Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 22, ultrakrótki, megaserdeczny

33 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2011 o 14:38, Harrolfo napisał:

Mi chodzi o to, że "jak jest więcej niż 2 osoby, lub jak zaczynacie się śmiać lub
jednocześnie mówić to się robi masakra :( i bardzo ciężko się tego słucha.
" też buduje
los klimatos ;)


+1 ;) o to mi chodziło gdzies tam wyzej ;)
Niech sie skupią na tym, zeby to była luzna gadka, bo taka ma być, a nie na tym, zeby sobie nie przerywac i sie nie smiac, ot taka dziwna sterylność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że mają się nieśmiać i że mają być sterylni. Zobaczcie jak się ich o wiele lepiej słucha gdy maja 2 mikrofony np gdy mówią o TV
EDIT: Mam nadzieję, że przeczytają to Lucas lub Myszasty i będą wiedzieć o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 14:42, Hans92 napisał:

EDIT:A to, że robi się maskara jak zaczynają się śmiać to tylko dlatego, że oba głosy
idą na jeden kanał i jednocześnie się tłumią zakłócają itd itd


Tak, ale ma to swoje zalety, przez taką głupią rzecz, czujesz sie "jakbys" siedzial miedzy nimi, a nie gdzies z boku przystawiał ucho od jednego do drugiego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 14:49, Hans92 napisał:

Nigdzie nie napisałem, że mają się nieśmiać i że mają być sterylni. Zobaczcie jak się
ich o wiele lepiej słucha gdy maja 2 mikrofony np gdy mówią o TV
EDIT: Mam nadzieję, że przeczytają to Lucas lub Myszasty i będą wiedzieć o co chodzi


i wyjdzie z tego "Tomasz lis na zywo" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 19:06, Zgreed66 napisał:

Wlasnie, że Duke nigdy nie byl glupim pif paf ;)


Plus, za nowego DN odpowiedzialni są GearBox. Udowodnili, że tworzą bardzo dobre FPSy. Brothers in Arms to po dziś dzień moja ulubiona seria drugowojenna z najlepszą fabułą i świetnym sposobem jej przedstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 19:06, Zgreed66 napisał:

Wlasnie, że Duke nigdy nie byl glupim pif paf ;)


No proszę Cię, od kiedy w DN mają znaczenie takie elementy jak sikanie w kiblu, płacenie laskom za pokazanie cycków, strzelanie do "załatwiających się" kosmitów itp. bzdury, które stanowiły jakieś 0,01% całej gry? DN był głupim "pif paf" - z bardzo ciekawymi i grywalnymi poziomami, bossami i broniami, ale wciąż tylko (lub aż! przecież to nie musi być wada) "pif paf".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ^^
Humor, rożne bronie (zmniejszara/zamrazara/dewastator), totalny rozwal świata. Rózne potworki. Kolosalna interakcja ze światem.

Zalezy tez ile poswiecales temu uwagi, jezeli JA sie bawiłem na kazdym kroku czyms, rozwalilem chyba nawet kazda butelke, jaka mozna było rozwalic, to raczej nie bylo to dla mnie 0.01% ;]

Dla mnie to nie jest glupie pif, paf. Dla mnie odnosi się to, ze masz tylko strzelanie i nie robisz praktycznie nic innego, strzelasz do tego samego, z praktycznie tej samej broni, na tych samych mapach, tylko w innych kolorach, lecąc prosto przed siebie i okraszone jest to pseudo powazną fabułą. W DN przynajmniej jakies smaczki byly. Choć grą jest starą, wiec wiadomo było, że nie jest jak te nowe gry. Nie twierdze, ze jest to zle, ale jak kto woli. Nie którzy wolą sandboxy inni filmowy sprint inni jeszcze coś pomiędzy tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej riebiata! Z racji utraty mowy wynikającej z napadów chaotyckiego kaszlu, ja Myszasty ogłaszam, że najnowszy odcinek pr0gramu został czasowo odwołany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 00:26, Sandro napisał:

> Hej riebiata!
Hehe, czyli sylwester był udany :)


Prawdopodobnie jesteś na właściwym tropie. Wychodzenie na balkon w celu podziwiania fajerwerków w samej bluzie nie było chyba dobrym pomysłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować