Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 100 - 91

59 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2011 o 21:40, Divii napisał:

Z LEGO Star Wars się zgadzam. Ta gra pod każdym względem jest świetna.


Ja się nie zgadzam w ogóle. Gra była całkiem niezła, to prawda, ale trawiły ją następujące problemy:
a) brak klimatu (poza kilkoma miejscami), zbytnie odchodzenie od fabuły filmów i wycięte dwa świetne etapy
b) gameplay nie do końca dopracowany, zaś drugi etap pierwszego epizodu to jakaś kpina

No i ogółem coś nie grało. Zamiast tej produkcji widziałbym tutaj dwójkę, która była genialna pod praktycznie każdym względem (grywalność, klimat, długowieczność), z pewnością mogę uznać ją za jeden z najlepszych tytułów kilku ostatnich lat. Chociaż do końca listy jeszcze 90 miejsc, może jeszcze się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, co za paranoja.

"Ponieważ idea publikacji rankingów spotkała się z krytyką wielu użytkowników, przygotowaliśmy dla was megaranking".

Ręce opadają.

"Najważniejsze, by produkowali posty i klikali".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 18:25, Zgreed66 napisał:

> Widać, że nie znasz się na dobrych grach kolego.

Jakis TOP i juz +50 do znawców.
Moze jakiś argument do tego?


Argumenty? To świadczy o tym, że nie grałeś w God of Wara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 23:30, Czaroxxx napisał:

Argumenty? To świadczy o tym, że nie grałeś w God of Wara.


Ja grałem w God of War''a i jak dla MNIE ta gra jest nudna. Po 1-2h miałem dość i tyle. Na każdym kroku koszenie przeciwników, przerywane walką z jakimś bossem. I co takiego jest w tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 23:30, Czaroxxx napisał:

Argumenty?


Tak, za dobrymi grami stoją solidne argumenty, które potwierdzaja, że są dobre, warte zagrania. Nie tylko tyle "nie grales"

Dnia 01.01.2011 o 23:30, Czaroxxx napisał:

To świadczy o tym, że nie grałeś w God of Wara.


A skad ty masz pewnosć, ze wszystkie gry które grasz to są te w które wrecz trzeba zagrac?
Nie kazdemu forma danego tytułu musi odpowiadać.
Jezeli twierdzisz, że coś jest lepsze od drugiego, wypadaloby napisać czemu. A nie jak glupia księżniczka, bo tak mi się podoba, bo tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, burzycie się że coś jest wyżej od czegoś innego. Każdy powinien mieć swoje zdanie, a oni zrobili to tak jak uważają za słuszne. Jeśli nie zgadzacie się z ich opinią, każdy z was powinien zrobić swój własny ranking. Potem ktoś by to podliczył. Ale oczywiście nikomu się nie będzie chciało. IM się jednak widocznie chciało coś takiego co jest sensowne, zamiast znów publikować newsa o obudowie do komputera przy której można fapać. Co niektórzy są naprawdę niezłymi heretykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 21:53, Demagol napisał:

No i ogółem coś nie grało. Zamiast tej produkcji widziałbym tutaj dwójkę, która była
genialna pod praktycznie każdym względem (grywalność, klimat, długowieczność), z pewnością
mogę uznać ją za jeden z najlepszych tytułów kilku ostatnich lat. Chociaż do końca listy
jeszcze 90 miejsc, może jeszcze się trafi.


Pamietaj, ze to szary koniec listy, a nie są tutaj umieszczone serie, a pojedyncze tytuly ;p
Wiec spodziewalbym sie,ze II bedzie wyzej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 00:12, Zgreed66 napisał:

> Argumenty?

Tak, za dobrymi grami stoją solidne argumenty, które potwierdzaja, że są dobre, warte
zagrania. Nie tylko tyle "nie grales"

> To świadczy o tym, że nie grałeś w God of Wara.

A skad ty masz pewnosć, ze wszystkie gry które grasz to są te w które wrecz trzeba
zagrac?
Nie kazdemu forma danego tytułu musi odpowiadać.
Jezeli twierdzisz, że coś jest lepsze od drugiego, wypadaloby napisać czemu. A nie jak
glupia księżniczka, bo tak mi się podoba, bo tak chce.


Bo są rzeczy i RZECZY. Za god of warem przemawia genialna fabuła, solidny gameplay, cudowny soundtrack i bajeczna grafa.
Nikomu nie każę kochać tej gry ale jest znacznie lepsza od jakiego "LEGO STAR WARS"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2011 o 00:25, Czaroxxx napisał:

Bo są rzeczy i RZECZY. Za god of warem przemawia genialna fabuła, solidny gameplay, cudowny
soundtrack i bajeczna grafa.
Nikomu nie każę kochać tej gry ale jest znacznie lepsza od jakiego "LEGO STAR WARS"


Też uważam, że God of War powinien być wyżej, szczególnie druga część. Jednak nie znaczy to, że każdemu się musi podobać, Lego SW nie podoba mi się, innemu się podoba. Kto ma rację? Skoro nikomu nie każesz jej kochać to nie mów, że jest lepsza od klocków. My tak uważamy, oni nie...i to by by było na tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 00:42, Longer napisał:


> Bo są rzeczy i RZECZY. Za god of warem przemawia genialna fabuła, solidny gameplay,
cudowny
> soundtrack i bajeczna grafa.
> Nikomu nie każę kochać tej gry ale jest znacznie lepsza od jakiego "LEGO STAR WARS"


Też uważam, że God of War powinien być wyżej, szczególnie druga część. Jednak nie znaczy
to, że każdemu się musi podobać, Lego SW nie podoba mi się, innemu się podoba. Kto ma
rację? Skoro nikomu nie każesz jej kochać to nie mów, że jest lepsza od klocków. My tak
uważamy, oni nie...i to by by było na tyle;)


Zażegnałeś ładny spór : (
a ja lubię się kłócić nawet jak to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 00:25, Czaroxxx napisał:

Bo są rzeczy i RZECZY. Za god of warem przemawia genialna fabuła, solidny gameplay, cudowny
soundtrack i bajeczna grafa.


Wiesz ile tego słyszalem?
Grafa i soundtrack, gry nie uratuja (ba nie sa nawet najwazniejsze), jezeli forma gry do czlowieka nie trafia, czyt. Gameplay.Fabula wywiera wplyw na gameplay,wiec i tak odpada.

Pod te czynniki co wypisales, mogę podpisać sobie Mafię w która gralem i uwazam, ze to zawód roku - sredniak.
Wszystko zalezy od czlowieka. Jednym forma CoDa dalej odpowiada inni juz wieszaja psy na nim.

Lapiesz juz o co chodzi z argumentami?

Jak napisałem to, ze Tobie taka gra odpowiada, nie musi innym. Dlatego tupanie, że tak nie powinno być jest conajmniej idiotyczne.
Takie rankingi są fajne z jednej strony, bo mozna się dowiedzieć o gierkach których się nie tykało, a sa ciekawe i czemu warto je zgrać. Nie dlaczego jest nizej i tup tup, nie podoba mi się - jak taki syf moze byc wyzej.
Ale dlaczego ktos uwaza, ze ta gra jest super. Juz nie mowiąc, ze ten ranking jest robiony przez wiekszą grupę osób ;)

Przykladowo dla mnie jest taką grą Blood Bowl, nie kmieniłem co to za gra (Widzialem tylko pudelko w MM), ale juz wiem, ze mnie zaciekawiła. To samo Dawn of War II. Jedyna Fifa w która nie gralem 2003 - tu sie okazuje, ze byla kamieniem milowym - i takie cos mi kolo nosa przeszlo...

// EDIT: spozniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że fabuła GTA IV jest słabsza od Epizodów. Uważam, że wręcz odwrotnie - "czwórka" przebija scenariuszem zarówno EfLC, RDR jak i w ogóle wszystko inne, co zrobił Rockstar. Niesamowita kreacja Nico, dobre tempo rozwoju akcji (nie tak jak w RDR, gdzie przez pół gry nie udaje nam się nic osiągnąć, a potem *sukcesy* sypią jak z rękawa), masa wciągających wątków i plejada ciekawych postaci w ogromnej, składającej się z 84 misji opowieści... Epizody były fajne, ale to jednak nie ten zasięg, nie było nawet czasu w tych kilkugodzinnych kampaniach solidnie się związać z bohaterami.

A ranking, jak to ranking. Z ciekawości przejrzę następne jego odsłony, ale tak właściwie to mi to lotto, i tak wiem, co MI się najbardziej podobało i DLA MNIE to jest najważniejsze. ; )

Aha - "U progu pierwszej dekady XXI wieku"? A nie czasem *drugiej*? Nie żebym miał coś przeciwko odmłodzeniu się o 10 lat, ale tak fajnie chyba być nie może... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze w tym rankingu sa same komercyjne wysokobudzetowki, czasem warto zobaczyc na to co tworza indywidualni (daleko nie szukajac chociazby Notch z Minecraftem).

Przepraszam za brak polskich znakow pisze z komorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze w tym rankingu sa same komercyjne wysokobudzetowki, czasem warto zobaczyc na to co tworza indywidualni (daleko nie szukajac chociazby Notch z Minecraftem).

Przepraszam za brak polskich znakow pisze z komorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 02:30, banana100 napisał:

Szkoda ze w tym rankingu sa same komercyjne wysokobudzetowki, czasem warto zobaczyc na
to co tworza indywidualni (daleko nie szukajac chociazby Notch z Minecraftem).

Przepraszam za brak polskich znakow pisze z komorki


Ciekawe stwierdzenie, skoro znane jest 10 tytułów ze 100 i jest to sam koniec tej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować