Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze obrazki z nowego Tomb Raidera

57 postów w tym temacie

Okej. Moje podejrzenia były jak najbardziej prawdziwe. Po pierwsze to nie jest Tomb Raider, tylko jakiś nowy survival horror. Po drugie nie chcę mieć z tą grą nic wspólnego. Po trzecie ta nowa Lara jest nieciekawa. A z tym całym brudem dookoła - wręcz odpychająca.

*Rzuca w twórców pomidorem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektore screeny przypomnialy mi gry typu Shadowman czy Clive Barker''s Jericho, na jednym screenie widac quick time event, a nie lubie QTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ciekawie zapowiadający się Tomb Raider. Do tej pory przygody "Larwy" Croft mnie nie interesowały. Ale na ten tytuł na pewno zwrócę swą uwagę. Fajny klimat. Gra wygląda bardzo dobrze na tych screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę, masę sadystow...
Kanibale? Psychole? Uciekanie przed plomieniami, wyciaganie sobie kawalków drewna z ciała, kij wie jeszcze, co. .. o fack, why Lara? :[

Ja chce moda. Bobbick za lare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też coraz bardziej ostrze sobie ząbki na ten tytuł. Będę obserwował na bieżąco wszystkie napływające informacje dotyczącej nowej Lary. Może jakiś lekki powiew świeżości w końcu zawita u pani archeolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem restarty serii, ale jak z gry zostaje tylko tytuł i imię bohatera to wręcz brakuje słów by wyrazić jak denne to jest. Sama gra zapowiada się fajnie, ale twórcy mogliby się wysilić chociaż na spin-off. Ta produkcja to i tak mniejsza abominacja niż DMC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsza odmiana wizerunku, niż kolejna część oferująca tą samą mechanikę i ogólnie będąca odgrzewanym kotletem. Na Call of Duty się narzeka, że to co roku to samo, a na inne gry już nie? ;P

Mi już przejadły się przekombinowane, przekoloryzowane, nierealistyczne tak, że aż miejscami bijące po oczach przygody Lary Croft. Legenda jeszcze była OK, ale Underworld był praktycznie tym samym. Po co byłaby kolejna taka gra? Zadowoliłaby tylko zagorzałych fanów.

Zresztą, mniejsza o Larę i tytuł "Tomb Raider". Jeżeli gra będzie grywalna i wciągająca, to przyklasnę twórcom i będę się po prostu cieszył z dobrej gry. Podobnie w przypadku nowego DmC - nie będę płakał, że zamienili Dantego na emo-nastolatka, bo może się to to okazać grywalne jak Bayonetta i co wtedy? I tak nie kupię, dla zasady, chociaż będzie świetną grą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby takie straszne przeżycia, ale włosy musi mieć zawsze uczesane. Choćby na pierwszym screenie, gdzie są chyba całe przyklejone do głowy mimo iż wisi do góry nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 17:19, Zdenio napisał:

Moim zdaniem lepsza odmiana wizerunku, niż kolejna część oferująca tą samą mechanikę
i ogólnie będąca odgrzewanym kotletem. Na Call of Duty się narzeka, że to co roku to
samo, a na inne gry już nie? ;P


Napisz najpierw czy to przelazles, a potem ględz o kotleciarstwie i o zmianach
Stare TR-> TRAOD-> Legenda-> Aniversary-> Underworld.

Dnia 01.01.2011 o 17:19, Zdenio napisał:

Mi już przejadły się przekombinowane, przekoloryzowane, nierealistyczne tak, że aż miejscami
bijące po oczach przygody Lary Croft. Legenda jeszcze była OK, ale Underworld był praktycznie
tym samym. Po co byłaby kolejna taka gra? Zadowoliłaby tylko zagorzałych fanów.


A Call of Duty jest realistyczne? Moh? Starcraft? Diablo? Warcraft? God of War? Bayonetta? Vanquish? Two Worlds? Duke? NFS? Prince of Persia? Wszystko to jest takie, aby dawało rozrywkę. Realizm jest potrzebny dopiero wtedy, gdy chce się zrobić gre dla pewnej grypy graczy, którzy taką rozrywkę lubią.

Przekombinowane? wtf? Gdzie Tomb Raider jest przekombinowany?
Przekolorowane, moze i tak. Lara miała swoj wlasny "styl". Ale jakos armie ludzi, nie płakalo z tego powodu.
Tylko ludziki w moim odczuciu szukają dziury w calym bo się im granie w taką grę nie widzi. Wolą sobie tylko "posczelać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 17:37, Berkel napisał:

Niby takie straszne przeżycia, ale włosy musi mieć zawsze uczesane. Choćby na pierwszym
screenie, gdzie są chyba całe przyklejone do głowy mimo iż wisi do góry nogami


Moze to wynik tego, ze ma włosy zasyfione z zaschniętego blota? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak brutalniejszy, mroczniejszy Uncharted. Klimat wręcz ala Dead Space, mimo zupełnie innego środowiska. Jestem przeciekawy co z tego wyjdzie, te obrazki są po prostu arcymiodne.
Pure Awesomness ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować