• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Endriu

Steam - problem z kartą VISA

Pytanie

Witam

Mam problem z kupowaniem gier przez steam''a. Pierwszy raz zakupić próbuje grę przez steam, poprosił o numer karty i wypełniłem wszystko pola, klikam ok i zgadzam się na warunki daje dalej.
Następnie dostaje informację że moja karta VISA została odrzucona nawet nie wiem czemu.

Możliwe że coś źle wypełniłem:
- kod zabezpieczający nie wiedziałem co to jest kliknąłem w pomoc to pokazał na obrazku że to są 3 ostatnie cyfry karty (XXXX XXX). Po kontakcie z Mbankiem dowiedziałem się że to jednak chodzi o co innego, ale to też nic nie dało.
-coś takiego jest tam przy wypełnianiu jak adres bilingowy. Wpisałem tam swój adres zamieszkania. Nie wiem właściwie czy dobrze to zrobiłem.

A w mailu od steama dostałem linka gdzie jest pomoc po angielsku i oni tam piszą że steam może mieć problemy z kartami co mają jakieś znaki /# itd. moja tego nie ma. Tylko że numer karty jest co 4 liczby oddzielony spacją czego w steamie się nie da zrobić.

Jak ktoś kupował gry przez steama, to mógłby mi pomóc, może wie czemu nie przyjmuje karty. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.12.2012 o 15:02, Xezord napisał:

a jak karta jest z PKO

Jeżeli karta ma kod CVV2, to jest szansa, że zadziała. Jak nie ma i nie jest przeznaczona wyłącznie do płacenia w internecie (mBank takie też wydaje. Przezroczyste bez chipa i paska magnetycznego). Ale czy trzeba ją jakoś dodatkowo aktywować i jak, to nie pomogę, ponieważ nie mam konta w PKO od 4 lat i już nawet nie pamiętam, jak ich serwis internetowy wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2012 o 17:46, Narmo napisał:

> i jeszcze co trzeba wpisac w adres bilingowy linijka 2
> i w pierwsza
>
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=64178&pid=3


Ale tam tylko pisze co to jest ale mi chodzi o 2 linijke czy to jest to ze jestes zameldowany w np. Zielonej Górze
ale pracujesz mieszkasz np. w Karpaczu i chcesz zeby tam to doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2012 o 20:04, Xezord napisał:

> > i jeszcze co trzeba wpisac w adres bilingowy linijka 2
> > i w pierwsza
> >
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=64178&pid=3

Ale tam tylko pisze co to jest ale mi chodzi o 2 linijke czy to jest to ze jestes zameldowany
w np. Zielonej Górze
ale pracujesz mieszkasz np. w Karpaczu i chcesz zeby tam to doszlo

2 Linijka jest dla osób, które mają na przykład więcej danych do wypisania. Nie masz nic? Mieścisz się? Zostawiasz puste. Proste jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować