robi masakra :( i bardzo ciężko się tego słucha." też buduje los klimatos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 14:38, Harrolfo napisał:

Mi chodzi o to, że "jak jest więcej niż 2 osoby, lub jak zaczynacie się śmiać lub
jednocześnie mówić to się robi masakra :( i bardzo ciężko się tego słucha.
" też buduje
los klimatos ;)

No ale ja nie bronię im się śmiać, to jest super naturalne, ja nie mam żadnych obiekcji do treści podcastów bo mi się bardzo podobają. To tylko taka mała techniczna sprawa, która ulepszy ten podcast.

EDIT:A to, że robi się maskara jak zaczynają się śmiać to tylko dlatego, że oba głosy idą na jeden kanał i jednocześnie się tłumią zakłócają itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować